Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak docela zajimavy, akorat pro me uz ty pidi obrazovky moc nejsou, takze bych to mel stejne porad pripojeny k televizi..holt nejsem cilovka. Ale pokud tam Monolithsoft udela dalsi Xenoblade, tak kupuju:)
    • 0011
      Teda zrovna od tebe jsem čekal větší nadšení, já zrovna na 3DSku dohrávám(už měsíce) první díl Xenoblade, strašný žrout času, ještě chvíli a budu tam mít víc hodin než ve Skyrimu. Doufám že poté, co předvedli vylepšený Splatoon na Switch dodají i vylepšenou Chronicles X, protože si nechci kupovat Wii U na konci životnosti kvůli jedný hře, ale i kdyby ne, tak taky doufám v pokračování
      • Spis bych rekl ze Xeno X se na Switch objevi v rezimu zpetne kompaktibility jako tomu je u WiiU a prvnich Xenoblade, coz by taky nebylo k zahozeni. Ale co se mi libi je to ze uz se nebudou jednotlivy hry drobit mezi handheldy a velkou konzoli, ja na handheldech nehraju a vzdycky me stvalo ze tituly jako SMT, Fire Emblem, Etrian Odyssey atd jsou jen na DS a 3DS, ted to pujde hrat i na televizi (asi to koupim, hmm:)
  • Zatím líbí,je jasné že výkon konzole bude v handheld formě nižší (ve videu je to dokonce vidět na frameratu Zeldy),ale pro mé preference bude tablet sedět v doku na stálo. Akorát mě mrzí že je to spíš teaser než celkové odhalení
  • "Nejenom Nintendo, ale všichni na celém totiž vidí, že na Wii nebo Wii U se zkrátka prodávají jenom hry od Nintenda, o nové hry od EA, Ubisoftu, Bethesdy a dalších vydavatelů by zde člověk ani nezakopl. Není o ně totiž ze strany majitelů Wii a Wii U zájem."

    Tohle je nesmysl. Původní Wii mělo velmi silnou 3rd party podporu a vydavatelé dokonce vytvářeli speciální verze her známých značek (Resident Evil, Need for Speed, Dead Space a další) přímo pro Wii.
    • sleepless
      Ano, první dva roky - pak third-party hry přestaly vycházet. To samé u Wii U - baráž third-party portů na začátek, pak všichni zjistili, že to nemá smysl, a vykašlali se na to.
    • Ty hry 3. strany se ale i na Wii omezily na prvních pár let, protože na novější už bylo Wii příliš slabé a vývoj speciálních osekaných verzí společnostem nestál za to. Určitě se na tom ale podepsal marketing Nintenda, který neustále protlačoval casual hraní. Plno lidí tu konzoli používalo jenom na občasné Wii Sports a jiné hry je nezajímaly, takže prodeje nemusely být vyloženě špatné, ale o dost nižší než očekávání.
    • Veskoslav
      Zájem by byl, ale WiiU byl co se výkonu mizerný křáp. Wii naopak nabízelo spoustu her 3. strany a ve spojení ceny a konceptu to byla skvělá konzole. WiiU byl propadák na všech frontách. Od prodejů až po výkon.
      • 0011
        Wii U byla chvíli nejsilnější herní konzole na trhu, Wii byl skvělý koncept, ale výkonově to byl nejhorší křáp na trhu, parametry horší než jeho předchůdce Gamecube, tady je dobře vidět, že výkon konzole vůbec nemusí ovlivnit prodeje, ale je mi jasné, že spoustu lidí pod falešnou vydinou plnohodnotného "4k" naběhnou pro Playstationy pro, holt Sony šel marketing vždycky líp než Nintendu, bohužel
        • Veskoslav
          Ano "porazila" 5 let staré konzole:-D Wii je nejprodávanější jejich konzole, co se týče prodaných kusů. WiiU je naprostý propadák. A že jdou k Sony? Opravdu si naivně myslíš že kvůli k Sony jdou kvůli nějakému 4K? Nebo prostě proto, že nabízí nejenom svoje tituly ale i jiné tituly? Nintendo nedojelo na nějaký Marketing, který mimochodem má v Japonsku masivní, ale na to, že prostě nikoho nebaví hrát stále dokola Maria a těch pár skvělých titulů (Bayonetta) není pro "dětské" publikum Nintenda a není to jeho klasická značka, tak na to Nintendo se*e. Ale neznám nikoho, kdo by si řekl: "Je hele, PS4 jdu do ní, má 4K....A taky nikdo neřekne: "Je hele Nintendo, nemusím si kupovat další konzoli, aby si zahrál současné hry."
          • Veskoslav
            Nemyslím teď handheld. To by pak byla 3DS, ne? I když nevím které. Přiznám se, že kromě Wii jediné, co mám doma od Nintenda, je Game boy Color *1*
            • nejvíc se prodalo právě klasického DS, 3DS má už prodeje horší ale pořád to jde, ale prý prodeje new 3ds nejsou žhavé, bohužel to do statistik zařazují souhrnně s klasickým 3ds
          • Těch her pro dospělé publikum na Nintendo není pár. Osobně znám jenom jednoho konzolistu s PS4 ještě jsem se ho neptal, jestli půjde do pro, ale třeba GGG do něj určitě půjde, sám to tu napsal a on je případ běžného konzumního hráče a to nemyslím nijak pejorativně, nevím jestli si to uvědomuješ, ale on je zástupce nejširší masy běžného zákazníka a i skvělé artové hry jako je Ori si můžou nechat zdát o prodejích mainstreamových frančíz, což jsou sice skvěle hratelně vybalancované hry ale bohužel většinou reskiny s novounaskriptovanou kampaní, ale taky jsem v poslední době dohrál hodně dílů AC, takže nemám co kecat. Spoustu majitelů PS4 ho půjde střelit a koupí si pro. Kdyby s tím Sony nepočítala, tak nejsou tak marketingově zběhlý, jak na mě působí, jestli to je čistě jako "obrana" proti Scorpiu, tak je Sony banda největších ekonomických sebevrahů na světě a tomu nevěřím, i když nedat do toho přehrávač 4k blu ray když už, tak to mi příjde jako pěkná kokosovina

            edit:
            Btw záleží co myslíš slovem konzole, protože handheld se taky označuje jako konzole a nejvíc prodali DS, skoro stejně, jako sony Playstationů 2, které kdyby nemělo dvd, tak se ho zdaleka tolik neprodalo. Nintendo má velice silnou pozici na herním poli handheldů a osobně si myslím, že skuteční hybrid, ne nějaké polovičaté řešení vita/playstation je velice dobrý tah a přiznává to i sony
          • Veskoslav
            Kdyby je pustili na ostatní konzole, nebyl by důvod si kupovat ty křápy od Nintenda:)
          • Tak WiiU ze zacatku podporu 3rd vydavatelu melo..Watch Dogs, Assasin Creed 3,4. Call of Duty Black Ops 2, Batman Arkham origins atd, ale opravdu to spsi vypada tak ze tam o tyhle hry zajem nebude takovy jak by bylo potreba, na druhou stranu tam asi taky hral roli fakt ze na PS4 ty hry proste vypadaly lip a lip bezely, ale rict ze WiiU tu podporu nemelo vubec je nesmysl. Ono taky mozna to bude tim ze Nintendo si s tim co vydava proste vystaci, kdyz se podivas na prodeje treba Splatoonu nebo libovolneho maria tak to rozhodne nejsou cervena cisla, spsi naopak, plno AAA vydavatelum se o takovych cislech muze jen zdat. me spsi zustava zahadou proc si porad drzi vsechny znacky pod poklickou, mohly by vydelat 10x tolik kdyby to pustily i na ostatni konzole, vzasade by pak nemusely resit konzoli vlastni vubec. I kdyz tohle udelala i Sega, a ze by ji to nejak pomohlo..tezko rict..Nintendo je holt Nintendo:)
        • No jo. Sony nakonec mozna bude i ten kdo protlaci mezi lidi i VR, protoze ostatni vyrobci na to evidentne nemaji. Vtipne je ze pokud jde o tenhle VR pokrok ktery vzesel vlastne na PC, konzole zase budou nositelem ktery ho masove prosadi..(mozna, osobne si spis myslim ze to za chvili nebude nikoho zajimat)
          Jinak ja mam WiiU rad, takova mila konzole, s nicim moc neotravuje, pekne funguje, hezky vypada a s tema par hrama co na ni mam jsme po vsech strankach spokojenej.
      • Lol..na WiiU bezi Xeno X. Je spis k nevire ze neco takovyho na pomerne nevykone konzoli vubec bezi, pekne to ukazuje ze kdyz nekdo umi svoje hry poradne optimalizovat tak nepotrebuje vykon pocitace NASA.
  • nepadlo ani slovo o systemu, jestli to bude velkej ulet, tak v ty 3rd party hry moc neverim, jinak to dava vetsi smysl jak obe pseudozole/pseudopc
  • Veskoslav
    Takže je to defacto tablet, co má "navíc" pár věciček? Jinak cokoliv, co se takto vycvakává atd. se časem musí vyklebat a bude náchylné na zlomení, poškození. Doma mám NVIDIA SHIELD Tablet K1 a je to skvělý přístroj. Ale stále je to jenom tablet. Jsem zvědavý, jaký bude mít výkon, ale obávám se, že opět bude Nintendo tak o 50% pozadu oproti konzolím a to není venku "nový" PS4 a Xbox One.

    Ale když nasadí příjemnou cenovku, tak proč ne. Bohužel se obávám opaku. WiiU je prodejní propadák, protože cena naprosto šílená a cena her ještě horší. Tady čekám cca 8-10 za konzoli. A když si vemu, že PS4 stojí 8 000 a Xko stojí už 6500, tak se bojím, že Nintendo opět ukáže, že si jede svoji cestu přes mrtvoly.
    • Tak pokud to rozbehne Skyrim remaster jak ukazuji, tak vykon bude nekde na urovni PS4 a Xone. Coz na takovou mrnavou konzoli je dost slusny.
      • Tenhle prispevek ma tri plusy a nula minusu? Ctenari games.cz jsou fakt specialni. Jak by asi mohl mit tablet stejny vykon jako PS4? Stezi bude mit vykon PS3.
        • To uz mela PS Vita, o neco slabsi vykon nez PS3 takze tohle se muze klidne blizit vykonu PS4. Samo se uvidi az to bude, klidne to muze byt kram..kdo vi.
      • Veskoslav
        Skyrim to možná rozběhne, ale v jaké kvalitě? Až to uvidím, uvěřím. A u Nintenda je celkem standart, že to neuvidím *1*
  • Jak tak koukam :D tak jsem asi jedinej komu se ten Switch docela libi.

    Nejsem konzolista, hraju na pc a na cesty mam smartphone ale ten switch v celku vypada super.

    Doma konzole nacesty handhhld. ovladace jde sdilet, spojit, atd. je videt ze se nad tim konceptem nekdo zamyslel.

    a pokud to bude mit v sobe tegru jiz postavenou na pascalu coz snad bude mit tak proc ne, vykon by mohl byt taky fajn.

    za me ma nintendo za tohle palec nahoru :-)
    • Lukyz
      Souhlas, ale rozhodující pro mě bude výdrž baterie, cena konzole a samotných her.
      Jsem zvědav s čím přijdou *15*
    • Řekl bych, že nejsi..;)
  • Líbí se mi to dokování a že budu moct hrát na televizi a pak třeba v posteli ale Skyrim to jako vážně?Proč bych si měl kupovat Skyrim na NS když to mám na Pc a nebo na Ps4?Obávám se že výkon bude naprd možná se ani nepříblíží Xone a Ps4.Tím pádem tam buď budou vycházet konverze starých her viz Skyrim a nebo hnusnější a osekanější verze současných her které si ale stejně většina hráčů koupí radši na Xone a Ps4 kde to bude vypadat líp a bude se to pravděpodobně i líp hrát .Takže zase budou nízké prodeje her od third party studií ti to zabalí a bude to pouze platforma pro Nintendo hry.
    • Řekl bych, že Skyrim (Remaster) použili jako čistě jako předváděčku 3th party her - už jenom proto, že Skyrim toho asi může v tuto chvíli nejvíc ukázat. Prostě ukázku toho, že to nebude jen Nintendo-brand exkluzivka.
      • Tak dost pochybuju ze by bethesda poskytla Skyrim Nintendu jen na predvadeni novy konzole, pravdepodobnejsi spis je ze tam skutecne vyjde, navic bethesda o spolupraci s Nintendem nedavno mluvila.
  • No jestli to bude stejně dobrej procesor jako byla K1 na svou dobu (2014?), tak to bude mít hodně výkonu na mobilní hry.
  • Paul_cz
    Úžasný. Problém je, že když chci hrát velkou hru, tak jí chci hrát na svý velký plazmě a hraní na pidiobrazovce mě fakt neláká. A na vyblbnutí se venku už mám smartphone s tunou her (zrovna tam jedu GTA Chinatown Wars, parádní věc) a hlavně internetem. Hrát něco jako Witcher 3 na pidiobrazovce mě nebere. No a použití Tegry zase znamená malej výkon, takže to stejně mít podporu developerů do budoucna nebude. Ale tak přeju všem kterým se to líbí ať si to užijou, pro mě to není.
    • 0011
      Hrát chinatown wars na mobilu je jako hrát C&C na konzoli(kdyby to šlo) DS verze sice má nejhorší grafiku, ale ze všech verzí má ten nejlepší gameplay. Jinak na týhle konzoli tě nikdo nenutí jí vůbec vyndavat z docku, akorát je to škoda týhle funkce nevyužít
  • Jako fanoušek Nintenda jsem zklamán a ještě k tomu je tu neuvěřitelně moc otazníků. Jak dlouho to vydrží v handheld modu? Co to má za display? Jak je to výkonné? Ukázat nám přes 5 let starej Skyrim, to nám dech nevyrazí. Video je "vtipné" a plné naprosto nereálných situací, týpci po basketu si zapaří na tomhle? Holka přiběhne na párty a budou tam hrát Mária? Ne-e to fakt ne.

    Celý tenhle projekt mi přijde jak šitý na míru USA. Tam každý vozí svoje potomky autem, tak jim to dozadu loupne, aby mastili na tabletu. Jinak pro EU a Japonsko je tohle jako handheld moc velké, VITA je ideální velikosti.

    Je pravda, že nejvíc teď hraju na PS VITA, ale to je kvůli tomu, že se nechci lámat v křesle (když celej den sedím v práci) a radši si k tomu lehnu. I na WII U se radši koukám na gamepadu ne na V i když na TV je lepší grafika... A víme jak VITAje totální fail, a to VITA je super systém, ale všichni na něj kašou a nejvíc SONY.

    Jediný super nápad je využít ty půlky jako dva ovladače, ale na druhou stranu jsou strašně maličký, to nebude pohodlné.
    • 0011
      Hele ještě nevíme, co to má za střeva, ale nová zelda, hlavně vykreslení vegetace je úplně jinde než na wii u, skyrim je určitě remaster, ze splitscreenu jsem nadšený a u ovladačů dokážu kvalitu posoudit až když je držím v ruce. Samozřejmě situace v traileru jsou mimo, ale to je i v každé reklamě na coca-colu, hlavní o co mám starost, je výdrž baterek a jinak, i když většina drbů byla potvrzena, jsem nadšený, hlavně se mi líbí, že přepnutí hry z docku na tv a obráceně je bez prodlevy a to že hry jsou na cartridge, což je jeden z mnoha důvodů, proč miluju 3DS
    • To vypadalo jako ten Skyrim Remaster co teď bude vycházet, a ne ten starý Skyrim.

      Jinak ty "nereálné situace" byla normální reklamní tématická předváděčka utility - to je jako by sis stěžoval na reklamy na auta protože po poušti přece mercedesem nikdo nejezdí...:/

      Jako hardware je otázka, ale ta je otázka u všecho vždycky.
      Osobně mi to přijde sympatičtější než PS4Pro nebo Scorpio. I v případě, že to bude slabší stroj.

      A to množství vývojářů co pro to na něčem pracují není malé, takže nedostatku her (kterým PS4 trpí doteď) se nemusíme bát.
    • A celý koncept hraní na cestách... Nevím když to tak sleduju, tak pro všechny je důležitý, aby to byla rychlá jednohubka a né nějaký komplexní titul. I ti co mají 3DS XL tak s tím hrajou doma v křesle a né někde v tramvaji.
      • Já svoje New 3DS XLko používám v metru, na cestách i doma. Co platí pro tebe neplatí pro všech 50+ milionů majitelů 3DS.
      • Já teda na 3DSXL hraju v buse, vlaku a třeba i v čekárně. Hlavně tahovky a dungeony.

        Doma ho skoro nevytáhnu a rychlovky nehraju vůbec.
      • 0011
        Ti možná, já mám malé 3DS a hraju na něm všude *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit