Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • exoslav

    Konečně, tento seriál neměl vůbec vzniknout.

  • ALHAZRED

    Prvá séria, orgasmus. Tú som sledoval do rána bieleho. Druhú som prežil, ale stále som čakal, že sa to zlepší. No a tretiu som nedopozeral, už je to taká zlátanina, že ma z toho oči štípu. To je asi vážne velké umenie takto do***ať skvelý, úspešný a vpodstate hotový seriál. Odchod Henryho, bola posledná bodka. Mohol by to niekto rozumnejší kúpiť a dokončiť.

    Mrzí ma to, lebo Ciri a Jennifer, sú sladké jahôdky, dobre sa na ne pozerá, nezaslúžili si to, ako aj vela iných hercov a dúfam, že ich uvidím inde.

  • Tak nám zabili Ferdinanda.... teda chtěl jsem říct StarWars, Pána prstenů, Zaklínače a vůbec všechna letitá a oblíbená univerza s obrovskou fanouškovskou základnou. Kam noha aktivisty šlápne, tam tráva 100 let neroste. Smráká se už i nad WH40K, tak si užijme co bylo, bude jen hůř.

    Celá ta šaráda okolo seriálového Zaklínače byl prostě jen další flusanec do tváří fans. Ale na to už jsme zvyklí.

    • Já si myslím, že Hra o trůny se docela drží... Pán prstenů vychazejí docela zajímavé projekty - Jeden Prsten TRPG nebo Moria survival. Prsteny moci to trochu kazí... ok.

      A pokud myslíš jen filmový svět a Woke - tak si myslím, že zrovna tahle doba je breaking point... 

    • Derp_1337

      Nad Warhammerem se smráká z jiných důvodů. Problém je v tom, že Game Workshop se z malého studia postupně mění na nenasytný korporát.

  • Díky bohu. Neměli úctu k předloze. A že to nevadilo ani autorovi (po tom co dostal tučný šek) je mi jedno. Jde také o lidi co mají předlohu rádi.

  • TheRKD

    Snad to za pár let vezme do ruky někdo šikovnější. 

  • kotty

    Nejhorší na tom je, že si producenti a manažeři Netflixu nejspíš myslí, že za neúspěchem stojí slabý zájem o Zaklínače jako značku, minimálně v seriálové podobě. Přitom hlavním důvodem neúspěchu je slabý scénář a protlačování současných politických názorů do fantasy světa, kam se to vůbec nehodí.

  • Smegma

    A jistě nás to všechny moc mrzí...

    • Inquisitor

      Ano, všechny tři fanoušky:)

      • Tři ? A nepřeháníš to ? 

        • Inquisitor

          Pravda nechal jsem se unést 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit