Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mna by tak zaujimalo, ako si väčšina ľudí v dnešnej dobe kupuje trebárs nábytok, keď PC robí ľuďom evidentne stále take problémy. Budem úprimný. Skladanie zostavy neni prakticky vôbec o znalosti hardwaru, ale o zručnosti. Keď je niekto z vás proste ľavý, tak nezloži len PC, ale defakto čokoľvek, vrátane tej blbej skrine, ktoré Vám výrobca predá tak rozložené, že to svojou zložitosťou ešte prekonáva to PC. Učiť sa, učiť sa a učiť sa! Jednak nebudete blbí a jednak takmer vždy ušetrite ;)
    • Jack1947
      Já jsem levý na obě ruce ale dokářu vyměnit ramky cpu, dokonce i grafiku. Spíše je to pohodlnost a aspon blbci doplácejí na blbost nebo nevědomost. Nebo hloupý nebo nezaintresovaní lidé
  • Vždyť se to tam jen zacvakne, budeme se příště učit, jak použít kliku u dveří?
  • Stavba PC je složitá asi jako Lego. Tady to jen pomáhá marketingu "partnerů" v oblasti světýlek.
    • a přesto většina lidí hraje hry na lowzolích právě proto aby nemuseli něco tak složitýho jako lego stavět *1* *1* *1*
      • Kdyby šlo o tohle... ale baví mě argument, že se nemusí o nic starat, jen vloží/zapnou hru a hrají. V době Steamu, Originu apod. je tento argument směšný. Dnes se i hry graficky nastaví samy, dle komponent v PC, takže to se taky nemusí řešit, nebo je to otázka 10 sekund v Nvidia Experience. Rok 2018 a pořád musíš slýchat takovou komedii, přitom už několik let se lidi nemusí o nic takového starat.
  • apríl už byl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit