Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mondzi
    Boze, to je zas nadpis a clanok na urovni bulvaru. Podme vytrhnut z kontextu jeden detail a zosmiesnime tym celu hru. Ano, to video bolo o detailoch, o detailoch, co dokresluju atmosferu. Nikto tam nehovori, ze to je to najpodstatnejsie, iba ze budu detailne spracovane stadiony a prostredie, bodka. Keby je to aspon napisane s vtipom a nadhladom, tak to pochopim, ale toto je lame...
    • Jack1947
      Co víc si přát? řešit nadpisy tady to je horší než nosit beton ze stavby domu...
  • radsej to mali dat na pc kludne aj bez schodiska.
  • V NHL 25 se budou objevovat praskliny ve schodech živě, podle intenzity synchronních skoků fandícího publika v euforii dle počtu implementovaných gólů daného mužstva.
    Interní správa Managéra pro vizionářské plánování inovací v produktech EA Sports.
  • Tohle a Destiny konzolistům doopravdy závidím *13*
    • jj, jestli se hecnu tak destiny vemu rovnou ktomu. Sice jsou to jen blby dve hry ale predevsim to nhl je prome must have.
  • Kravicka
    Parky poschodech uz nosili v NHL 04 ...pak to smazali.
    • což je klasika EA, přidají věci, které v dřívějších letech smazali, aby je pak s velkou pompou znovu zavedli...
    • Co se týče dema, tak v hratelnosti jsem nějaký velký posun nezaznamenal. Dokonce i u na nájezdu se mi zda, ze vse zustalo při starém a AI má problém dat gól, líbí se mi nove zpracování ala NBC , ale komentář mi prijde méně výrazný.
      • Pardon, odpověď patří níže.
        • Ahá takže zase zklamání :( No pokud nepřijdou s něčím pořádným tak na novou konzoli kašlu už ani ty exkluzivity mi moc neříkají většinou si to stejnak u někoho zahraju tohle je jediná hra kterou opravdu hraji furt ale dávat za to další a další peníze mě nebaví :D
  • Z dema mám dobrý pocit. Herně žádný velký skok oproti posledním ročníkům, i když drobné změny mi tam přijdou (puk je opět ještě více neposedný a třeba pohyb po ledě mi přijde trochu těžší ve smyslu reakce na soupeře, hráč nezmění směr jak se vám zachce), ale v atmosféře z utkání je to skok obrovský. A to především díky novým komentátorům, kteří konečně mají jiné hlášky, jiný tón hlasu, prostě pocitově zásadní změna pro někoho, kdo nahraje stovky zápasů za sezonu. Zápasy vypadají jako skutečný přenos NBC, ta atmosféra je prostě boží. Ale je to jenom demo, víc ukáže plná verze.
  • kvůli praskajícím schodům si koupím PS4 nebo Xboxe One *1*
  • naj hokej na pc
    http://nhl04rebuilt.com/index.php?
  • Hrál jsem to včera a nevim co celkově na to říct.
    Hra má grafiku o dost lepší, dresy se vlní, led práší :-) publikum konečně vypadá jako publikum , ale celkově ta hra mi místama připadá, až dosti zrychlená *8*
    Někdy to dá prostě dojem, jako by ta hra byla 2x zrychlená než na xb360.
    Někdy to prostě neni vzhledově a ani hratelně dobrý (chaos) , neni to furt ale místama to je a kazí to hru.
    Hrál jsem 7 zápasů, třeba si na to musim ještě zvyknout, ale na xb360 se mi hrokej i teď hraje o dost líp. *5*
    • tak v celej hre hned pojde ryvhlost troska nizsie v nastaveniach
  • Včera jsem hrál na xbox one a doporučuji. Jen mi některé pohyby nepřišly uplně reálné, ale to bych chtěl moc. Je to úžasnej hokej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit