Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Honest feedback. DLC má super atmosféru, příběh taky ujde, nové hračky jsou fajn, zaujme to. Problém je že optimalizace šla oknem a mlha působí šílené fps dropy, jak na pc, tak na konzolích. Chvílemi mě to štvalo až tak že jsem to skoro chtěl vypnout, ale dohrál jsem. Což je druhý bod, není to tak veliké jak slibovali, dohrál jsem to za cca 7 hodin kdy jsem dělal opravdu všechny questy a side questy na které jsem narazil. Ostrov mám projitý tak z 80ti procent. Na Shivering Isles to stále nemá, jak kvalitou, tak délkou.
  • Jack1947
    Důvod vrátit se k pomalému, nudnému Falloutu4? *7*
  • Od Bethesdy ma vždy zaujímali len ich datadisky - neviem, či kvôli nim zaplatia iných scenáristov alebo čo, ale vždy (alebo vo väčšine prípadov) sú lepšie ako ich hlavné hry.. F4 bolo obrovské sklamanie po FNV, ale toto rozšírenie vyzerá byť dosť, dosť nádejné..
  • Nevím, jestli je to dobrej timing 10 dní před Blood and Wine. Kluci se měli prostě dohodnout. Takhle si budeme muset vybrat a já dám přednost rozhodně Zaklínači a Fallout tak opět bude odsunut naneurčito (tj. možná na něj už nedojde). A to je škoda, hlavně kvůli těm kudlankám.
    • Ja tiež dám prednosť B&W, ale si myslíš, že firmy sa idú dohodnúť na tom, kedy idú vydať svoje datadisky? Kto si doteraz nekúpil F4, tak si nemyslím, že si ho kúpi len kvôli tomuto datadisku a to isté platí aj o Z3.. a to či si niekto kúpi jeden datadisk pred tým druhým, to žiadnu z tých firiem nemusí nezaujímať..
    • Dve firmy sa maju dohodnut na tom kedy vydat dlc? *1*
  • deathfish
    Líbí se mi ta atmosféra co z toho sálá *5* věřím, že to bude velmi dobré rozšíření
  • Jelikož mně Fallot4 neskutečně zklamal. Jak obsahem, dějem tak i rozhovory tak si nejspíše nechám ujít i tohle DLC (kde jsou ty doby datadiscu).
    A raději si zahraje Fallouta1.
    • Jestli Bethesda něco umí tak jsou to výživná a zajimavá DLC ktere jsou skoro tak dlouhá jako datadisk
  • Pockam na vsechny datadisky a budu parit az budu cela promacena.
  • Paulcz
    To je vážně příšernost :) Už je to jen prázdné jméno.
    • ja uz myslel ze zadnej hater nedoleze, a hle, uz tu jeden je:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit