Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud to vážně nebude mít vliv na příběh, tak se na to budu možná i těšit :)
    Combat v D:OS mě velmi bavil a nezlobil bych se, kdybych mohl s dalšími hráči prostě jen procházet dungeony. Samotnou hru jsem ale hrál zásadně sám. Moje hra, moje rozhodnutí; nechci se s nikým dohadovat skrze kámen-nůžky-papír :)
  • Porad ocekavam poradny coop, tato hra i zminovany Mass Effect k tom vyslovene vybizeli. Proc by clovek nemohl hrat "vedlejsiho" hrdinu. Me osobne hrani za jinou nez hlavni postavu nevadi, ale hrat za jednu konkretni a ostatni hraci za zbyle da te hre spravnou akcni atmosferu, kdy se domlouvate real-time a neni potreba nic pausovat.
    Takze zminovany multiplayer vitam, ale mrzi me zaroven, ze zrejme neni soucasti hlavni linie.
    • Ano, ME k tomu vylozene vybizel. Dva hraci oba hrajici za Sheparda....
      • Ano jeden hrac shepard a druhej mohl hrat za jednoho z posadky, ktere daval do kupy a ano je to pro nekterych predstavivost moc, ale holt lidi, kteri chteji hrat pouze hlavni charakter a ridit vsechno tohle nepochopi, coz jsem cekal :).

        Proto jsem tam zminoval, ze me nevadi hrat vedlejsi roli v pribehu a tak to zpravidla s coopem byva. Je zajimave, ze tohle me vazne nikdy netrapilo napr. v Baldurs Gate nebo v NWN.
      • Sherpard/ova a jeho vyvolena/y *7*
  • Když jim to v EA udělá radost, že tam ten mp budou mít, tak ať si ho mají.
  • Pri BioWare hrách som sa obzeral po troch veciach:
    Príbeh - väčšinou obsahoval klišé, no pri hrách ako Kotor, DA:O či ME1, bolo tak dobre zohrané, že to nevytváralo ten dojem gýčovitosti a fanservicu, čo sa však začalo vymykať spod kontroly po ME2...

    dalej to sú Charaktery - pri tých mi ide od vizuálneho dojmu po celkovú charakteristiku, tu sa opäť zastavím pri hrách ako DA:O, ME, Kotor a ešte aj ten ME2, ktoré relatívne kvalitne stavali charaktery, ktoré stáli za to, aj keď ste ich nemuseli mať radi ako persóny, stále ste si vypočuli ak chceli niečo povedať, no a po väčšine to obohacovalo prvý atribút.

    Tretím je logicky gameplay - tu sa celkom obávam, že aj pre MP sa to opäť combat v SP odflákne, v prospech nejakého generického wannabe mupltiplayeru, ktorý bude požierať vďaka RNG systému odmien rovnako čas ako sociálne hry na facebooku. Ano, mal som dosť odhratého na ME3 mp, no pri vedomí, že chcem hrať za asi 2/10 charakterov a zbraní, ku ktorým som sa musel pretrtošiť cez haldu pre mňa nezaujímavého spamu, no a nie neuvažoval som o utrácaní peňazí za packy aby som nakúpil tonu RNG obsahu, len aby som si skrátil cestu k vytúženej zbrani či charakteru ...

    Celkovo, ME3 mp, respektíve ak plánujú použiť presne taký istý model pre DA:I, neponúkne nič, čo by ponúkol SP, okrem sem tam normálnych a sem tam dementných ľudí na voice-chate, oveľa viac by som uvítal ak by spravili konečne co-op do SP kampane pre 4 ľudí, pričom tieto sny tu boli už od prvého šampionátu z DA:O, keď tona ľudí prosila BioWare o CO-OP ku DA:O...
  • Takže další repetetivní grindovačka, kde budete hrát 20 hodin, abyste si našetřili na kufřík a budete doufat, že padne nějaká dobrá zbraň a dalších 20 hodin se snažit ru zbraň upgradovat. Nebo koupit speed up kit za 29.99
  • lepší by bylo, kdyby připomínal Dinivity: Original sin
    • Hlavne nech tam nedaju ten genialny napad s random lootom z D:OS, ze jednemu hracovi padne 3x po sebe legendarka a inemu biely crap...
      • to by byla hrozná tragédie
    • Ristoro
      Ta hra je z trochu jiného soudku, navíc má přestřelenou stylizaci a nudné konverzace, kvůli tomu jsem tu hru nedokázal hrát dále.
      • a jak přesně to souvísí s tím, že kooperativní multiplayer kdy by jsi mohl dohrát kampaň s kamarádem by byl lepší než nějaké oddělené bojové arény?


        ale s tim soudkem máš pravdu, Divinity je opravdový RPG ze starý školy, tohle je pseudo RPG pro emerický děti a teenagery na burgero coca colový výživě
        • a ty už si to hrál?
          • Divinity jsem dohrál, Dragon Age jsem dohrál první díl a druhý někam do půlky, ME jsem hrál jedničku as trojku, takže ano, hrál
        • Ristoro
          Vše co jsem řekl je, že Dragon Age a Divinity jsou docela jiné hry, a že Divinity má nudné konverzace a přestřelenou pohádkovou stylizaci, RPG prvky jsou výborné, ale nedokážu to hrát přes ty nudné konverzace na každém kroku, které jsou absolutně o ničem. Měli se trochu inspirovat Falloutem, kde byla radost číst každý rozhovor.
  • Tak teď budu muset zatnout zuby a nekoupit to. Sice mám první i druhý díl celkem rád a opravdu bych se těšil, jak bude příběh pokračovat, ale mikrotransakce v hrách za plnou cenu se vážně nesmí podporovat.
    • Sami řekli, že mikrotransakce budou stejně jako v ME3MP.

      Pokud člověk utratí deset euro za Platinu, a nenahraje si Zlato, koupí se tak několik beden, ale nebude vědět, co z nich dostane. Takže v podstatě já zadarmo můžu mít zbraně a zbroj po prvních třech kolech (pokud budu mít štěstí), ale hráč který zaplatil za Platinu může z těch beden dostat pouze Uncommon předměty (smolař...)
      Navíc řekli, že stejně jako v ME3MP nebude žádné P2W - vše půjde získat zdarma, a o grind se díky náhodnému systému odměn nejedná.
  • kedze sa nejedna o recenziu, ale o prebraty clanok, tak by som radsej prijal nezaujte spravodajstvo ako nicim nepodlozene nazory a dojmy... tak to ma multiplayer, no a co? hraci co si to kupuju urcuju ci sa to oplati davat tam a oni su ukazovatelom ci to tam je naviac alebo nie. Ked do GTA dali multiplayer tak ste sa vyplakavali ze je naviac, ved doteraz bolo kazde gta cisto singleplayer zalezitost...
    • To neni tak úplně pravda, v GTA 2 například multiplayer byl. A celkem zábavnej.
      • kazdopadne nechapem ten rant o mp, dopredu odsudzovat nieco co som nehral, dohady, dohady, dohady

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit