Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud to vážně nebude mít vliv na příběh, tak se na to budu možná i těšit :)
    Combat v D:OS mě velmi bavil a nezlobil bych se, kdybych mohl s dalšími hráči prostě jen procházet dungeony. Samotnou hru jsem ale hrál zásadně sám. Moje hra, moje rozhodnutí; nechci se s nikým dohadovat skrze kámen-nůžky-papír :)
  • Když jim to v EA udělá radost, že tam ten mp budou mít, tak ať si ho mají.
  • Dragon Age i Mass Effect jsou jednoznačně jedny z mých nejoblíbenějších sérií a každý rok se k oběma s chutí vracím, abych znovu prožil ta úžasná dobrodružství. Ovšem jistě mi všichni čtenáři dáte za pravdu, že kvalita šla dolů a mám velký strach, že nový Dragon Age nebude obratem. Přeji hezký den i redakci.

    Ludvík Trečko
    • Bohužel obě série měly spíše klesající tendenci. Pro někoho byl ME1 nehorší díl série, ale s tím zásadně nesouhlasím, pro mě byl nejlepší, ME2 taky velice dobrý a ME3 by byl super, kdyby tam neposrali ending.

      DA:O bylo skvělé, ale DA2 bylo celkem zklamání. Bylo takové umělé, generické, bez pořádné atmosféry. Jako kdyby to nedělali lidé, ale nějaká AI. Snad DA3 bude lepší, ale začínám mít určité pochybnosti. Moc to zavání sliby a hypem.
  • to vysvetluje vcerejsi zdrcujici dojmy ze singlu, Misto, aby se Biowhore venovali poradne jedne veci, tak zas musi vymyslet multak, s placenejma predmetama. Fuj!
  • Magister_Peditum
    Takže zase dělají zbytečnost, místo toho, aby víc zapracovali na tom, o čem celá hra je, - na SP.
  • lepší by bylo, kdyby připomínal Dinivity: Original sin
    • Hlavne nech tam nedaju ten genialny napad s random lootom z D:OS, ze jednemu hracovi padne 3x po sebe legendarka a inemu biely crap...
      • to by byla hrozná tragédie
    • Ristoro
      Ta hra je z trochu jiného soudku, navíc má přestřelenou stylizaci a nudné konverzace, kvůli tomu jsem tu hru nedokázal hrát dále.
      • a jak přesně to souvísí s tím, že kooperativní multiplayer kdy by jsi mohl dohrát kampaň s kamarádem by byl lepší než nějaké oddělené bojové arény?


        ale s tim soudkem máš pravdu, Divinity je opravdový RPG ze starý školy, tohle je pseudo RPG pro emerický děti a teenagery na burgero coca colový výživě
        • a ty už si to hrál?
          • Divinity jsem dohrál, Dragon Age jsem dohrál první díl a druhý někam do půlky, ME jsem hrál jedničku as trojku, takže ano, hrál
        • Ristoro
          Vše co jsem řekl je, že Dragon Age a Divinity jsou docela jiné hry, a že Divinity má nudné konverzace a přestřelenou pohádkovou stylizaci, RPG prvky jsou výborné, ale nedokážu to hrát přes ty nudné konverzace na každém kroku, které jsou absolutně o ničem. Měli se trochu inspirovat Falloutem, kde byla radost číst každý rozhovor.
  • Emmm...tak už jsem asi zapoměl, ale jak Galaxy Readiness ovlivňovalo singl ME3?
    • Jo joo. Máte pravdu. Na to už jsem zapoměl. *7*
    • zvysovalo to nejak tu pripravenost galaxie k boji nebo co to bylo to celkove cislo a od nejakeho procenta jsi pak mel dobry konec v zaverecne animacce...neco jako naznak toho ze shepard prezil

      ale uz si to taky presne nepamatuju
      • Magister_Peditum
        Zjednodušeně řečeno, kdo hrál MP, tak v SP nemusel plnit tolik úkolů, aby se dopracoval k "zelenému" konci. Myslím, že v původním ME3 to byl docela problém nahnat, ale s dalšími a dalšími DLC už těch úkolů byl dostatek. Každopádně to byla blbost a doufám, že nic podobného v DA:I nebude.
        • Fordzy
          Bez hraní multiplayeru se vám počítalo jen 50% bodů připravenosti.
          • Nj, ja som multaku odohral vela a preto len samotna N7 jednotka mi zabezpecila dostatocne body :D
  • Zayl
    "Na druhou stranu jsem si právě v multiplayeru Mass Effect 3 užil dost hodin a mimo jiné ukazoval, jak zdravě zpracovat free-to-play model."

    On se dal ten horde mód hrát bez koupi ME3?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit