zavřít
...

Na vyzkoušení Ghost Recon Wildlands máte v open betě 4 dny. Potřebujete k tomu následující hardware

K vydání taktické akce Ghost Recon Wildlands chybí necelý měsíc, ale ještě mu bude předcházet otevřený betatest, která proběhne na všech platformách příští týden. Zahrát si budete moci konkrétně od 23. do 27. února s tím, že předběžné stažení hry spustí Ubisoft už v pondělí 20. února. V otevřeném betatestu...
  • Jack1947 tiscali.cz
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Sice neláká ale to že se to nedá hrát sám s AI je spíš škoda ze strany Ubisoftu měli to udělat jako v Division.
    18.2.2017

reagovat

• GST (anonym)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      jasne ze to mozes hrat sam s AI. je fakt tak tazke si vyguglit nieco predtym ako siris blud ?
      20.2.2017

reagovat

• kkING tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    chtel jsem zkusit, ale bohuzel nemam gamepad *1*
    18.2.2017

reagovat

• bloodweiser (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Widláci budou dobrý v multiplayeru s kámarády. Hrát to sám asi nepřinese takovej zážitek jako starší díly Ghost Recon.
    18.2.2017

reagovat

• Hombre (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Pokud mate pratele, se kterymi to muzete zahrat, tak je to fajn hra.
    Hrat to ale sam, nebo s randomakama, to vubec nestoji za to. Ostatne cena je u nas dost premrstena.
    18.2.2017

reagovat

• Kravicka facebook.com
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Tak snad uz to stihnu -_-
    Closed betu jsem nestihl protoze mi dva dny pred betou odesel procak.
    17.2.2017

reagovat

• Rejsek tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Scheisse. To jsem zrovna na horách *9* To mi udělali naschvál, gyzdi! *16*
    17.2.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.225.28.32.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.