Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ako fajn, ale ak to ma byt uz take realisticke tak rovno mohli spravit nejaku instalaciu povedzme upraveneho Linuxu do virtualu s tym ze nech sa tam uzivatel/hrac nabura. Ako inak tomu uplne nerozumiem.
    Inak ak chcete pisat o celkom zaujimavej nerdovskej hre tak potom o level vyssie je TIS-100 z early accessu na Steame. V podstate je to emulator specifickeho CPU s viacerimy ALU jednotkami ktore su ale nahodne vypadnute a ulohou je napisat co najkratsi program ktory tam zbehne.
  • A není lepší rovnou hackovat ve skutečnosti?
    • Prophet
      https://www.youtube.com/watch?v=Yy8MUnlT9Oo
    • to jako ty? *15* *15* *15*
  • Jack1947
    Super, jak hackovat snadno a rychle *5*
    • Prosímtě, ty jsi určitě rád, že zvládneš vyplnit login a tím končíš
  • PreidaQ
    Super idea. Ale bojím se, co na to řeknou moralisti.
  • VaZqeZ_EU
    Zrovna letím na seriálu Mr. Robot http://www.csfd.cz/film/409508-mr-robot/ a zatím fakt dobrý! *2*
    • El_Kozel
      Bohužel to nemá moc společného s hackováním....Populární seriál z jiného prostředí, kde je zajímavé to, jak hlavní postava má problém určit co je realita a co ne. Na takové "večerní koukání" to stačí.

      Je tam hodně hlouposti, které pozná i amatér. Také je vtipné to co napsal jeden člověk na webu edna: " Jinak amici me nezklamali. Jak je v jejich filmu posledni dobou team, tak uz jedine multi kulti. 2 genialni programatorky v hacker teamu dnes nesmi chybet. A jeste je jedna i hezka, To je sance tak jedna k deseti tisicum, :)" Jako přeskopírák u dalších seriálů od amíků.

      True Detective sleduji raději. Ale za tohle jsem také rád. To téma mám rád i když to je prostě amatérské a hlavní zápletka je hlava hlavního hrdiny...Není moc lepších seriálu kde by nebyla řada divných věcí. Bohužel.
    • Je to celkom fajn, aj ked by to nemuseli az tak prehanat s tym fetom a celkovo to ladit do mierne uchylnej roviny.
      • Jack1947
        Snad se to nezvrhne v randění nebo tak... Slater má zajímavou roli... takovej sympatickej strejda. *4*
    • Jack1947
      Jj, taky sleduji... prozměnu něco jiného než ty nudné kriminálky... uviudíme jak se to vyvyine. *3*
  • Na tom se můžou cvičit agenti Islámského Státu *1*
  • Wow, super! Na něco takového jsem čekal!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit