Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenkrát jsem si to chtěl zahrát, mělo to hrozně hezky udělanej trailer, ale nebylo to na PC... po 7dmi letech už mě to moc netankuje. Kdyby to na PC vydali po jednom nebo dvou letech, tak bych si to ještě dal...
  • Nemá na to práva Sony?
  • hmm, hratelnost je subjektivni...
  • jeanczarny
    já tiše čekam na Demon's Souls :P
  • Jack1947
    No nebude to / není hra úplně pro každého a na to že to má jen dle howlong2beat cirka 6hodin... tak to dokáže i solidně potrápit. Grafikou někoho odradit a příběh taky není nijak extra zajímavý... spíš je zajímavé pojetí hratelnosti/akce.

    Jak již jsem psal jsou i jiné lepší hry u kterých je port utopie tak aspon něco.
  • Jack1947
    Nj je to prostě port se vším všudy jen lepší grafice. Podporou vyššího rozlišení.
  • Takže naděje na PC verzi RDR pořád existuje? *1*
  • Takže když jmá nějaká hra maximálně vybroušenou hratelnost, tak ji obcházíš?
  • giacobraza23
    Tohle je presne typ her ktere obchazim.. Nic mi to proste nerika.. a je to hlavne hratelnosti *10*
  • Nezahráním téhle hry na PC nikdo o nic nepřišel, hrozná blbost....
  • Preskakovat příběhové animace to muže jen uplnej buran... pardon ale je to tak. Hraj fifu.
  • No muze za to právě ta konverze kvuli Xbox360 protože DVD.
  • snorgrind
    Tak jako u starych her s tim asi moc delat nejde. Maximalne by museli vsechno prerenderovat pokud realtime cutsceny ten engine nepodporuje. Stejnej problem ma i valkyria chronicles kde ten rozdil mezi 4k a tema kostickama v kterych je to nahrany byl naprosto silenej. Sranda je ze tenhle problem maji i nektery novy hry jako Nier kde naprosto nechapu proc ty cutsceny nenechali renderovat v realnym case takze by to mel kazdej v tom rozliseni v kterym by to pustil. Navic by usetrili hodne mista tim ze by tam ty video soubory ani nebyly.
  • Krescz
    7 let zpoždění
  • Mě zajímá, jak dobře se to hraje, ne kvalita animovaných scén (stejně je to v 99 % případů nudný patos, který přeskakuji). Takže jak?
  • Problém je ale, že animace se nijak nezměnily, takže jsou děsně low res a skok mezi hrou a animaci je prostě do očí bijící věc (je to ještě horší než v dobách x360 kdy kvuli dvd kapacite museli být animace u her pro x360 a casto tak i u multiplatform -vanquish- markatne kompresovány a už tehda to bylo nepříjemný, ale ted když hru pustíte ve 2k tak je to o to markantnější ), nehledě na to, že ty animačky maj tendence dropovat nekam k 10fps. První dojem je tak značně rozpačitý.
  • Maximálně doporučuji!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit