Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na DoW oceňuji že tvůrci po každém datadisku dodali další frakci na hraní a o hráče se fakt starají. Pro mě je to jasná koupě *5*
  • Black_Hand
    hodne zvlastni dojmy. huste preklepy jsou nepodstatny detail. spis jde o seznam novych jednotek s jejich popisy, nez o opravdove dojmy. co se treba zminit o tom, jak na tier 1 je pro chaosaky obtizne znicit sentinela gardistu nebo byt se jen priblizit na dostrel vetsi skupine gardistu. take treba tak uplne nechapu, co je na manticore utocneho. jde o support, ktery mate vetsinou hluboko za liniemi a ten kulomet je vicemene jenom na okrasu.
    • Ysquanir
      Chlape, ale chaosaci maji hereticy s granatomety. To je smrt pro vetsi skupiny gardistu. Stejne tak plamenomet od Chaos Lorda nebo spelly of Sorcerera. Celou betu jsem hral temer pouze Imperial Guardy a Chaos je jedina "rasa" se kterou jsem si nikdy neumel poradit.
      • Black_Hand
        ja hraju za plague championa.

        sentinelove jsou ze zacatku otravni, a ty granatomety jim i pri ne extra dobrym micru moc neuberou, ponevadz mohou porad dobre uhybat. ale je pravda, ze vetsi problemy jsem mel s mass guardsmeny a ve chvili, kdy pritahl chimeru a zacal stavet turrety tak to bylo velmi krusne. kdyz nad tim premyslim, tak pokud sel gardista do sentinelu, tak jsem ho vzdy porazil. chaos marinaci se totiz proti nemu drzi, ale zase mu skoro nic neubiraji. stacilo se udrzet do tier 2, to uz zaberou havoci s autocannonem.

        hrdina samotny ma u guardsmanu problem v pripade, ze jsou moc daleko. jeho vychozi bolter jim moc neubere, bile thrower nic moc a plague sword je az na tier 2, ale prave ta vzdalenost je prusvih.
        • Ysquanir
          Ano, Sentinelove jsou v T1 velmi mocnou harass jednotkou, ktera by pri dobrem micru nemela az do T2 umrit (pokud nestoji proti SM s krak naboji). A diky za to, protoze guardsmeni se bez podpory Sentinelu nedokazou postavit hereticum (kteri jsou stejne levni a nahraditelni jako guardsmeni). Bud umrou na melee, nebo na fakt, ze granatomety maji delsi range nez bezne lasguny a ubiraji celemu squadu (vsem modelum) naraz.

          Na druhou stranu Sentinelove sice muzou harassovat hereticy a uncappovat pointy, ale nemaji palebnou silu na zniceni CSM nebo raid generatoru. Navic kdykoliv Sentinela zranis, tak ho nutis se stahnout a vyradis tim z boje nejen jeho, ale i jeden squad guardsmenu, ktery musi drepet nekde v ukrytu a opravovat ho.

          Anyway, jen chci rict, ze me nepripada, ze by IG meli proti Chaosakum jakoukoliv vyhodu. Ackoliv priznam, ze mam velmi malo zkusenosti s Plague Championy (ostatni dva champove maji neprijemne AoE ability, kterym se blbe uhyba).
          • Black_Hand
            taky to nepovazuju za extra vyhodu, kdyz vim, ze na tier 2 to IG pekne vratim, to pak potrebuji rychle chimeru. dobry recept na melee heretiky je drzet si mezi nimi a tebou volno a taky mit guardsmeny trochu do sirky. aby jedna skupina mohla uhybat a druha do nich strilet. taky se mi uz parkrat stalo, ze si myho plague championa prehazovaly dve squady a ja s tim nemoh moc co delat, pac jsem mel zrovna plague sword.

            AoE ability ma taky. na tier 2 a naprosto skvelou. takovy zeleny ovladatelny oblak plny nemoci :). nadherne se s tim likviduji vetsi hloucky pechoty. prave proto je nutne se za plague championa dostat co nejrychleji na tier 2 proti IG. trochu to pripomina irradiate ze starcraftu 1. pouzil si to na vlastni science vessely, ktere jej i castuji, a poslal je proste "vymazat" workery u mineralu. navic jim samotnym ten irradiate neubira.
  • Ogryni s upgradem na granátomet ? V betě jsem obyl d začátku, ale tohohle jsem si tam teda nevšim. *5*
    Jo a ten Land Raider nejni žádnej Defender, ale Redeemer.
    • Black_Hand
      to uz jsem nechal byt :). sice to maji i na screenu, ale o co jde :P.
      • Nejde o nic, ale já si vždycky rád rýpnu *1*
  • Uprimne moc nechapu, proc musi byt v kazdem DoW u gardy Baneblade, super heavy tank urceny pouze do Apokalypsy s trojnasobnou vydrzi a palebnou silou proti takovemu Landraideru, zvlast u dilu ktery se soustreduje na mensi skirmishe a ne na super apokalypticke rezby se stovkami vojaku a vozidel. Krome toho, kdyz uz ma neco takoveho garda, nezasouzily by si i ostatni rasy vlastni super heavy vozitko? proc ma mit jedno jenom garda? .)
    • Eldari maju Avatara, chaos velkeho necisteho atd. Navyse baneblade potrebuje podporu ostatnych jednotiek inak ju da dole obycajny melee squad , napr. banshee. ked hras 1v1 tak baneblade nemôže byt vsade a je jednoduche sa tomu proste vyhnut, navyse ked IG su nachylni rushovat na T3 a proste sa na T2 vykaslat.
      • Banshees se silou 3 (dobre, Exarch muze mit i 5) ze sundaji tank co ma i zezadu armor 12? tady mi neco nestymuje :D (a nebo jsem moc poznamenany TT verzi :) Jinak Avatar i GUO jsou "obyc" monstrous creatures, aby byli na stejnem hristi s Banebladem, musely by to byt gargantuan creatures, jako ten toughnes 9, 10ti woundovy nurglacky demon :)
        • Black_Hand
          ale covece, dyt je to pocitacova hra. zkus si vzit malou podmnozinu jednotek z vyvazeny tahovky a udelat z toho rts. to moc nejde :).
      • Black_Hand
        ja moc nemam rad velkeho nemyteho. ve vetsine bitev se vyplati vic jit do jinych jednotek. ale chaos predator je na druhou stranu dobry standard.
    • Ysquanir
      S tou posledni vetou se neda nez souhlasit. Hrozne me pobavilo, kdyz mi oblibeni Eldari dostali holku s kridlama, zatimco pulka ostatnich ras ma novy super heavy tank. *1*
      • ta holka s kridlami je riadne OP
        • Ysquanir
          Silna je, OP ne.
    • Já bych jim dal rovnou Titána ať je prdel :D
      • tak on takovy Baneblade ma k Warhound titanovi MNOHEM bliz nez k Landraideru :)
  • Snad to s prichodom datadisku aj ludia zacnu hrat. V bete bolo dost ludi ale teraz a pred betou bolo na serveroch pocet ludi 0, ked ste dali verejnu hru tak tam boli max. 2 zalozene hry a ked ste dali hladat hru (ranked) 3V3 tak to ani ziaden match nenaslo (po 10 minutach hladania som stratil trpezlivost)
  • Neznáte nějakej cheat do Chaos Rising ja se tam zasek na jednom bosovi kterej se furt regeneruje dam ho max. do pulky a on mne pak utaha dojdou mi vsekere (energie/mana) a proste se prez nej nedostanu...
  • wtf black OPS je lepčí!!! *11* *11*
    • Black_Hand
      no taak. pokud chces trollit tak bud kreativnejsi.
      • bL@cK ooPS iIiIiIiIiIiIiIiIiIsSsSsSSsSsSsSsSsS beeeeeeeeeeeeeeeeeeesSSSSSSSSSSSSSSSSttt
        třeba takhle?
        • Black_Hand
          jde o to aby to nekde moh vzit vazne, jinak to je neuspesny troll. takze treba "HALO WARZ JE DALEKO LEPSI! nechapu jak nekdo todle muze hrat?!1"
  • Já jsem si teď koupil DOW2 a Chaos Rising (gold edice za 9 liber včetně poštovnýho). Takže počítám, že Retribution mě taky nemine časem. Jen to otravování se Steamem a GFW live si mohli odpustit
  • Pro mne, jako fandu Wk40, takřka pivinnost, jen doufám, že případná III. řada (uvidíme v létě), půjde ve stopách Dark Cruisade.
    • Taky doufám že to půjde ve stopách jedničky, ta byla totiž zábávná, a nebyla to taková sračka.
      • *6*
  • aj z poctu prispevkov v tejto diskusii je vidiet ze ludi tato hra nezaujima
    • P.S. navyse 50% z prispevkov tu napisali asi 3 ludia
      • Ysquanir
        Taky me to prekvapuje. Kor kdyz na Steamu patri DoW II mezi nejprodavanejsi hry. A u nas to apparently nikdo nehraje a nikoho to nezajima. Chjo.
      • no Warhammer je jen pro fanousky ostatni si to pletou s SCII. Ja treba nehraju s miniaturama ale zato mam precteny vsechny knihy co jsou v CZ a ted jsem se pustil do Horuse *3* a pc hry hraju od Chaos gate
        • dow 2 je predovšetkym solidna strategia, myslim ze je ovela pristupnejsia pre casual hracov ako strebars SC 2, netreba sa ucit moc buildordery hranie je jednoduchsie. Tak sa divim
        • horuse česky nebo anglicky?
          • zatim v anglictine ale letos ma vyjit 1dil i v cestine (nekde jsem to cetl na foru ale nemam to potvrzeny)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit