Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano 30 hodin je dlouha hra. Rekni mi delsi hru s lepsim pribehem a lepsima vedlejsima ukolama.
  • Ano 30 hodin, to neni nic kratkyho. Na tehdejsi dobu vubec ne a na tu dnesni uz vubec, ale vubec, ale vubec ne. Samozrejme ze byl konec kdyz se pribeh rozjel - mas nizsi IQ nebo opravdu nechapes zakladni pravidla?
  • Čau a na základě čeho si uděláš názor na SP o víkendu ? Nějaký eraly acces ?

    Jinak já pořád věřím, že to snad dobře dopadne. Byla by to škoda.... Spustu lidí včetně recenzentů jsou plní hateu tak snad se najdou i objektivní názory...
  • Tohle stejně jako článek na kotaku bych nebral vůbec vážně oba ty lidi co to píšou jsou neuvěřitelný nýmanýdi.
    Počkal bych na gi*nt bomb případně na jiný celkem spolehlivý recenzenty.
  • Hlavní příběh + hloupoučké bokovky jsou tak 30 hodin max. V momentě kdy jsem měl dojem, že se příběh rozjel, tak to byl konec.

    Tak je to přesně jak jsem čekal: https://www.rockpapershotgun.com/2017/03/14/mass-effect-andromeda-review-opening-hours/
  • Jestli si to koupím tak akorát kvůli tomu mulťáku. Byť jednoduchej princip tak jsem v ME3 tomu dal dost času. Ale jak píše Harbinger - ty bedny...
  • Tak pokud bude multak jako v ME3 tak se zlobit nebudu, to sem hral docela dlouho. I kdyz bohuzel prvni dojmy ze singlu pozitivni bohuzel nejsou....
  • Kratky jo? Koukam pan je tro(t)lík a jeste hodne spatnej *6*
  • Tak ty musis mit dobre vymleto.
  • ME 1-3 stály za prd. Jednička bylo (pod)průměrné kraťoučké sci-fi uměle nastavované a tohle bude to stejné, jen toho bude "víc."

    Značka Bioware na dně.
  • To je zatím snad jediná věc která mě opravdu láká. Názor na SP si udělám tenhle víkend.

    BTW: včera jsem si zahrál ME3 MP a jestli budou mít tak šíleně udělaný random bedny tak jim to omlátím o hlavu. Otevřenejcch víc jak 200 premium spectre packů a 100 weapon packů a ani jeden typhoon nebo particle rifle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit