Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak vzhladom na prechod k x86 u Sony aj MS by sa dala spetna kompatiblita riesit iba HW (teda ak by to malo byt rozumne rychle a pouzitelne, aj vzhladom na uniknute parametre pripravovanych konzol). Skor je zaujimavy ustup oboch gigantov od vlastnych propertialnych rieseni k predsa len standardnejsiumu x86. Podla mna je dovod cisto pragmaticky - vyvojari su na platformu zvyknuty z PC, viac vyvojarskych nastrojov (staci si spomenut komenty na devkity k PS3 a cellu) a tiez si myslim ze aj Sony aj MS uz nechce dotovat HW z predajov hier prvych par rokov vzhladom na neistu situaciu a rozmahanie sa mobilnych platforiem. Proste budu potrebovat co najrychlejsie nahnat co najvecsiu masu vyvojarov ktory im rychlo spravia exkluzivne tituly ktore pritiahnut hracov a to by s nejakou vymazlenov ale komplikovanou architekturov moc neslo.
    Co ma skor zaujima ako to dopadne s DRM kedze ten HW bude dost podobny beznemu PC.
  • No tak nemate uplne pravdu. Aj na modernom PC sa da pomerne lahko navodit old-skool pocit. Staci nahodit VMWare do neho DOS, spustit si to na fullscreen a mate klasicke PC z dosom.
  • Spades
    To by ses divil jak rychle se dokáže profesionální voják otočit jen horní polovinou těla.
  • MrSanta
    Neuvěřitelná pitomost.
  • ale mluvime o otaceni horni poloviny tela se zbrani
  • Spades
    No... za chvilku se začnou objevovat vtípky typu:

    "PS4 has no game"
  • Spades
    Arma 2
    Jinak co je na Killzone kurwa taktického? Vždyť je to stejné jako Halo/CoD/MoH a jiné FPS tituly...
  • Spades
    No protože všichni se otáčí celým tělem, aby se podívali co je za nima... *7*
  • Spades
    Bohužel těch 1.6Ghz rozjede to samé co na PC třeba 2.2Ghz. Je to tím, že konzole má lepší využití výkonu HW, protože je to uzavřená platforma.
  • Spades
    Njn, to je tim, ze PS2 mela nakej cudnej procesor. Ne ze by PS3 mela lepsi, ale PS2 byl vazne divny kus HW...
  • Spades
    bobo:
    Jenže já nechcu pod televizí 2 konzole, když si budu chtít zahrát Halo 4. A taky se mi nechce čekat na HD remake.
  • No obecně se na realitu ve střílečkách (na kterékoli platformě) moc nehraje...ale třeba série Rainbow Six nebo Ghost recon než se jim to povedlo taky zk*rvit..
  • jo predstav si ze ani v realu se neotacis tak rychle jako s mysi protože plati fyzikalni zakony
  • ani ne skus mi jmenovat nejakou taktickou strilecku na pc
  • Sarkasmus ve své nejčistší podobě :DDD
  • aaa, pan je zrejme fajsmekr, strilecka, navic "takticka", na gamepadu *5*
  • Protoze bys nadaval, ze takova konzole je moc draha a ze sony jsou zlodeji, kdyz delaji takove drahe konzole jen proto, aby sis mohl zahrat stare hry o ktere skoro nikdo nestoji.
  • moje slova
  • To je trochu nepresne. Pokud nemas na mysli treba javu a podobne virtualni stroje, tak architektura procesoru od software odstinena neni. To je take duvod, proc se pc platforma pres veskerou snahu nedovede odpoutat od x86 architektury. A i konzole maji svoji abstraktnivrstvu, co jsem pochopil, tak vyrobci her si na to stezuji, chteji mit plny pristup k hw a sony jim v tomto smeru ma u PS4 vyjit vstric.
  • xbox kupovat nebudu protože to je zbytečnost ale do ps4 pujdu hned jak vyjde. jiste bude launch titul nejaka fajnova takticka strilecka treba killzone 4, takove hry na pc nejsou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit