...

Návody a wallpapery a trainery z ABCgames

Návod na postapokalyptické RPG Fallout New Vegas se zdá být nekonečný, ale s ohledem na rozsáhlost hry a množství drobností, které i při mírné nepozornosti můžete minout, je pochopitelné, že vychází na tolik částí. Krom něj najdete na ABCgames i návod na jeden z řady dílů adventurní série Chronicles...
  • IC (anonym)
    0 souhlasí, 2 nesouhlasí
    fakt inteligentní názor...raději se nauč psát ...
    6.3.2011

reagovat

• asdf (anonym)
    0 souhlasí, 2 nesouhlasí
    *r
    6.3.2011

reagovat

• IC (anonym)
    0 souhlasí, 2 nesouhlasí
    vždy když jsem stahl nejáký trainer,češtinu z ABCgames tak v tom byl trojan a nebo vir.....
    6.3.2011

reagovat

• asdf (anonym)
      0 souhlasí, 4 nesouhlasí
      Vit jsem mel na peru kdyz jsem ho vytahl ze tve mamy
      6.3.2011

reagovat

• Miki (anonym)
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Mal by si sa obzriet po nejakom poriadnom antivire nie po takom co na vsetko hlasi falosny poplach :) Pri traineroch je to bezne ked mas nescnopny antivir... trainery upravuju vlastnosti hry v pameti co je podozrive...
      6.3.2011

reagovat

• Mokuin (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Magicka: Vietnam wallpaper je jednoducho best .. :D... Keby som nepoznal Magicka ako original hru tak by som si myslel ze toto bude sci-fi hra. :)
    6.3.2011

reagovat

• skip (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      From the makers of .. well actually, it's their first game.
      *1* *1*
      6.3.2011

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.167.229.178.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.