Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevim, kazda 3D adventura z te doby vypada dnes jako by clovek hodil zvratky na monitor. Zlate casy kreslenych adventur.
  • Osobně jsem ke games.cz až nezdravě kritický, ale zrovna tahle formulace nadpisu mi nijak nevadí. Hned je mi jasné, co autor má na mysli... navíc, když čtu tady na games.cz diskuze, kde přísudek zpravidla neslyšel o podmětu, tak bych z tohoto nadpisu nedělal aféru.

    Spíš to hezky ilustruje, jak ta hra nikoho nezajímá...
  • Používají nezávaznou hovorovou češtinu.Baví se.Oni nepotřebujou narozdíl od tebe řešit hloupé banality.
    To samé v bledě modrém tento příspěvek.To podstatné jste se dozvěděli.
  • Jack1947
    Tak moc kultovní akce že jsem s o ní dozvěděl až ted ... jinak to na GOG působí divně ale budiž.
    To se pak člověk zamyslí co nadpisem autor vlastně chtěl říct... ale tak nadpisy je poslední věc co se tady řeší a nám by měla nějak extra vadit *4*
    • Kultovní znamená, že je to unikátní hra s malou, ale věrnou fanouškovskou komunitu, ne bestseller, který zná každý i 20 let po vydání. Není nad to si občas pročíst slovník.
      • Řekl bych, že v posledních letech je "kultovní" především marketingové označení. Zvlášt když je každou chvíli nějaká filmová/knižní/herní/jakákoliv novinka kultovní ještě než vyjde. A tipuju, že autor článku to zde tak napsal, protože tomu tak bylo i na nějakém serveru, odkud všichni zprávy přebírají.

        A ten nadpis "na GOG" je úplně v pořádku. Je to zkratka a skloňované to vypadá divně.
    • Možná seš moc mladej.
      • Jack1947
        To nepopírám pravděpodobně vyšla když jsem neměl o tom ani tušení ale většinu jinejch her známějších znám.
        • Zagro
          Já vím, že to nemá cenu, takže to dělat nebudeme. Ale kdybych chtěl, tak ti napíšu spousty slavných her, o kterých nemáš ani ponětí a patří mezi ty "známější"... Pokud jsi nevlastnil C64, SNES, Amigu nebo nějakou z prvních 86tek (přinejlepším kombinaci některých), případně jsi nepřečetl všechny černobílý Excalibury a následně Score do cca 60 čísla, tak ty známý hry té doby ani znát, vzhledem ke tvýmu věku, nemůžeš.
  • corfer
    No a nejhorší je, že tyhle srágory už infikovaly i LEVEL. Rozhovor s Romerem je sice super, ale je vyloženě zahlcený podobným pseudojazykem, kdy už chlapci neskloňují opravdu spoustu výrazů. Už to vážně začíná být nejen nepříjemné, ale hlavně nečitelné. Pokud člověk není internetová opice vychovaná na serverech, jako je Super.cz, tak mu tohle prostě musí vadit a lidi, co to považují za rýpání si asi neuvědomují, že za posledních deset let se jazyk plní čím dál větší demencí...

    EDIT: REAKCE NA LV426
    • Diabolus in musica *14*
      • Tritón?
  • ... Kendži Eno nodežil ...
  • no spravne by asi melo byt na ,,GOG.com,, vysla...atd....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit