Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když byl hráč netrpělivý, tak si mohl hráč balíčky s vylepšeními/zbraněmi/postavami/atd. nakupovat za BioWare body (které se dají sehnat jen za "reálné" peníze).
    Ale byl tam extrémně nevýhodný poměr cena/protihodnota - nechápu blázny, kteří raději než aby odehráli 2-3 hry a koupili za získané body balíček, tak zaplatili snad skoro 100 Kč za 1-2 balíčky. Přesné ceny si už nepamatuju, je to už pěkných pár měsíců, co jsem ten MP hrál naposledy, ale tak nějak +/- to bylo.
  • V ME3 multiplayeru jsem strávil hodně přes 150 hodin a neutratil za něj jedinou korunu.
    DLC s novými mapami, zbraněmi a nepřáteli byly zdarma a všechno šlo získat hraním.

    Volně ke stažení nebyl, ale byl zdarma pro všechny majitele základního ME3 - nevidím v tom žádný problém.
  • Ono se v MP u ME3 někde něco kupovalo?
  • On si nekdo v Mass Effectu 3 za ty naprosto nesmyslne ceny kupoval packy do multaku? Vzdyt to nikdy nedavalo smysl. Jen za hrani MP bylo dost bodu na dostatecne dobre vybaveni a vyjma Platinum optiznosti, ktera ve hre puvodne ani nebylo, se bez lepsiho vybaveni dalo obejit.
  • No, vona je to dnešní móda už asi 15 let. Koneckonců MP byl už v BG II. Jeden by řek, že si na to lidi za tu dobu zvykli.
  • To neni tak úplně pravda, v GTA 2 například multiplayer byl. A celkem zábavnej.
  • Ale zasa MP DLCka davali zadarmo. A vobec, iba vdaka multaku nepovazujem kupu ME3 za sklamanie, pritom som povodne multak nechel ani len spustat.
  • Z casti to prehnal, tedy pokud clovek nepocita DLC.
    Multiplayer byl vytvaren i za ucelem dalsiho zisku, kdyby dali vsem rovne podminky, tak by se nic za prachy nemuselo kupovat a jednalo by se ciste o to, jak dobre a casto to clovek hraje a jake ma stesti na otevirani bedynek.
  • Porad ocekavam poradny coop, tato hra i zminovany Mass Effect k tom vyslovene vybizeli. Proc by clovek nemohl hrat "vedlejsiho" hrdinu. Me osobne hrani za jinou nez hlavni postavu nevadi, ale hrat za jednu konkretni a ostatni hraci za zbyle da te hre spravnou akcni atmosferu, kdy se domlouvate real-time a neni potreba nic pausovat.
    Takze zminovany multiplayer vitam, ale mrzi me zaroven, ze zrejme neni soucasti hlavni linie.
  • Že by proto, že multiplayer déle vydrží = sype víc peněž? Singl máš jen jeden a hotovo, multiplayer může pokračovat do haleluja...
  • protoze se vyvojari nemusi piplat s umelou inteligenci protivniku, vse obstaraji zivi hraci, nemusi resit ani znovuhratelnost a delku samotne hry...vse je to o penezich - min prace, min nakladu, driv vydane, driv to vydelava, par DLC se skinama a spec vecickama, protoze vzdycky se najde nekdo, kdo to prikoupi...
  • 80%? to si prehnal.
  • kedze sa nejedna o recenziu, ale o prebraty clanok, tak by som radsej prijal nezaujte spravodajstvo ako nicim nepodlozene nazory a dojmy... tak to ma multiplayer, no a co? hraci co si to kupuju urcuju ci sa to oplati davat tam a oni su ukazovatelom ci to tam je naviac alebo nie. Ked do GTA dali multiplayer tak ste sa vyplakavali ze je naviac, ved doteraz bolo kazde gta cisto singleplayer zalezitost...
  • Tak teď budu muset zatnout zuby a nekoupit to. Sice mám první i druhý díl celkem rád a opravdu bych se těšil, jak bude příběh pokračovat, ale mikrotransakce v hrách za plnou cenu se vážně nesmí podporovat.
  • Jo joo. Máte pravdu. Na to už jsem zapoměl. *7*
  • Lotr
    Mass Effect 3 užil dost hodin a mimo jiné ukazoval, jak zdravě zpracovat free-to-play model

    S tím mám extrémní problém.
    Koupím si hru. A MP mne bere jako neplatícího hráče.
    Můžu si zahrát ale nemám k dispozici všechny možnosti.
    FTP model u hry kterou si koupím?
    Ukažte mi jaký jediný klad to má? Takhle má vypadat free-to-play? Koupit si něco a poté ještě platit abych měl všechny funkce?

    Vše by bylo v pořádku kdyby byl MP ME3 volně ke stažení a pak by byl uplatněný FTP model. Takhle je to plivnutí do tváře platících zákazníků.
    "Na tady máš 80% hry zbytek si dokup"
  • Dnešní móda je všude nas*at multiplayer. Fakt nechápu proč.
  • Nj, ja som multaku odohral vela a preto len samotna N7 jednotka mi zabezpecila dostatocne body :D
  • Krescz
    to je takova moda asi...to mas stejne jako BF a jejich singl - zbytecnost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit