Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    A to jsem MW2 mnel docela rad (Samo ze MW1 Rulezz!) o cod1 ani nemluve, ja se spise zklamal ve steamu - hruza hosty uplne dementni (kdo hral vi) pote deti, no a to pro mne cod slo do splachnuti, ani by mne to uz tolik nebavilo - ano zastrilet ale to si muzu i v CSS nebo rozjet zade COD:UO (i s transportery) , Titanfall je trochu jina liga a ambice to ma pomerne velke . *4* (To bych rozhodne do jednoho pytle s cod nehazel i kdyz se mechanizmus muze zdat vice nez podobny.) (a tehdy jsem si to i docela uzival, jojo to by se museli hoodne snazit aby vubec zachytily moji pozornost.)
  • Jack1947
    Hlavne trening... Hawkinsi co to k*rva zas bylo... kde jsou ty casy (kdy cz hry jeste mneli smysl.) *13*
  • snorgrind
    tak ono se to bude kupovat porad staci se podivat na hype kolem titanfall..... odeber mechy a jumpjety a mas COD

    edit: jako schvalne, jmenuje lepsi hitscan FPS nez COD, kdyz uz moc jich nebude, hra reaguje jak ma .... a to sem COD hater
  • snorgrind
    nejlepsi je metro 64 na noze to je teprve sranda :)
  • snorgrind
    vietcong mel uzasnej ceskej dabing *1*
  • Nevim ja ji nehraju... nejsou tam tanky :D
  • nevidim rozdiel..
  • Apropo, hezké kolektivní video hehe *15* Koukám koukám, kdepak tě vidim... jo támhle, třetí ovce z leva... *15* Njn, stádo...
  • Možná by ses divil jaká věková skupina CoD hraje....
  • Jack1947
    Skoda ze 2jka uz bylo lehce na prumerem , jinak souhlas "Zasrani rejzozrouti". *15*
  • Á mistr selfsplachovač nezklamal *4* *15*

    Apropo, tebe nikdo nikdy prosit o nic nebude, to tak... *15* O tom se ti může jen mokře snít...
  • Snad nemyslíš "Call of Battlefield 3" a nebo jeho budoucího nástupce "Call of Battlefield 4" s podtitulem: "battlefield Calls!"
  • Včera jsem si po letech nainstaloval Viecong a zíral, jak se dá zábavně a atmosfericky udělat "lineární" FPS. Kam se na to CoD hrabe...
  • Já bych to kupoval, i kdyby si mě hezky a na kolenách poprosil. Nedělá mi totiž větší radost, než si něco pořídit (v předobjednávce) a pak vidět lopaty, jak se nad tím rozčilují.

    http://youtu.be/QcE5aDTszrY
  • Miserius
    Jak se to vezme... Ja zase kdyz chci "oddychovej",epicko-holywoodskej military pribeh tak zapnu nejaky CoDko.... Dnes jsou CoDka za par korun a ten singl na 2-3 vecery neni zas tak spatnej... Je to sice porad zastaraly ale je to docela jizda (nic to nemeni na tom ze me recyklace CoD uz od ctyrky sere)
  • však on jednou přijde den, kdy to i ovečky přestanou kupovat a budou muset udělat pořádný CoD.. bohužel, oveček je strašně moc takže si ještě pár let počkáme...
  • Na jednu stranu je stejnorodost CoD až nudná, na druhou je to ale asi přece jen lepší, než nestabilní Need for Speed ping-pong...
  • Vtipny je ze nejhranejsi mapa v BF3 je Metro a to se hraje uplne stejnym stylem jako CoD. Tak kdepak asi bude chybicka?! *6*
  • Podobny pindy si poslechnes od kohokoli ... dycky slysis nejdriv PR zvasty o tom, jak je ve hre destrukce a kdyz se po vydani proflakne, ze de prostrelit dve zdi a to je vse, tak rikaj presne tohle.

    Jiste, pokud ti dam nekonecnou munici + cas, tak nejspis po par(desitkach) minut bude se zemi srovnany kde co, ale kdyz se podivas na videa trebas z syrie, tak zjistis, ze srovnat se zemi trebas i jen jeden barak neni v zadnym pripade nic, co by se ti povedlo za par minut. Vetsina buduv totiz kupodivu vydrzi pomerne dost a pokud se vylozene nesnazis o destrukci budovy, ale o likvidaci jejich obrancu ...
  • vy lidi co rádi COD nebo obdivujete Titanfall, znáte Battlefield? :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit