Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevím ale když vidím ten split na original a redux , je sice pravda že je to už nějaký pátek co sem to hrál, ale original určitě takhle otřesně nevypadal jak je na tom videu já měl grafiku ve hře stejnou jak je v reduxu jako je tam určitě pár změn ale nic revolučního btw https://www.youtube.com/watch?v=8ulcc2AZenc není to moje video ale má stejnou kartu týpek
    • Pokud se nepletu, tak ty ORIGINAL zabery jsou z last gen konzoli. Na konzolich je to slusny skok, u pc verze to az tak vyrazny rozdil zrejme nebude.
      Ale bonusy navic, vychytane bugy a nove gameplay prvky jsou jiste vytane pridavky a ktomu trochu prelestenejsi vizual a za polovinu ceny pro majitele puvodnich her....proc ne.
      • Neposoudim podobu, nehral jsem to, ale z tech splitu orig/redux muzu rict tolik, ze v redux teda bude aspon neco videt..
      • Chci se zeptat, jak je to u těch majitelů původních verzí... Teď mám na steamu slevu 50%, ale jde mi o to, jestli tu slevu budu ještě mít v době, kdy obě hry vyjdou a nebo ta sleva platí jenom v době přeobjednání...
        • Veskoslav
          Tak to netuším, ale někde se psalo, že pokud máš v knihovně obě hry, tak sleva má být trvalá. Ale raději si to někde ověřit.
          • ok díky
      • Jo určitě asi s konzoli, protože jak sem psal na pc to metro bylo docela slušný a ohledně těch nových věcí co tam přidají nevím ani kolik to bude stát ale myslím že kdyby to bylo třeba do 4-5 stovek tak do toho půjdu taky ale když víc tak ne
        • Veskoslav
          Původní majitelé to mají za 21 euro.
  • Obě knihy přečteny, Metro 2033 jsem dostal zadarmo, tak jsem si předobjednal Redux a klidně si dám vylepšený původní 2033 znova. Jen doufám, že v D-2 upravili tu pasáž s těma slizama, ta mě vyloženě s*ala
    • :) ja se tam dobře vzteknul
  • misho8723
    Mňa osobne tieto remaky vôbec neberú, ale v tomto prípade urobím výnimku a kúpim si obidve hry zase - no Metro 2033 som dostal vďaka FB zadarmo - tak 25 Eur im dám za dve hry.. takto podľa mňa majú vyzerať "remaky" hier - lepšia grafika, lepšia optimalizácia, odstránenie chýb a bugov, pridanie nových vecí, atď.. sa strašne teším zase si zahrať 2033 s lepšou optimalizáciou, lepšou AI, vylepšenou hrateľnosťou, grafikou, s novými levelmy, s tajnými miestnosťami, s plynulejším prechodom cez levely, s lepším-funkčnejším stealthom, atď.. a potom si zase prejsť LL s tiež pár vylepšeniami..
  • Stary Metro vypada depresivneji, v Reduxu je to moc osvetleny ihmo.
  • Pevne verim, ze tady budou dve az tri nove recenze, napise je nekdo jinej nez minule a odebere dva body za znovu vydani.
    • Veskoslav
      S tím rozdílem, že tady je skutečně vidět rozdíl v vylepšení a zde napsaná recenze na Metro LL je jedna z nejhorších, se se tady vyskytovala. Prostě někomu asi hodně leží v žaludku, že TLOu nedostalo 12/10, ale "jenom" 8/10. Pokud sis nevšimnul totiž, že tak 2033 předělává spoustu věcí, dodělává zbraně, lokace atd. Metro LL to samé. Co přineslo navíc TLOu kromě nepatrně vylepšené grafiky a "lepšího" printcscreenu oproti původní verzi?
      • Zřejmě fakt, že je i pro PS4 a ne jen PS3 .-)
    • Nekterym to zrejme hodne lezi v zaludku *1*
  • Tak snad to moje 4 TITAN Z utahnou *5*
    • No nevim nevim hele, se vsim na max, plus nejake pokrocilejsi AA, natoz pak 4K....to bude na hrane. Byt tebou, tak dokoupim jeste jednoho Titana a malou jadernou elektranu k tomu a budes v cajku.
      Tak to mam já a sem v klidu. *3*
    • deridon
      moje TITAN EX2 PLUS Super Edition in Ultra Edition v pohodě *5*
      • Co na tom, ale aby to utáhlo mé ZX Spectrum. Jdu si raději nachystat kazetu, na kterou to nahraji.
        • Catch22
          to bude na obě strany 90 tky minimálně *1*
          • Jedna kazeta ma kapacitu zhruba kolem 1 MB.
            • Na ty zbylé si ještě nahraju šmoulí hitparádu.
            • Pethulla
              Tak si jich koupí o něco víc, nanejhůř mu nějaké zbydou do zásoby *3* .
          • si delejte p*del jenom mi všichni závidite *6*
            • Jam97
              Ježiš, nestačí že trollíš v chatu při gamesplayích ale už i tady ?!
            • Pepa13, mezi jeho záliby patří hádání se s Jackem v live chatech let's play videí od Pavla D. a případné škemrání o koitus s AmyLee. Krom toho že je mu 13 let a lidi přes 20 považuje za dědky, vlastní také grafickou kartu, která stojí více, než ojetý automobil. Zapomenul jsem snad na něco?
            • Hele 4x titan Z ? Co sem koukal tak jedna stojí něco kolem 60-70 000 :D Tak nekecej :D
            • Jack1947
              Spíš naopak ty závidíš nám. ( někomu)
  • CD projekt by z toho spravil Platinovú edíciu, ktorá by zároveň bola bezplatným update-om pre zákazníkov, ktorí si kúpili pôvodnú verziu. Ale samozrejme, to by nebol Deep Silver keby neryžoval. Takéto "biznisy" ma, úprimne, vždy dosť naserú.
    • MrSanta
      Vzhledem k tomu, že Metro 2033 na Xbox One a PS4 nevyšlo si troufnu tvrdit že ani CD Projekt by to zdarma na nové konzole nedal.
      • Okej, veď mohli to vydať pre tieto platformy normálne, ale na tie, na ktoré to už vyšlo to mohol byť iba update. Tak ako CD Projekt vydal Zaklínača 2 na XBOX vo verzii 2.0 (Platinová verzia) a zároveň vydal update pre PC.
        • Aha a nemyslíš že keby to mali Pcčkári zadarmo a konzolisti by si za to museli platiť, že by ich to dosť naštvalo a bolo by to voči nim nespravodlivé. Veď zato čo to balenie ponúka nejakých 23 eur (650 kč) nie je veľa.
          • prečo, tí ktorí si zakúpili originálne série, by to mohli dostať zadarmo. Neviem, čo je na tom nespravodlivé...
        • Ako ludia by si mali sundat ruzove nostalgicke okuliare, Witcher pred EE bol dost slaby, Metra su krasne hratelne v aj bez Reduxu. A to je imo kua rozdiel. Mozno to bude ako s DeusExom, majitelia povodnej hry budu mat zlavu. Len dufam, ze to neostane neopatchovany nedomrd ako v pripade Directors Cutu posledneho Deusa :)
  • Dosud sem dával přednost Metru v knižní formě ale tomuhle prostě nelze odolat, rozhodně si Redux pořídím.
    • Já to měl obráceně. Nejdřív jsem dohrál Last Light a tak mě to pohltilo, že jsem si hned sehnal obě knihy.
  • Jack1947
    Já nevím jak tomuhle opětovnému převydávání ani né rok starých her říkat. *7*

    WEhm, tedy i starších, chápal bych kdyby tam bylo i něco nového co hra neměla... né tady to je všechno jen s lepší grafikou ( hlavně hry co už jsem hrál).
    • Lol Jacku, po kolikate se opakuje situace, ze komentujes a kritizujes neco, co je ve skutecnosti presne naopak? Po kolikate? *1*
      Ty ty clanky zjevne vubec nectes, videa nesledujes, pouze si prectes nadpis a hned mazes do diskuse vyblit ty sve sragory, promin, nazory, ktere nemaji hlavu ani patu a jeste kritizujes neco, co neni pravda.
      Ty ses vazne borec, jen tak dal, fandim ti. *1*
      Jack na hrad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jack na hrad !!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1*
      • Jack1947
        Děkuji za podporu. *3*

        Je velice těžké být v mé pozici, ale i přes nápor mínusů se snažím odolat.
        • Muj hlas mas uz ted jistej *3*
          • Tilwaen
            Asi si přečetl pouze poslední dvě věty *1*
    • Taky by to chtělo se konečně naučit anglicky a poslouchat toho pána ve videu než zase vypustíš nějakou sra...
    • Tilwaen
      Tak to si ten článek přečti znovu, Jacku. Právě se v něm píše, že Metro Redux nebude pouze o vylepšené grafice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit