Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já vím, (i když digitální distribuci si snad obstarává Blizzard sám). Kouzlo konspiračních teorií je ovšem to, že se nedají prokázat. Viz trolls nahoře.
  • To že Activision obstarává distribuci ještě neznamená, že jim kecají do toho jak dělat hry.
  • Samozřejmě. Blizzard vyvyjí a zároveň je i vydavatel. Activision s touto hrou nemá nic společné.
  • Až bude blizzard vydávat víc her než 1-2 za rok (a to jsou ještě datadisky za snížené ceny) tak budeš mít pravdu...zatím ani raděj nebudu říkat co jsi :)
  • ...
  • 1. Vivendy vlastní Blizzard
    2. Vivendy koupilo Activision
    3. Vivendy má víc jak 51% akcii Activision Blizzard.
    4. Vivendy vždy nechalo Blizzard, aby si dělali vlastní rozhodnutí a jak je vidět, hodně se jim to vyplácí.
  • Nic jsi tam nenasel? Tak to se budes muset snazit vic.
  • další blizsranec už by to mohlo skončit
  • to je smutne že im to žereš:((
  • Mimochodom, ak to tu zrovna teraz niekto cita (2:20 rano z nedele na pondelok), finale MLG prave zacalo - Slayers'Alicia (P) vs MVP_DongRaeGu (Z).

    www.majorleaguegaming.com/live#sc2
  • Myslis, ze keby to mali hotove tak by prerobili 90% abilit a jednotiek odkedy naposledy ukazali HotS alpha verziu na Blizzcone asi pred rokom? :)
  • Sledujes vobec Starcraft?

    Najvacsi problem terranov - nemoznost ist mech proti protossom, musia ist MMM+G/V. Ludia sa na to najviac stazuju. Bam, pridaju im anti-toss factory units.

    Najvacsi problem protossov - nemoznost harassu, kvoli designu tej rasy (warpgates 'n stuff) museli protosske T1/T1.5 jednotky urobit najslabsie v hre - tympadom nemozny early game harass (samozrejme mozu all-inovat, ale to nie je harass...) Bam, pridali im jednotky na harass.

    Mimochodom, tempest len nahradza carrier, ktory v momentalnom beta builde nie je, takze pridali len jednu lietajucu jednotku, ktora ale narozdiel od ostatnych nebojuje.

    A ano, vsetky jednotky su od seba jednoducho rozlisitelne a maju svoju unikatnu identitu. Opat by som sa rad opytal, sledujes vobec/hras Starcraft? Pretoze v Starcraft komunite dostali tieto nove jednotky velke ovacie a to jak od komunity, tak od pro hracov (s vynimkou ability abduct od zerga a toho upgradu pre tempest na 22 range). Skus niekedy navstivit teamliquid alebo r/starcraft a pozistovat si nieco viac, kym zacnes pisat blbosti.
  • wow, usogood
  • Aha, takže nic. Nice troll.
  • www.google.com
  • Eh...
  • Vzhledem k tomu, že už si údajně prodal účet se SC2 a D3, tak to nemůže být pravda, což?
  • "Kterak souvisí prodejní úpěšnost hry s její kvalitou?"

    Vkládat někomu do úst něco, co nikdy neřekl, není dobrá cesta, jak argumentaovat. Hra je úspěšná, prodává se, tečka. Hodnocení slušné. Teď to podstatné. O kvalitách/nekvalitách sem se nebavil. Na tom se v takovýchto diskuzí těžko můžou všichni shodnout. To je na posouzení každého, protože tvůj názor neznamená nic, stejně jako můj. Jediná objektivní věc, na které se ale shodnout dá, je odborná kritika a prodeje. Závěr? Fiasko se nekoná, alespoň ne z marketigového hlediska, prostě si napsal bullshit, který už nyní neobhájíš. Ale v pohodě, beru to, každý někdy ve zlosti/nenávisti napíše volovinu.

    "Je snad Justin Bieber kvalitní muzikant?"

    Ano, Justin je slušný popový muzikant, i když ho nemusím. Vsadím se o svůj měsíční plat, že tyze sebe nedokážeš vyloudit ani zlomek toho, co on. Mimochodem, máš někde nahrávku jak zpíváš, nebo hraješ na nějaký hudební nástroj? Rád bych si to poslechl, sem kytarista, v muzice se pohybuju, muzikou žiju. Třeba mě překvapí, že každý druhý čech tady z debaty na games.cz je muzikantská perla a přehodnotíš tím tak moje mínění o Justinově docela slušném muzikantském talentu.

    Zbytek tvého postu? Ok, tvůj názor. Já mám jiný.
  • Activision má něco společného s touto hrou? Link or it didn't happen.
  • Tyjo hrajes tu hru? A za jakou rasu? Resp. hraval jsi za P/Z vs T? Odpovez si, treba pochopis (ne)smysluplnost sve odpovedi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit