Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Mohl by to někdo, kdo to už hrál porovnat se sérii DMC? Myslím herní mechaniky a souboje. Děkuji.
    • Malleth
      Souboje v Devil may Cry jsou hlubší, techničtější a těžší ale v podstatě tam jde jen o souboje. NieR je navíc ještě RPG a z části i automatovka, takže tam máš i minihry jako hackování nebo sekvence kdy lítáš ve stíhačce z různých pohledů.
    • Obě hry jsou v soubojích odlišné.
      DmC je pro mě ryzí sekačka, která hodně dá na rychlost vašich prstů (komba).
      Zatímco Nier Automata je spíše o načasování: kdy uhnout útoku, kdy použít nějakou schopnost, atd.

      Navíc v Nier nejenom bojujete meči, dokonce lítate ve stíhačkách a střílíte lasery, je tam toho víc.
    • flash789
      ja bych ti to porovnal, ale az odprisahnes ze 2B ma hezci zadek nez Miranda:)
  • risa2000
    To je zvláštní, na kartě hry je "hodnocení redakce" 9/10, pod tím je šipka na recenzi, která tomu dává 8/10 a taky s legendou "hodnocení redakce". Je redakce rozpolcená?
    • Overwatch
      Ahoj, děkujeme za upozornění. Je to bug, už ho řešíme. Správně je to, co je v recenzi, tedy osmička.
  • flash789
    Kazdopadne, aby se dostalo povesti sexisticke hry, jak nekteri tady radi hejtuji.
    hezci zadek nikdy v zadane hre jeste nebyl, padla na nej polovina rozpoctu, proto ta horsi grafika:)
    https://www.youtube.com/watch?v=J95LMJMB2tk
    • moc umelej a malej

      jako vsechno japonsky, latentne pedofilni
      • uaxpk
        jop
    • Veskoslav
      A tobě je 40? A lepší zadek? Miranda z ME série, většina ženských postav v Zaklínači 3 atd.....
      • flash789
        Ne neni..je mi vic..a prave proto muzu v tomhle smeru psat co chci aniz bych si pripadal blbe..to ale pochopis az ti bude jako me:)
      • Debiloslav - raketový inženýr, soudní znalec, herní kritik a expert na ženské zadky. Renesanční člověk.
        • Veskoslav
          Anonymní nula, co je natolik blbá, že si neumí vymyslet aspoň normální přezdívku. Že by Femto zase hnil v prachu anonymních pseudonicků, protože ho spolklo peklo zabanování? Urážením by to odpovídalo.
          • Ale náklik má docela přísnej. *1*
  • Osmička je pro tuhle hru málo. Zaslouží minimálně devítku ne-li desítku. Hra je pro mě unikátní v tom, že i když tenhle japan žánr není můj šálek čaje, dokázala mě tahle hra totálně pohltit.
    • 8/10 je dobrá známka, na hru s tolika problémy a chybami, recenzent byl ještě dost laskavý
      • Jo. A pak si člověk vzpomene na desítky co dostával na Skyrim. Ale objektivita je objektivita.
      • Souhlas. Fan si připočte 2 body a má svojí vysněnou desítku. *1*
    • NO tak jsi pohlcen *1*
  • Jestli budete delat gamesplay, pozvete gabinu
    • sleepless
      Je to naplánované...
  • Za mě bez přehánění naprosto čistých 10/10. Platinum Gamse opět dokazují jak mají neskutečně vybroušenou hratelnost a slabší grafika na tom vůbec nic nemění (o to jejich hry nikdy nebyly), hlavně to naprosto vyvažují opět velmi nádherným a nezaměnitelným art stylem.

    Japonská produkce tento rok naprosto válcuje vše co jí stojí v cestě (když vyšel Horizon: Zero Dawn, tak jsem nějakou víru v západní AAA produkci letos dokonce i chvilku měl).

    NieR: Automata, Nioh, Yakuza 0, Resident Evil VII, Gravity Rush 2, Zelda a to tady prosím mluvím jen o těch větších hrách (mimochodem Persona 5 už se blíží a pokud se nepletu, tak v první anglické recenzi dostala 10/10).

    Takhle nabušený začátek herního roku si opravdu nepamatuju. Popravdě už by se mělo trochu zvolnit, protože kdo to má stíhat hrát :D

    Každému přeju spoustu herní zábavy, od toho tu jsme ne :)
    • Veskoslav
      A hele přejmenovaný lol..
      • Co ty seš za debila?
  • To je strašná věc. Graficky odpudivé, pribehove cákle a bojujete tam s nahatym chlapem bez nahatych části.

    Prostě další šílená špatně provedena hra. V porovnání s další nejaponskou produkci to má tak 4/10...navíc na pc port na prd.

    Nejlepší je, jak sekate do vzduchu a ono to bere ze se trefujete. To je teda kvalita...
    • "Graficky odpudivé" - tvoje umelecké cítenie = nula
    • Preed
      Graficky subjektivne,ale tu ti dam jeden bod mohlo to byt lepsie,pribehovo nemas absolutne potuchy ake to je a neviem kde vidis naheho chlapca a sekanie do vzduchu je samozrejme apriori zapor v japonskej over the top hre o androidoch z roku 1xxxx,bud si troll alebo dement,kazdopadne asi si toho do hlavicky vela nepobral ;)
    • flash789
      Ta hra ma styl, je to vlastne artova vec,,,,ale to ty asi videt nemuzes, tolik ke grafice.

      Jo ten chlap je android/robot neni to zivy normalni clovek, genitalie nepotrebuje a kdyby je mel v ramci pribehu by to pusobilo spis divne a matoucne, tolik k nahatymu chlapovi.

      Ke zbrani jde pridat pomoci vylepseni procesoru androida/ky efect energeticke vlny ktera zranuje na dalku ale am mensi dmg, tolik k sekani do vzduchu.

      zaverem : doporucuju nepindat hovadiny o hre kterou jsi nehral, protoze lide co to hrali te budou mit za totalniho idiota, a to jiste nechces. Dale doporucuji nevyjadrovat se k vecem kterym nerozumis a nemas na ne vkus, protoze by jsi se jednou mohl pristihnout jak stojis v narodni galerii a vykladas tam lidem jaky ze to na stenach visej sragory.
      • Však bylo to video kde borci vzali tuším běžný obraz z Ikea obchodu a odnesli to někam do galerie kde se ptali lidi kolik by za tohle dílo dali (a vychvalovali to jak ty tohle).

        A znalci z řad lidi to velice přecenili a pak byly za hlupáky *1*

        Tady to je podobné pane znalec japonského pedo-artu *3*
        • flash789
          Ty lidi by to za to samozrejme nedali, to jen ty tomu veris..
    • ryneše na takové curáky. Panebože mažte ty curáky, mám chut vrazdit.
      • Tak to jdi někam na frontu. Tam to může praktikovat a budeš užitečný.
    • Sekání do vzduchu je i v sérii Dark Souls a jaká je to hitovka *1*
      • Tady ještě u toho vyletíš do vzduchu a tam se po dobu sekání držíš *15* wtf
      • a co teprve Zaklínač, tam chybí absolutně fyzika zbraní, takže tam sekáš jen do vzduchu *15*
        • Fyzika zbraní kupodivu moc nikde není (snad to předvede KC). Ale navazující animace a faktické sekání nepřátel jo. Tedy vidíš to dobře ale váhu zbraně necítíš a ani nemá smysl to máš pravdu.


          Krom tedy primitivní věci: Velká zraň je těžká a proto sekáš pomalu. fyzika jako prase. Stejně to při dopadu na NPC udělá stejnou animaci a nereaguje to dle fyziky.
    • Tak ten nahatej chlap je pokud vim android ne? Ten pinďoura na nic moc nepotřebuje.
      • Mě jde hlavně o ten styl. Tohle by normálně člověka nenapadlo. Bojovat s nahatým robotem nebo člověkem. A i android může mít nahaté části viz Westworld apod.

        Prostě ten japonský styl. Tam nacpou šílenosti co mohou, typicky to má hnusnou grafiku a blbě se to na pc ovládá. Příběh a svět dává smysl jedině když hulíš stejný matroš jako ten kdo to vymyslel.

        Pak ten technicky dnes již zastaralý styl boje. Sekáš a sekáš nějak mimo a ono ho to jako zasahuje.. A je to strašně vidět.
        • DwaR
          tak neviem, či som normálny, ale mňa by nenapadlo obliekať androida... načo? je to robot, ide do vojny, kde predpokladám jeho zničenie. načo plytvať zdroje? tu samozrejme narazíme na otázku, či nestačí "šasi" ako mal terminátor a netreba mu dávať vôbec tvar tela, ale to už sú hnidopišské kecy. autor hry to chel takto, má to takto.
        • "Tohle by normalniho cloveka nenapadlo".

          A kdo nebo co je podle tebe normalni clovek? Nemas trochu jednoduche mysleni? To bys mohl rovnou odskrtnout polovinu hudebnich alb, filmu a vsech umeleckych del, protoze, mozna te to prekvapi, hodne velkou cast tvorili lide, kteri by urcite nezapadali do tve normy "normalniho" cloveka. Takze, dej si facku.
        • japonci nerozmyslaju logicky,to je typicky znak ich mentality... teda rozmyslaju logicky ked navrhuju auta a podobne ale pri umeni a pri tvorbe niečoho čo ma v prvom rade zabaviť nie... a hry by mali baviť,mali by byť originalne a trochu uletené.. japonci nepotrebuju dôvod aby do hry dali naheho androida,dvojmetrovy meč,rozpravajuci krik atd proste tieto veci tam daju lebo preto to tam chcu a bodka.. su perfekcionosti v štýlovosti na druhu stranu su dosť nedbali pri grafike a technickych veciach lebo dufaju že hračov to nebude až tak otravovať... ja som pred párr rokmi neznašal japonsku kulturu,pokemonov a vsetko okolo toho ale časom som japonskym hram prišiel na chuť..
          naproti tomu zapadna produkcia posledne roky ide dolu vodou.. nie že by boli tie hry vyložene zlé ale su stále rovnake,vyvojari bez fantazie ktorí sa boja experimentovania.. zapadne hry stratili dušu,hračov sa snažia nalakať na graficky pekne svety ale ked ich začnu hrať tak tie hry nudia
          • DwaR
            no, ja by som nepovedal, že japonci nerozmýšľajú logicky. ale rozmýšľajú a tie svoje "šialenosti" majú do puntíku premyslené. podľa mňa je to skôr rozdielnou kultúrou, históriou a mentalitou ako celkom. predsalen majú značne iný pohľad na svet, ako my západniari. v tomto pohľade logika nie je nemennou konštantou. čo im príde logické, jasné a samozrejmé, je pre nás nepochopiteľné a šialené.
          • Že by hry měly být trochu ujeté je ale jen Tvůj názor. Osobně bych se musel rozbrečet smíchem, kdyby třeba v Blade Runneru běhali emo týpci s 3 metrovými meči ve tvaru dopravní značky. Tobě by to nevadilo? Asi ne. Řekl by sis hlavně, že je to ujeté... čert vem nějakou věrohodnost a uvěřitelnost...
        • udělej curaaku všem radost a umri. No, není to blbý curaak? Opovazte se mě cenzurovat, jelikož to sami ríkate ve FightClubu...
          • Jsem pro. Necenzurovat. Pak je to hned veselejší a to včetně tebe.
            • ja bych cenzuroval curaaky jako ty, co hru nehrali, videli jedno video a uz to hodnoti 4/10. No není to curaak?
  • 8/10 zcela zaslouženě, na PC asi bodík dva dolů za optimalizaci, dobře a spravedlivě tu v posledni době na games.cz hodnotíte *4*
    • ty jsi chytráček, howno hrál, howno ví, ale mudruje *15*
      • Ale ty máš odehraný howna dvě, tak mudruj. P.S. proč na to vůbec odepisuji.
  • mikezz
    Japonizujúce hry (+anime a podobné nestráviteľnosti) idú úplne mimo mňa ale Nier:Automata mi príde vlastne ako sympatická vec, ktorú by som si dosť rád zahral.
  • In terms of influences on Platinum, the original Nier is an obvious one, though the team did look westward - if only for a short time. "We were playing different RPGs back then," says Taura. "When all the team members got together we'd talk about them. When we were making the game, The Witcher 3 came out. The sub-quest elements were so great, it was kind of demoralising, so we just stopped playing the game..."

    Hahaha.

    Recenze dobrá, příběh zní zajímavě. Skoro mě to i láká, asi tomu někdy ve slevě dám šanci, ikdyž mě tenhle styl gameplaye vůbec neba (MG Rising a DMC mě o tom přesvědčily).
    • Lol, tak snad tohle nečte Femtík, dostal by infarkt. A flash anglicky naštěstí neumí... i když, on by stejně tvrdil, že to je fake... *15*
      • flash789
        Umim dost na to abych mohl hrat japonsky rpg, a to co se pise tady bych ti precetl i po ranu kdyz vstavam do prace.ty tajtrliku:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit