Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohli by se chlapci zamerit na 2 sv. valku v Evrope treba takovy vylodeni v Normandii,ve full hd,
    by to aspon byla zmena a neporad ta trapna moderni valka s terorismem.
  • Hra me bavi, hraju ji rad. Za ty penize (1200 PE) Je to mega pecka, tolik map nikde nemate. Grafika, pecka ... je to volba N1 v tomhle zanru.
  • Tak tohle bych s Cyberpunkem nesrovnával. Cyberpunk je po estetické stránce úplně někde jinde. Tohle je proti tomu naprostý paskvil alespoň co se týká toho videa.
    • exmaxx
      Video je perfektni, skvele zasazeny do hudby. Co ti na nem prosim te pripada tak hrozny? Cyberpunk je trochu jiny. Trailer na BF ukazuje hbitou akci (kterou paradoxne zduraznuje prave zapauzovanymi momenty), kdezto Cyberpunk hodne tlaci na napeti daneho momentu.
  • Ja teda nevim hral jsem jak BF3 tak BF Bad company 2. A musim rict, ze Bad company2 me bavi trosku vice. Ma docela i povedej DLC Vietnam.
    • jendabek
      taky hrávám Bad Company 2 a celkově mě baví mnohem víc, mohl bych vyjmenovat všechny ty důvody, ale zjednodušeně má pro mě prostě větší "koule" a jakoby z toho jde cítit snaha o poctivou zábavnou HRU, v tomhle ohledu mi BF3 přijde jako takový marketingový paskvil, který sice obsahuje jakoby všechno, ale celkově to nějak nefunguje, alespoň u mě.
  • Dobrá, BF3 máme za sebou. Byla to jízda. Mně to nebavilo, ale budiž - já nebyl cílovou skupinu, takže má chyba. Otázkou teď už je, jaký bude BF4. Jsem zvědavý, až zveřejní první informace. Snad to bude vyladěnější a půjdou na ruku nejen mainstreamu, ale vyjdou vstříc i konzervativním BF hráčům (hrozně mě bavil a baví BF do BF2 včetně a vůbec cokoli dál), mezi které patřím i já. *4*
    • Docela o tom pochybuji, podle me se pojede v zajetych kolejich, ktere tu vyjezdil BF3.
      • Taky si to myslím... nu což, je tu ještě Arma.. Stačí se zastavit u NASA a půjčit si nějaký jejich super počítač a budu si moct zahrát Armu 3. *4*
  • mohli by uz otevrit zdrojovej kod (licenci) pro modery, at tu mame nastupce Project reality a dalsi modifikace.
    Chtelo by to ted ale uplne nejakou zmenu...uz je cas pro novej Unreal Tournament (III mi prijde zvlstni, nebavila me vic jak 10 hodin).
    • Odulin
      Souhlas, novej UT bych si taky nechal líbil.;)
    • To neotevřou. Pro moddery je to totiž "příliš složitý engine, který by nezvládli". *1*

      Hlavně že moddeři si celý DICE strčí do kapsy a jejich mody daleko překonaly původní hry od DICE. *7*
  • hrozna hra samej bug atd atd . Z dice nekdo pred casem spal ze hra nemela vyjit takhle brzo ze tohle je stale beta. grafika nnei tak uzasna jak se rikalo ze zase mazani medu kolem .
    No proste bf3 je velke zklamani .
    Ale tak mastny nerdi si jaspon muzou hrat na vojacky ve svejch pokojickach a pritom si nedaj zasuv do 50ti-
    • No tak já mám hrozně suchý vlasy, takže když se mi trochu zmaštej tak jsem rád. Můj účes pak vypadá mnohem líp, nemám ty vlasy takové zkroucené a konečky tak roztřepené. Navíc mám zásuv 3-4 do týdne pokud mám stálou přítelkyni, nebo 1-2 do půl roka pokud jí nemám a i přesto mě baví si občas v pokojíčku zahrát na vojáčka... Takže stop předsudkům a dokud se nepotkáme face to face tak nemachruj.
    • Ty chudáčku, podle tvojeho příspěvku to vypadá, že ty zůstaneš bez zásuvu. Máš z toho depky co? Nevím, proč hledáš řešení v urážení jinejch.. Biologickej odpade, vycákat tě táta do potoka udělal by líp.
  • Daniell605
    NIc proti týhle sérii, v BF jsem zažil nejlepší MP zážitek, ale už ani nevim jestli se mi líbí kam BF směřuje, military na krosovejch motorkach a už to celý nějak zavání COD
    • Vtip je v tom, že BF není jen o tomto. Vybere si každý. Od bojů ala CoD v uzavřených prostor, po tankové/letecké bitvy na velkých mapách až po jízdu na motorkách. Není třeba zoufat.
      • Jeste vetsi vtip je v tom, ze v prechozich dilech si hrac vybirat nemusel, protoze v podstate vsechny mapy byly velke v klasickem bf stylu.
        Kdo chtel vice cod styl, tak si proste zahral CoD.
        Ted bohuzel i BF ma "pulku map" ala CoD.
  • nadhera. naprosto skvele vypadajici mapy. je hodne bf3 hateru, ale uprimne - ukazte mi jinou tak komplexni hru jako je bf3. zadna nema lepsi hratelnost a je tak rozsirena a variabilni. budte racionalni...
    • Planetside 2
    • oprava - myslim, ze hateru neni moc, ale tech par, kteri tady jsou, maji potrebu se ventilovat
  • No teda nic moc, ale pro maly děcka dobry.
    • 1+ Jediný rozumný člověk na games ohledně Bugfieldu 3. *3*
      • Že tě máma radši nespolkla, šuline.
        • Je vazne zabavne pozorovat, kolik emoci dokaze v nekterych jedincich vyvolat clovek s opacnym nazorem. *1*
      • kennyB
        Budu hádat, že ty taky budeš rozumnej, když si ti nelíbí battlefield 3? Když se ti nelíbí, tak ho nehraj Einsteine.
    • KIMCID
      že jo a ještě to mužeš vidět v HD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit