zavřít
...

Na Nintendo Switch vyjde dolovací adventura SteamWorld Dig 2

Prokopat se co nejníž, vyhnout se pastičkám a monstrům, nahrabat si poklad. Mezi hry vyznávající tyto ctihodné pilíře můžeme zařadit Terrarii, Spelunky, nebo třeba SteamWorld Dig. Ač tahle akční adventura Ondru příliš neoslnila (viz recenze), letos v létě se dočká pokračování, nepříliš kreativně pojmenovaného...
 • Lukasemon (anonym)
  1 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Páni to vypadá nádherně
  1.3.2017

  reagovat

 • Brumla (anonym)
  6 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Asi tak - na tabletu neurazí , na PC zapadne a na Switch ...bude jedna z nejprodávanějších už kvůli tomu že her je tam málo :/
  1.3.2017

  reagovat

 • blna (anonym)
  8 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Jedničku jsem hrál na 3DSku a byla to velká zábava.. Na handheld dobré, ale na PC se budu radši věnovat plnohodnotnějším hrám..
  1.3.2017

  reagovat

  • Schopenhauer (anonym)
   2 souhlasí, 4 nesouhlasí
   Co jsou to plnohodnotnější hry?
   1.3.2017

   reagovat

   • blna (anonym)
    2 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Pokud ti nestačí zdravý rozum, pokusím se odpovědět - Takové hry, které jsou schopny více využít formát PC a zabaví mě, aniž bych měl pocit, že čas před počítačem jde v tu chvíli využít lépe. Třeba FTL je naprosto jedna z nejlepších her svého žánru co znám, ale na tabletu je rozhodně lepší (tj, zábavnější, hratelnější), než na kompu. - Takže FTL je na PC neplnohodnotná hra, kdežto na tabletu jedna z nejplnohodnotnějších. Zase Civku / Starcrafta si na konzoli/tabletu nezahraješ, páč prostě a jednoduše k pohodlnému hraní potřebuje myš. Prostě různé věci se víc hodí na různé žánry her.

    Porovnej jakoukoliv PC Civilizaci s konzolovou (ale také PC) Civ: Revolution. Tak vypadá "plnohodnotná" hra, oproti "neplnohodnotné". - Doufám, že jsem ti odpověděl dostatečně.

    Samozřejmě nijak neshazuji konzole. Ty mají také své silné stránky, ale třeba já nemám televizi, tak si těžko vychutnám pohodu s konzolí v obýváku.. *3*
    2.3.2017

    reagovat

    • Jejdásek (anonym)
     1 souhlasí, 0 nesouhlasí
     Otazka byka spatne polozena. Mela zaznit co je na hre SteamWorld Dig 2 neplnohodnotne.
     2.3.2017

     reagovat

     • blna (anonym)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Dvojku jsem nehrál, tak nevím. Jednička byla pěkná a zábavná, ale relativně jednoduchá plošinovka s kopáním, okořeněná troškou výbavy a upgrady. Tuším, že jsem to dohrál tak za 4-5 hodin.

      Jen pro jistotou, co se té "plnohodnotnosti" týče - mluvil jsem o Steamworld Dig a jejím hraní na PC. Naopak na handheld je to hra úplně akorát (jako každá plošinovka)
      2.3.2017

      reagovat

    • n (anonym)
     0 souhlasí, 0 nesouhlasí
     ftl je na pc nejlepsi, smrdlat to na tabletu, tak me asi vomejou
     2.3.2017

     reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.97.221.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.