Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    No na PC jdou hlavne proto ze Pandemic mel obrovsky uspech, a to to byl PC only titul. Bohuzel jim nedoslo ze byl zadarmo :D
  • Ať je to jak chce zábavné, mně osobně se příčí něco takového hrát. Ale proti gustu...
  • Veskoslav
    Na pc mi takový typ her přijde naprosto zbytečný. Sám tu hru mám zakoupenou na Android (tablet) a tam je skvělá. Ale na pc? Zbytečné.
  • Vždyť nikdo nikoho nenutí to hrát ne?
  • kam se to ten "gaming" ubira,paneboze,porty z podelanejch telefonu ted mame hrat...mor casualu uz se rozsiril a neni mozny ho zastavit,je pozde...
  • ZvacA
    http://youtu.be/uaOHoQxIDM0
  • okopirovanim pandemicu vlastne tato hra vznikla
  • je to fakt zábava a dostatečně těžké :) na umírající panáčky se sice asi koukat nemusím, ale na PC určitě zkusím... odpočinkovka, jak má být!
  • Jezisi za co budem hrat priste ? Za sisku, putujici travicim ustrojim, az do hajzlu ?
  • Na androidu je to jedna z mych oblibenych her. Je to dost dobre, ale na PC jsou i lepsi hry.
  • XorxoxTalarius
    Takze staci dve slova "Pandemic 2" ...
    Tady tahle hricka je sice krasna, ale napriklad na Androidu nebo Applu se to snazi zdimat prachy jak to jen jde. Tudiz tady bude rozhodovat jedna zasadni vec a to je CENA. Pokud se bude jednat o neco rekneme za stovku, tak se o tom da uvazovat, ale jinak nevidim proc bych si to na PC zahral kdyz mame skvely Pandemic 2 ktery je (svete div se) zadarmo.
  • morová strategie :D omg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit