Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidlec
    Naprosto tragická hra. Člověk může měnit auto jako ponožky. No což, to by ani nevadilo, možná právě naopak, ale všechna ta auta se chovají naprosto stejně. Zatáčka nejde projet jinak než smykem. Destrukční model je k smíchu. I když uznávám, že tady je to vzhledem k licencovaným autům dost problematický. Interface je ta nejvíc neintuitivní věc co jsem kdy viděl. Soundtrack stojí za starou belu. (Poslední dobrej měly Pro Streety a vůbec nejlepší byl v NFSIII a Porshe Unleashed. Hrou vás provází různé nesmyslně dlouhé a až neuvěřitelně otravné cutscény, které samozřejmě nejdou přeskočit. Za to vše chce EA bez mála tisíc peněz. Nejdřív MoH a teď tohle.
  • Sice OT, ale jo, aktivuje se to na Steamu klíčem. Protože tady jsou schopní Tě umínuskovat a neodpovědět *3*
  • joo a ztrapňování se pokračuje. Pozraďte se, kterej z vás chytráků nakukal recenzentům že dávání nízkých známek z nich udělá věrohodnější osoby? Předpokládám že to je snaha zavděčit se zdejším hlupákům a získat od nich hlas do křišťálové lupy, (což je jak se zdá podstata vaší existence) bohužel tím se dostáváte na úroveň bonuswebu a to snad nemáte zapotřebí.
  • Mal som príležitosť hrať to a musím povedať že to bolo perfektné bohužial každý si myslí že keď ide o "Most Wanted" tak to je nové pokračovanie ale to sa ľudia veľmi mýlia. Criterion predsa doslovne povedal že ľudia od toho nemôžu čakať pokračovanie a že ak chcú Most Wanted 2 nech ho žiadajú od štúdia ktoré ho vytvoril tzv. "sa nebudú pliesť do cudzieho". Ide o ich víziu o nelegálnom a adrenalínovom závodení v otvorenom svete s políciou a zoznamom tých najhľadanejších. To že sú tam bilboardy, challenge, speed kamery, takedowny atď. s toho nerobí Burnout ide o ich vizitky je to štýl ktorým robia hry. Je to však smutné ako sa stáva komunita tohto arkádového krála z roka na rok náročnejšia a nedájú ani najmenšiu šancu oživenia v podobe nových alebo osvedčených elementov. Namiesto toho aby sa dnešný hráči alebo tý starší bavili alebo mali s hry radosť hľadajú aj tú najmenšiu zbytočnosť aby si utvrdili svoj názor ako má vyzerať dokonalá hra. Hlavne tý starší hardcore fanúšici ktorý žijú ešte v roku 5 doslova(nie je to myslené ako urážka). Doba sa mení a svet s ňou ak si nebudeme vážiť to málo zábavy ktoré nám občas podaktoré štúdio naskytne hry sa stanú len bezduchým pohĺtačom peňazí bez nápadu, zmyslu či zábavy. Inak recenzia bola fajn.
  • Hrozně nechutný je jak ze všeho lítá hromada jisker.
  • MidnighT91
    Desetiletej bratr kterého baví Carbony, mi na otázku jestly ho ty nové speedy teda baví odvětil, že větší sračku nikdy nehrál a pak si šel zahrát Call of Duty!!! Tak to vidíte, to ani nepotřebuje recenzi...
  • Jo Rocksmith to je naprosto úžasná závodní hra. Ale slyšel jsem že to předjíždění tam není zrovna nejjednodušší, ale i tak přeju hodně úspěchů.
  • Možná by nebylo od věci kdyby tady na games zrušili číselné hodnocení úplně. Mám totiž pocit že většina zdejších recenzentů je potáhaná po ječmenu, protože jak jinak si vysvětlit ty číselné hodnocení, které naprosto neodpovídají textu...

    Po MoH se nepoučili a kdybych chtěl začít nějaké konspirační teorie začal bych asi tím že obě hry má v distribuci EA, ale radši to nechám bejt... :)
  • Moje rec. Zadne podplacene oslavne recenze na tenhle hnuj.
  • Je super, když to recenzent napíše tak, jak to je. Jen tak dál ;)
  • jindra.veliky
    protoze autor nemyslel ciselnej prumer?
  • proč nikdo nemá odvahu tomu dát známku, jakou si to zaslouží? Chválim, že jste oproti ostatním nedali 8 a podobně, ale 6 je podle mě pořád ještě moc.. reálných mi přijde 4-5....
  • Recenzent kecá blbosti tohle je 9 ková hra... a nemyslím si to sám... zkuste treba ign.com a spoustu jinych webů
  • Mam OT dotaz tak me prosim neukamenujte. Kdyz si koupim Rocksmith u nas obsahuje cd key do steamu nebo ne? Predem diky.
  • Keyz
    Obávám se,že 5 zde není průměr.Hodně her zde má 7+ a často to dle recenze jsou průměrné hry.
    Taky bych rád viděl 5 jako průměr.Pak by zbylo více místa pro to dobré hry.
  • Keyz
    Když to vidím,tak jsem si vzpomněl na video u NFS 1.Jak jsem to pořád hrál a pak i další díly.
    Tohle je fakt hra na prd.
    Taky je škoda,že v pozdějších dílech nebyla videa točená kamerou a reálná auta.To se mně u NFS líbilo.Pak zajímavá auta v NFS 2.
  • Proč " průměrný závoďák" dostal nadprůměrné hodnocení?
  • Most Wanted 1 jsem dohrál snad 7x a pořád mě to baví, grafika je sice taková trošku "kreslená", ale příběh, tuning a tempo tam pořád je. Jinak ať se opováží udělat něco podobného s Undergroundy.
  • KONEČNĚ .... každý to vychvaluje jak je to super a já už pomalu měl pocit, že hraju jinou hru než ostatní
  • Most Wanted jedničky jsem hrál jenom demo a celkem ušel. Škoda, že to došlo takhle daleko a NFS už se řadí k další slepé sérii vedle MoH, Sims, Battlefield...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit