Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rise of the Witch King? tady je někdo velice originální s hledáním názvu *1*
    • Lol, jde vydet ze univerzum warhammeru ti nic nerika, jinak bys todle nevypustil. Witch-king neboli cernoknezni kral Malekith ktery vladne Druchii, je snad jeden z prvnich witch kingu, pac prace na puvodnim univerzu warhammer zacaly kratce po druhe svetove valce.
      • Lol asi fakt ne ... Malekith od games workshop se oběvil v roce 1995 v 4edici pravidel o dark elfech... ale GW ho převzali od MARVELU kde Malekith už vroce 1984 bojoval s Thorem
        tak i tu nekecej něco o warhameru ostatně psal jsem o titulu Witch-King a ne o otom kterej byl první, třeba takovej Oberon se dá za Witch-Kinga považovat taky.
        • Ještě k tomu datování the Witch-king of Angmar - The Lord of the Rings -1955
        • sakra jen opravuju Arthas je Lich King ne Witch-King tak sorry *7*
      • To na Pánu prstenů taky -.-
    • Je fakt že pojem Witch-King je už hodně profláknutej a ačkoliv se o to moc nezajímam tak znám 4 Witch-Kingy *1*
  • Veskoslav
    Pevní video nejde přehrát, druhé ano. Snad se dožiji chvíle, kdy pojede vše jak má *1*
    • Pouzivas Operu, ne? S ni mi na Games vzdy prvni spustene video na stranku neslo. Vzdy az to druhe. :-) Kdyz jsem chtel videt to druhe, musel jsem znovunacist stranku, spustit nejdriv to video, ktere jsem uz videl (to se samozrejme nespustilo) a pak az to, ktere jsem chtel videt. :-) Stranka Games si s Operou moc nerozumi. Jako bonus mi jeste jakoby poblikavaly zlute zvyraznena slova.

      S Mozillou je vse v poradku.
    • že to nefunguje je známka punku *2*
  • Ked uz pisete o Total War a Warhammer asi by sa patrilo spomenut ze CreativeAsembly, Sega a GamesWorkshop sa dohodli na produkcii Total War hry z prostredia Warhammer - fantasy battles. Takze officialny Warhammer a nie nejaka fandovska editovacka.

    http://kotaku.com/5966168/total-wars-studio-will-soon-be-making-warhammer-games
    • tak tak :) na to se těšim jako čuník (svi.ě prej ne-e :D ) :) profi liketotalwar hra z prostředí Warhammer fantasy? SHUT UP AND TAKE MY MONEY
  • Veskoslav
    Mozzila, Opera, IE poslední generace, Chrome, Safari:-D Prostě to stávkuje:)
    • eeeee
      Krasny dukaz, ze pc proste je oproti konzolim slozitejsi na udrzbu a ma tendenci se rozbijet a nefungovat.
      • Veskoslav
        Jejdásku, nedělej ze sebe ještě většího fanatického konzolového idiota než jsi;)
      • GlaDOS
        Vážně skvělý důkaz *1*
    • sleepless
      A mě to jede na první, ať to otevřu v čemkoli. Nu, brzy bude něco jiného...
      • Veskoslav
        Občas se mi to otevře ve všem, jindy v ničem. Sice Vás mám rád, ale ten přehrávač je šíleně zmrvený.
      • Opera na Debianu taky stavkuje
  • som si pozrel videa z total war - warhammer modu, niesu to skiny postav z Warhammer online? strasne sa podobaju, skoro by som povedal ze su rovnake
  • MinisterOfSillyWalks
    warhammer *8* *14* sám teď špekuluju žě bych začal z deskovou verzí *1*

    Eschalon 1 sem hrál a nedohrál.... škoda bylo to super a soundtrack byl naprosto boží
  • XorxoxTalarius
    Jen co se tyce toho Warhammer modu, tak pokud vas nebere obdobi obcanske valky mezi elfy, tak doporucuji obdobi pozdejsi (mozno hrat za Risi, Bretonii, atd ...) a to v modu "Call of Warhammer" (ne nedelam si srandu, fakt to ma tak blbe jmeno), aktualne je nejnovejsi verze 1.5 a ba Youtube se da najit spousta videi z bitev a kampane.
  • Keyz
    ESCHALON BOOK I a II vypadá zajímavě.
    Když je to dobré RPG proč zde není recenze?

    Hrál to někdo?
    • Mám odehranou desítku hodin v jedničce a nemůžu si to vynachválit. Zajímavý příběh, lore i dobře řešené souboje. Grafika a interface poněkud archaičtější, ale nic co by nešlo hře odpustit.
    • smejki
      Vím, že to hrál minimálně jeden autor :-P
    • já mám teda dohranej první díl a rozehranej druhej a podle mě super... sice je to ze začátku takový pomalejší, dostáváš docela od všech kotel a lahviček je málo, ale když se trochu naleveluješ, tak je to bezva - kosení příšer, trošku puzzly, můžeš si pak vyrábět vlastní lahváče...

      hlavně mi přijde suprovej ten systém, kterej je napůl realtime, napůl na tahy: prostě když uděláš nějakou akci ty, pak všichni nepřátelé najednou, pak zas ty... takže normálně jakoby v realtime běháš a metáš kouzla, ale když se zastavíš a neděláš nic, tak se stojí a nepřátelé čekají na tvou akci. nezdržuje to při přesunech a questění, ale v soubojích máš čas taktizovat...

      takže určitě doporučuju.
    • old school - neni to zlý, ale taky žádná pecka
      • Viktor_H
        Mě vždycky odrazoval ten příšernej "look". Neulítávám na grafice, s tím nemám problém, tady jde spíš totálně odfláklej design. Vypadá to jak z generátoru, jak když si s tím nikdo nedal absolutně žádnou práci. Měl jsem pak pochybnosti i o ostatních aspektech hry...

        http://basiliskgames.com/wp-content/gallery/eschalon-book-1/book1_shot2.jpg
        • MrSanta
          Krásný příklad jak jsou lidé různí. Mě naopak přijde grafika Eschalonu jako perfektní a hra jako celek snad ještě lepší *4*
  • Viktor_H
    Tak na Age od Decadence jsem opravdu zvědav. Mohla by to být příjemná výplň při čekání na Eternity.
  • Bohemund
    Nevíte někdo, jestli jde prokombinovat Morroblivion a Morrowind Rebirth?
    • Na ModDB akurat spominaju, ze to viacmenej funguje s MGSO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit