Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Běhá to i na windows 10?
    • Nebo to vyžaduje pouze 7 čky?
  • Proč jenom 8?? nechápu proč by mody nebo DLC od komunity nemohly mít taky svoji uroveň 10 z 10 .. myslim že by toto DLC zasloužilo víc
    • Tikov
      10 nezasloužilo určitě- na to je tam ještě kupa nedodělků (špatné slícování textur na zádech, míření minomety, zatím bez podpory modů (slibováno od vydání)) a nefunkčních mechanismů (nedotknutelné hliněné valy- mají jít odkopat s příštím patchem, výbušniny jsou tak silné že nejdou na většině 84e siege mapách použít, osobně bych uvítal i přítomnost stavitelných žebříků)
      8 je myslím zasloužené a tak akorát- je to inovativní zábavné, ale v některých pasážích nedoladěné
  • Vypadá to moc hezky a rád bych si to zahrál, ale... MULTI. Tím to pro mě končí. Ani v realitě nejsem teamový hráč a chci single-player komfort *9*

    Takže holt dál čekám na L'Aigle mod a doufám, že bude dotažený do konce.
    • Vzdyt nemusis byt teamovy hrac...proste se pripojis k bitve 200 lidi a predstavuj si ze to jsou pocitacem ovladany pandulaci ne?
  • Co to je za grafiku? *1*
    • Mínuska jsem potřeboval, díky moc za ně. :P
      • gert
        Nemáš zač. *15*
        • Já vím. *15*
    • Náhodou docela dobrá, pěkně by mě nasralo, kdyby tam nacpaly grafiku z "moderních" her, sem zvědavej, kterej zazobanec by to pak rozjel *1*
    • :D grafika? To je co?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit