Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Warband je super, ale jak to tak poslouchám a vidím, toto bude 2x víc super. Obzvlášť ty dialogy a doufám, že i trošku rozmanitější úkoly, abych furt nejezdil sem a tam s dopisy pro různé vládce *15*
  • počkáme si sliby nemám rád
  • Mody nejsou vůbec špatný, neboť se nemůžu dočkat tak hraji clash of kings. Ale popravdě není nad základní hru, třeba s floris modem. Mody mi přijdou kvůli základní hře hodně pomalý a zmatený. A ikdyž vyšel warband, tak prvni MaB má taky super mody, ktery na warband nejsou. Třeba star wars.
  • Inquisitor
    Nevadí, na tohle si klidně ještě rok počkám.
  • Proboha tak už mi konečně řekněte kdy to už vyjde! *Zoufalý pláč*
  • Já už upgradoval základ, tak ještě grafiku a jsem připravem v M&B utopit nějaký ten týden. *1*
  • ani nevim,jestli to tu bylo...ale vysla cestina na Pillars of Eternity :)
  • Prave hraju warband novou hru. Tesim se. Mohli by i vylepsit obchodovani, napr. abyste mohli vy sami zadat trasy pro vase karavany, ktere by pak chodily automaticky.
  • TireFuri
    Zhoršit to oproti předešlým dílu snad už ani nešlo.. *1* Hra, ale jinak furt vypadá líp a líp.. *14*
    • Co to ksakru meles
      • Magister_Peditum
        No, přiznejme si, že diplomacie ani dialogy nebyly zrovna silnou stránkou předešlého dílu. Diplomaticky řečeno. *15*
        • Muzes byt konkretni? Diplomacie byla spartanska a orezana na kost ale funkcni. Mohl jsi delat intriky, spolcovat se, ziskavat nebo ztracet vlyv atd. Co se tyce dialogu, mnohem radsi budu cist strohe repliky k veci, nez kvetnaty kyc a la zaklinac/ skyrim/ mas efekt/dragon age/fallout ( dopln si svoje rpg)
          • Magister_Peditum
            A jakou to mělo vliv na hraní? 99% sestávalo z toho, že vypukla válka a maršál království tě častoval úkoly typu, prozkoumej nějakou oblast, přivez žrádlo pro armádu... Vtipné, že mluvíš o kýči, když se dialogy v M&B neustále opakují.
            Já netvrdím, že to je špatné, jen souhlasím s názorem, že z toho prdu, co byl v minulém díle, lze jen zlepšovat. A myslím si, že tvůrci mohou jít svou cestou. Jinak potenciál M&B se vždy projevil až s mody. Základní hra je fajn, ale tu už jsem asi 3 roky nehrál.
            • Magister_Peditum
              Bobe, kdybys sis můj komentář přečetl pořádně, tak bys pochopil, že si na mody nestěžuji, právě naopak. Bez nich by ta hra byla poloviční. *15*
            • Zrzzek
              Bobe Bobe... Nikdo tady neříká, že M&B byla špatná hra. Lidi se snaží říct, že se dá vylepšit. A dost modu bylo fakt parádních...
            • no a co že se opakují? a že sis tam narval milion modu ktere byly stejne o hovnu je tvoje chyba
          • Přiznejme si, že nebýt modů, tak M&B není ani zdaleka tím čím je teď.
            • tak jako taky se občas vracim k origošu, ale nejvic mam nahrano v SP na módech
            • Priznejme si, ze nemas pravdu. Hral jsem gekokujo, videl jsem lets play floris, ale s radosti se vratim i k otiginalni hre.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit