Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Planetside 2 na Ultra? Ok. A na jaký detaily si zahraju Star Citizena? .) Já vim, to je ta optimalizace, že. Akorát nevim, jak bez dopadu na vizuál optimalizujou hru, kde má postava 10x víc polygonů, než průměrná AAA konzolová hra...
    • To jsi tak šťastný, že je na PC konečně nějaká "exkluzivita" a zároveň Tě se*e, že konzolisti hromadně nepodepisují petice, jako tomu je vždy naopak u konzolových her? Nebo z jakého důvodu bys tady řešil port hry, která na konzole stejně nejspíš nebude a průměrného konzolistu ani nezajímá?
      • Ono je těch exkluzivit trošku víc. Prakticky vše, co jde z kickstarteru (AAA hry ani nepočítám). A mě nic nesere, já sem úúúplně v pohodě. Spíš bych řekl, že někoho tady sere probouzení se do reality s vědomím, že prohlašování "PC je mrtvé" byly jen trapné bláboly...
  • Nejocekavanejsi hra roku 2014 je bez debat GTA5 pro PC, to jestli vyjde nebo nevyjde neni podstatne...
    • Veskoslav
      Pro mě osobně je to W3, Titanfall a datadisk k Diablu. Po pravdě mě už GTA nechává chladným. Ale věřím, že to spousta (většina) bude mít jako ty. Spíše mě zajímá, zda-li bude umožněno vytvářet módy atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit