zavřít
...

Na Nintendo Switch vyjde dolovací adventura SteamWorld Dig 2

Prokopat se co nejníž, vyhnout se pastičkám a monstrům, nahrabat si poklad. Mezi hry vyznávající tyto ctihodné pilíře můžeme zařadit Terrarii, Spelunky, nebo třeba SteamWorld Dig. Ač tahle akční adventura Ondru příliš neoslnila (viz recenze), letos v létě se dočká pokračování, nepříliš kreativně pojmenovaného...
  • Lukasemon (anonym)
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Páni to vypadá nádherně
    1.3.2017

reagovat

• Brumla (anonym)
    6 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Asi tak - na tabletu neurazí , na PC zapadne a na Switch ...bude jedna z nejprodávanějších už kvůli tomu že her je tam málo :/
    1.3.2017

reagovat

• blna (anonym)
    8 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Jedničku jsem hrál na 3DSku a byla to velká zábava.. Na handheld dobré, ale na PC se budu radši věnovat plnohodnotnějším hrám..
    1.3.2017

reagovat

• Schopenhauer (anonym)
      2 souhlasí, 4 nesouhlasí
      Co jsou to plnohodnotnější hry?
      1.3.2017

reagovat

• blna (anonym)
        2 souhlasí, 4 nesouhlasí
        Pokud ti nestačí zdravý rozum, pokusím se odpovědět - Takové hry, které jsou schopny více využít formát PC a zabaví mě, aniž bych měl pocit, že čas před počítačem jde v tu chvíli využít lépe. Třeba FTL je naprosto jedna z nejlepších her svého žánru co znám, ale na tabletu je rozhodně lepší (tj, zábavnější, hratelnější), než na kompu. - Takže FTL je na PC neplnohodnotná hra, kdežto na tabletu jedna z nejplnohodnotnějších. Zase Civku / Starcrafta si na konzoli/tabletu nezahraješ, páč prostě a jednoduše k pohodlnému hraní potřebuje myš. Prostě různé věci se víc hodí na různé žánry her.

Porovnej jakoukoliv PC Civilizaci s konzolovou (ale také PC) Civ: Revolution. Tak vypadá "plnohodnotná" hra, oproti "neplnohodnotné". - Doufám, že jsem ti odpověděl dostatečně.

Samozřejmě nijak neshazuji konzole. Ty mají také své silné stránky, ale třeba já nemám televizi, tak si těžko vychutnám pohodu s konzolí v obýváku.. *3*
        2.3.2017

reagovat

• Jejdásek (anonym)
          1 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Otazka byka spatne polozena. Mela zaznit co je na hre SteamWorld Dig 2 neplnohodnotne.
          2.3.2017

reagovat

• blna (anonym)
            1 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Dvojku jsem nehrál, tak nevím. Jednička byla pěkná a zábavná, ale relativně jednoduchá plošinovka s kopáním, okořeněná troškou výbavy a upgrady. Tuším, že jsem to dohrál tak za 4-5 hodin.

Jen pro jistotou, co se té "plnohodnotnosti" týče - mluvil jsem o Steamworld Dig a jejím hraní na PC. Naopak na handheld je to hra úplně akorát (jako každá plošinovka)
            2.3.2017

reagovat

• n (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          ftl je na pc nejlepsi, smrdlat to na tabletu, tak me asi vomejou
          2.3.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.111.72.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.