Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Metro mě nějak míjí. Prostředí super, pár fakt výtečných nápadů(maska,baterie), ale celkově jsem asi moc u tohohle tématu závyslej na sandboxu a tak mi to příjde ve výsledku takový plochý a bez atmosféry. Prostě mě nějak nebaví jít někudy kde mi pořád nějaký NPC, hint nebo už prostředí samo řiká co mám dělat. Chci se ukrejvat před smečkou psů/monster, protože to je správný řešení a né kvůli tomu, že to po mě autoři chtěj. Chci se jít kouknout do letadla abych našel nějaký zásoby a né tam bejt dovedenej za ručičku. Procházení rozbořenou moskvou bych si pak fakt užíval, ale takhle je to spíš CoD, než Stalker.
    • genki.sudo
      Jj, ten pocit keď som vo FALLOUTE 3 našiel krabičku s nábojmi na nejakom zapadlom smetisku je nenahraditeľný...

      Tiež nie som fanúšikom skriptovaných koridorov... Napr. COD hrávam len čisto MP, o SP som nikdy ani neškrtol práve kvôli tejto vlastnosti..
      • DangerousDave
        ja hlavne neznášam ak o mne vie nepriatel dopredu - keď hráč niekam vstúpy a začnú okolo vyskakovať nepriatelia, na to som už vyslovene alergický. Tunely mi až tak nevadia, teda ak tam má človek aspoň nejakú ilúziu slobody.
    • Bez atmosféry? *1* Trochu vedle
      • genki.sudo
        On hovorí skôr o type atmosféry, ktorú si urobíš v hlave (napr. pocit beznadeje a samoty v Fallout 3 / NV / Borderlands, alebo vôňa borovicových lesov v Skyrime :D) než o síce krásnych ale 100% predskriptovaných scénach v tejto hre...
        • Tak tak....
    • Inquisitor
      Jo taky se nemusim celou hru někomu koukat na záda a nechat se vodit za ručičku. V tom je Stalker pořád nepřekonaný.
      • V DayZ se jim povedlo to nevodění za ručičku dotáhnout uplně;)...,ale jinak Stalker s Datastorem je prostě TOP.
    • DangerousDave
      no tak to máš v dnešnej dobe docela problém, teraz sú tunelové nascriptované divadelné predstavenia v móde :-/ a to že hráč ktorý chce od hry trochu viac sa v nich cíti ako loutka na provázku je mainstreamu samozrejme jedno... vlastne oni to tak majú radi *3*
    • jo to by se mi taky líbilo ale už kvůli předloze, nebo aspoň podobnosti s ní, by jsi na povrch mohl jen v noci, do baráku by jsi se fakt neschoval atd atd... Ale taky by se mi to líbilo. Komplet trať metra, metro 2 a k tomu třeba nějaký lokace na povrchu.. ale to je asi jen sen ;)
  • Kto by to chcel vidiet o nieco kvalitnejsie na spolahlivom a uzivatelsky pritulnom prehravaci, tu je link :

    http://www.youtube.com/watch?v=FOc9_GWmIjM

    Je tam sice nejake bla bla ale to k novej hre patri, nie ? :D
    • B1tch please!

      http://www.youtube.com/watch?v=zhBEoFA2N-o

      Ale už to dělám u zajímavých videí automaticky teda *15*
  • No tývole,jsou tam scripty,z toho nebude dobrá hra...


    Nepodělejte se z toho,jsou hry které stojí na scriptech a jsou super.Ne,nemluvím o té velmi neoblíbené sérii co rozděluje lidi na dvě vrstvy.

    Je jasné že některé části tam být nemusely,třeba ten pád stromu se mi nijak moc nelíbil ale třeba to s tím "démonem" (kdo nehrál Metro 2033 tak to je ta létajcí věc) se mi celkem líbilo,šla celkem vidět ta jeho síla apod...


    Já se osobně těším neskutečně,jak už jsem jednou psal,doufám,že to hoši zvládnou *4*
    • "Some people call these demons, i call them bitches!" *2*
    • Veskoslav
      Skripty byly už v 1. díle.
      • Já vím a povedly se víc než dost
  • dilinja
    ze se vubec namahal a strilel do toho okridlenyho. kdyby se furt nerozhlizel tak to je o polovinu kratsi. predscriptovano od zacatku az do konce pokud to nezvladne urdzet atmosferu celou dobu tak nevim jestli to nekoho bude bavit dohrat az do konce.
  • Veskoslav
    Včera jsem si koupil Metro 2033 na Steamu za 2,49, tak to aspoň vesele dohraju a připravím se na toto:
    • :D za 2,50 :D A komu to cpes ty socko *15*
  • Kronoss1
    To snad ne! Zase hra, kterou si určitě koupím. Vypadá to výborně, ale Bioshock: Infinite, je Bioshock: Infinite.
  • Ten záběr z letadla.. byl hodně silný *13*
  • vyzerá to neskutočne..
    btw už bolo zverejnené pred dlhšou dobou nie až teraz
    • Publikováno 17. 07. 2012 autorem: metrovideogame

      http://youtu.be/zhBEoFA2N-o?hd=1
  • Supr. Snad bude tentokrát samotná hra o něco delší, když už mají technologii vyvinutou.
  • Ocelot
    Ta atmoška!! *8*
    • jo parádní, i první díl, na xboxu sem to ze strachu ani nedohrál. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit