Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak dostali jsme to co nám EA slíbilo. Payback, aneb zaplatíme jim to zpátky. Myslím, že v tomhle smyslu si nemá právo nikdo stěžovat, když varujou už v názvu.
  • https://www.reddit.com/r/needforspeed/comments/7dmi59/progression_updates_rolling_out/
  • Lukass
    No necekal sem tak nizkou znamku a kritickou recenzi. Je to prekvapeni, v dobrym slova smyslu.
    Jak ja sem v sobotu cucel, kdyz v Replay tomu dali 8/10 a o mikrotransakcich tam nebylo ani slovo.

    Tady je to nastesti joinak, pred timhle uz nejde zavirat oci.
    • to je taky důvod, proč nekoukám na Replay a nekupuji score, pač to dělaj týpci, co nerozumí hrám. *13*
  • Mikrotransakce mi nevadí. Umim si predstaviť že si najluxusnejšie autá budete musieť dokúpiť.
    Čo mi vadí sú lootboxy, kartičky, jazdný model a AI
  • Jak budou vypadat tyto mikrotracni hry, až budou end of support a nepůjde v nich ty karty koupit?
    • Toho bych se nebál. Slavné bioware body lze nakoupit i dnes za původní cenu....To dřív ukončí online režim, než aby hráči znemožnili utratit peníze za kartičky v singlu :)
  • Může mi někdo ku*va vysvětlit co se v tom EA za poslední rok ? Já se nemohu zbavit dojmu, že i tak prostě jim to sype prachy a budou to dělat tak dlouho dokud tu půjde. Stejně za zvrácenou společnost považuji Disney to je taková rakovina hollywoodu, nicméně pravděpodobně se nemohu zbavit dojmu, že ty mikrotransankce odebrali na popud Disney, takže jestli tomu tak bylo, tak díky...
    • ano. V tom, ze jim to solidne vydelava, mas pravdu:
      Skoro dve milardy v dolarech.
      https://www.tweaktown.com/news/57475/ea-earns-1-68-billion-microtransactions-fy2017/index.html
      EA sami priznali, ze v tom hodlaji pokracovat (pred vydanim Battlefront2).
      Co te ovsem muze tesit, ze jim klesaji akcie. Ale dle meho jen docasne.
      http://investor.ea.com/
  • Recenze 10/10. Chválím. Ale takový paradox... Adam jako největší zastánce mikrotransakcí se stal během týdne jejich největším odpůrcem. *1* (počítám jen games redakci) A stačila k tomu jedna hra... alespoň už chápete to, co jsme tu my, jako hráči, odsuzovali už nějakou dobu. *4*
    • jamar28
      Jak občas procházím zahraniční weby, tak západní redaktoři to vesměs nejen obhajují, ale někdy i dost drsně nadávají komunitě. Někde jsem i četl návrh, ať se vykašlou na mikrotransakce a prostě napálí hry na 80 dolarů/euro.

      Jinak ony jsou mikrotransakce a mikrotransakce. Osobně třeba nechápu, co může lidem vadit na tom, že si někdo nakoupí třeba skiny nebo unikátní zbraně nebo různé blbůstky (pokud nedávají OP schopnosti). Ale to, co rzojela třeba EA v poslední době, to je něco úplně jiného. Tam ti komplikují herní zážitek, aby tě donutili víc utrácet a snaží se to maskovat úplně dementními výmluvami.
  • Nech to uz zabalia a radsej spravia remaster starsich dielov. EA tuto znacku uz pochovala...
  • Hra dle mého názoru vůbec není špatná. Hru jsem zkoušel 10 hodin v trial verzi (EA ACCES) progres hry není vůbec pomalá a navíc po problémech s Star Wars BF II, hra obdržela menší update který zdvojnásobil peníze ,které dostáváte ze závodu. Hru se určitě kupovat za plnou cenu neoplatí ale ve slevě (která momentálně je na xboxu) se určitě oplatí.
    • a vo tom to je, doufam snad nikdo nechce bejt laboratorni mys, aby se na nem testovalo, kolik mikrotransakci a jak urputnej grind jeste snese

      proto jsem az doted nechapal tu obhajobu v pod castech, mikrotransakce bud jsou za blbosti, pak to moc nevydela

      nebo jsou za vyhody ve hre a pak to musi socialni inzenyry nutne svadet k prodluzovani hry jenom proto, aby nekomu dosla trpelivost a radsi zaplatil

      pokud je hrat f2p, ok, kazdej vi do ceho jde

      pokud je za plnou palbu, tak tam mikrotransakce za cokoliv s vlivem na hratelnost nemaj co delat
    • tato hra sa neoplati ani piratit
  • Letošní rok je pro EA jeden tragický fail za druhým. Aneb jak potopit nejoblíbenější RPG sérii posledních 10 let, najít nové dno NFS, zabít potenciál Star Wars her, zbavit se svého nejlepšího SP studia a odradit každého hráče s trochou soudnosti a sebeúcty. Konami musí zuřit závistí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit