Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad by se měli hodnotit hotové hry a ne tam míchat nehotové a hotové....
  • s RimWorld súhlasím, i keď osobne sa mi viac páčil, resp. som viac času utopil v Stardew Valley. u mňa jednoznačne top dve hry roka v indiescéne a nedokážem vybrať tú lepšiu. obe majú niečo do seba. SV je skôr oddychová klikačka, kde si váľate šunky a užívate si hru, RW je potom pekná survival hra, ktorá vás nenechá dýchať (hru hrám pre výzvu z prežitia). typický zástupcovia "ešte toto dorobím a idem spať"

    ale modifikácie mi celkom vyrazili dych. človek to chvíľku nesleduje a ono vylezie celá fúra skvelých vecí...
    • DwaR
      nemôžem než súhlasiť, najmä s tým "ešte toto dorobím a idem spať".

      ja ešte doplním banished, ktorý sa presne hodí medzi rimworld a stardew valley. valley je pohodový relax, banished dá oprinúti zapnúť šedú kôru mozgovú a rimworld vie byť až neznesiteľne krutý a náročný.
      • Na Rimworld je nejhorsi friendly fire... to je neco s cim bojuju celou dobu uplne nejvic.
        • Tak na vyšší obtížnosti to asi naštve, ale jinak si většinou řeknu. Ale co, "no pain, no gain" a panákovi tu ustřelenou ruku prostě doktor zašije....většinou.
          • Mne spis mrzelo kdyz jsem takhle prisel o medveda :(
            • Ja prave kvuli FF raketomety vubec nepouzival ale nekdy staci rotacak :D
            • walltar
              Medvěd je ještě dobrej... když takhle přijdeš o 5 lidí a půlku základny tak to nasere.

              Už nepoužívám incendiary launchery radši.
  • fakt první článek o Rimworldu na Games? To je ostuda *1*
    • na tom niečo bude. až trestuhodne im tá hra unikla. hlavne preto, že to naozaj vyzerá na riadnu šťuku v rybníku nie len indie scény.

      ale na druhej strane, je ich v redakcii 5 a 1/2, možno tú hru nikto nezachytil a nedostala sa viac do povedomia.

      P.S.: pozrel som po očku ku konkurencii a tam tiež nič. hrej.cz nič a sector.sk mi našiel jeden článok a pár obrázkov (základné hľadanie, nijak podrobne som to neskúmal). asi je tá hra všeobecne v našich končinách zabudnutá :)
    • To teda... asi se jim nelibi grafika nebo tak neco :D
      • Grygi říkal ve Fight Clubu že se mu hnusí tenhle styl grafiky (stejný jako má Prison Architect). Tak možná proto o něm nepsali.
        • Jj ja vim. To jsem byl ja kdo je otravoval at to zkusi :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit