Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si myslim, že zrovna u těhle her mi je nějakej MP úplně ukradenej a rozhodně si je nekupuji kvůli tomu
  • calwin
    oni si vymyslia podmienku že mi nedajú multiplayer ak si to kúpim z bazaru a ja si to jednoducho nekúpim :)... a komu to uškodí viac? takže trochu krok k opiciam...
    • Jenže rozdíl mezi koupenou hrou v bazaru a nekoupenou hrou je pro vývojáře a vydavatele nulový.
      • Hm, ne :-). Pokud totiž prvokupce bude vědět, že hru v bazaru neprodá, taky ji nekoupí. Takže rozdíl je jedna celá prodaná hra...
      • calwin
        nie vždy tomu tak je... ;) a im ide ho*no z bazaru? ty máš vôbec páru koľko bazaroviek kúpilo také predražené DLCčka na call of duty? ešte stále si myslíš že im to z bazáru nesolí? myslím si že obstojný príjem z toho je pretože hra ťa do DLCčka vyslovene tlačí... skús to prehodnotiť ešte raz
      • Kdepak kdyz hrac co nechce dat plnou cenu za hru si ji radsi stahne tak hrac co si kupuje nove hry si jich koupi min pac na hry bude mit min penez, ktere mel drive z bazaroveho prodeje!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit