Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kori
    Tyjo, peckovej bundle, ale na Paypal mám momentálně 1.07USD a je mě dost blbý jim poslat jen tohle :/, ale hádám, že každá mince dobrá...
    • nemáš propojený s kartou? já jsem si to koupil za 10$ a až pak jsem zjistil že hodně toho je v 8bit stylu :)
      • Kori
        Popravdě moc si s Paypalem netykám. S kartou to propojený mám, ale měl jsem za to, že jediná možnost jak si Paypal dobýt, je zaslat tam finance zahraničním příkazem...
  • Trol.diskuzni
    No .flac? No, thanks.
    • Flac by tam měl zadarmo přibýt...
    • Zase nejakej "expert", co by urcite ABX testem nepoznal ani 320 od originalu, ale musi vypadat zajimave...Nebo pokud to poznas, tak 320 kb ti opravdu tolik trha usi *7* ze si nedokazes koupit za par dolaru koupit album a prispet jim (kde jsi pak vzal na tu svou audiophile soupravu?)
      • Trol.diskuzni
        Kup si sluchátka, která budou stát "trochu" více než litr a sluchátkový zesilovač k tomu... Věř mi, že pak ti mp3 budou trhat uši oproti tomu, co nabízí lossless formáty.
        • GlaDOS
          Někdo třeba nechce vyhazovat tisícovky za super audiosestavy, aby si pak z toho mohl stříknout do kalhot. Hráčům stačí obyčejné sluchátka. Žádné shitky od ťongů ale taky ne ultra high zesilovače pro nahrávací studia. A pro takové hráče s průměrnou zvukovou sestavou tento pack je. *12*
          • Pak třeba ale nastane situace, kdy bys měl možnost pustit si svojí hudbu na kvalitní audio sestavě (opravdu kvalitní, řekněme za pár desítek tisíc), v takovém případě ti jsou všechny ty slavné mp3 k ničemu, pač tu sestavu nevyužijí. To už je i lepší zejména Applem používané AAC.

            Jistě, jde o nepravděpodobný scénář, ale stejně... Plus jsou lidé, kteří ten rozdíl poznají i na průměrně kvalitních sluchátkách.
          • Trol.diskuzni
            Poukazoval jsem pouze na to, že kdyby to bylo v lossless formátu, měl bych zájem třeba i já (a nejenom já, samozřejmě)... Dneska něco nabízet (jen) v mp3 formátu je vyloženě zpátečnické (a pochopil to už i Supraphon, což teda už něco znamená tady v naší malorepublice).

            Jinak bys možná byl překvapený, kdybys zkusil nějakou svoji oblíbenou hru s kvalitní audiosestavou... *4* Žádný ultra high studiový zesilovač netřeba... Sluchátkové zesilovače jsou relativně levné.
            • Trol.diskuzni
              Nerad ti beru tvé iluze, ale mě zájem/nezájem nijak neovlivňuje. Sdělil jsem svůj názor, nic víc...
            • posila
              Nerad ti beru iluze, ale lidi z game music bundle diskuze na games pravdepodobne nectou, takze se nedozvi, ze prisli o zakaznika kvuli pouziti mp3. A vsem ostatnim je to jedno.
    • GlaDOS
      Nikdo tě to nenutí kupovat. Když si myslíš, že bez flacu nejde žít *7*
      • V dnešní době ne.
        • No jistěěěěěě! I nahluchlá babka na plastikovách repráčcích z Lidlu přece flac od 320 mp3 opamžitě rozezná.
          • Trol.diskuzni
            Pokud kolega Klepiš poslouchá hudbu na plastikových repráčcích, pak si tam může vrazit klidně 64 kbps mp3 a bude v opojení z té kvality, která se mu z nich valí... *7*

            Ach jo, čekal bych, že hráči jakožto sorta poměrně technicky konsolidovaných lidí budou trochu dále za pravěkem...

            Jsem zvědavý, co budete dělat za 10 let, až vám dojde, že mp3 (a všechny ztrátové formáty) jsou skutečně mrtvé... Pak budete nahánět veškerou vaši hudební sbírku v lossless a budete šťastní, jestli to někde bude k sehnání. A to si právě nejsem jistý, jestli to tak bude (i když je fakt, že neočekávám, že by lidé, kteří zde vyjádřili své názory, měli k hudbě nějaký opravdový vztah, takže Avrilka nebo tak něco bude vždycky, to je fakt).

            *5*
  • humblebundle.com má daleko lepší akce, momentálně je tam Defcon - doporučuju! *1*
    • Škoda, že se to nedá koupit přez SMS, klidně bych dal i 10 $ kdyby to šlo :(.
  • to zní dobře díky za info zakoupeno *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit