Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jestli to bude stejně dobrej procesor jako byla K1 na svou dobu (2014?), tak to bude mít hodně výkonu na mobilní hry.
  • Zatím líbí,je jasné že výkon konzole bude v handheld formě nižší (ve videu je to dokonce vidět na frameratu Zeldy),ale pro mé preference bude tablet sedět v doku na stálo. Akorát mě mrzí že je to spíš teaser než celkové odhalení
  • Veskoslav
    Takže je to defacto tablet, co má "navíc" pár věciček? Jinak cokoliv, co se takto vycvakává atd. se časem musí vyklebat a bude náchylné na zlomení, poškození. Doma mám NVIDIA SHIELD Tablet K1 a je to skvělý přístroj. Ale stále je to jenom tablet. Jsem zvědavý, jaký bude mít výkon, ale obávám se, že opět bude Nintendo tak o 50% pozadu oproti konzolím a to není venku "nový" PS4 a Xbox One.

    Ale když nasadí příjemnou cenovku, tak proč ne. Bohužel se obávám opaku. WiiU je prodejní propadák, protože cena naprosto šílená a cena her ještě horší. Tady čekám cca 8-10 za konzoli. A když si vemu, že PS4 stojí 8 000 a Xko stojí už 6500, tak se bojím, že Nintendo opět ukáže, že si jede svoji cestu přes mrtvoly.
    • Tak pokud to rozbehne Skyrim remaster jak ukazuji, tak vykon bude nekde na urovni PS4 a Xone. Coz na takovou mrnavou konzoli je dost slusny.
      • Tenhle prispevek ma tri plusy a nula minusu? Ctenari games.cz jsou fakt specialni. Jak by asi mohl mit tablet stejny vykon jako PS4? Stezi bude mit vykon PS3.
        • To uz mela PS Vita, o neco slabsi vykon nez PS3 takze tohle se muze klidne blizit vykonu PS4. Samo se uvidi az to bude, klidne to muze byt kram..kdo vi.
      • Veskoslav
        Skyrim to možná rozběhne, ale v jaké kvalitě? Až to uvidím, uvěřím. A u Nintenda je celkem standart, že to neuvidím *1*
  • Líbí se mi to dokování a že budu moct hrát na televizi a pak třeba v posteli ale Skyrim to jako vážně?Proč bych si měl kupovat Skyrim na NS když to mám na Pc a nebo na Ps4?Obávám se že výkon bude naprd možná se ani nepříblíží Xone a Ps4.Tím pádem tam buď budou vycházet konverze starých her viz Skyrim a nebo hnusnější a osekanější verze současných her které si ale stejně většina hráčů koupí radši na Xone a Ps4 kde to bude vypadat líp a bude se to pravděpodobně i líp hrát .Takže zase budou nízké prodeje her od third party studií ti to zabalí a bude to pouze platforma pro Nintendo hry.
    • Řekl bych, že Skyrim (Remaster) použili jako čistě jako předváděčku 3th party her - už jenom proto, že Skyrim toho asi může v tuto chvíli nejvíc ukázat. Prostě ukázku toho, že to nebude jen Nintendo-brand exkluzivka.
      • Tak dost pochybuju ze by bethesda poskytla Skyrim Nintendu jen na predvadeni novy konzole, pravdepodobnejsi spis je ze tam skutecne vyjde, navic bethesda o spolupraci s Nintendem nedavno mluvila.
  • At si nechaji sve hracicky. Radeji poradnej comp. Nez neco takovyho.
  • Půjde na tom sledovat filmy? Hudba by byla asi při takovým formatu jedno do kapsy by to člověk nedal.
  • Ahoj, koho zajímá Nintendo Switch, tak v tomto videu ji představím, pustím první trailer, zmíním dosavadní informace které o ní víme a budu rozjímat nad tím, co by mohla mít a umět: https://youtu.be/ulsHG8CFqhw
  • vzpomene si dneska ješte na WII WIU neo PSP?
    • PSP je legenda náhodou. Vita už nic moc.
  • 0011
    sorry že furt spamuju, ale zaujala vás taky podpora firmy FromSoftware? Nechci vzbuzovat falešné naděje, ale za port bloodborne bych se fakt nezlobil *3* *1*
    • jedině Dark Souls, Bloodborne patří Sony...
    • Těžko, Sony nemá důvod vydávat hry na jiné konzole, než od ní.
      • 0011
        ?? ad 1 Sony nevydávala hry nikdy pokud je mi známo, sony akorát vyrábí konzole ad 2 FromSoftware vyrabí hry i pro Xbox
        • Draken69CZ
          Ale vydává si pleteš vydavatele a vývojáře. FromSoftware vyvíjí i pro Xbox, ale ne hry které jim dotuje Sony (Demon's Souls, Bloodborne) kde mají smlouvu že to jinde prostě nevyjde tečka to už to spíš vyjde na PC.
          • Ne pojmy si nepletu, pravda je taková, že ač jsem u kámoše strávil spoustu hodin hraní na PS od roku 1996, tak krabičky her jsem moc nezkoumal, takže jsem doteď měl sony pouze za vydavatele filmů a muziky, případně vlastníky studií, což nemusí být zároveň vydavatel - například nejvíc si pamatuju vipeout a u toho jsem si jistý, že ho vydal psygnosis, to logo jsem viděl nesčetněkrát a vím, že tohle studio koupilo Sony, ale že Sony je i vydavatel jsem netušil
        • Sony vydává poměrně dost her, Ať je to God of War, Uncharted, nebo třeba Gran Turismo.

          Občas také spolupracuje s jinými firmami. V takových případech sice nevlastní samotnou firmu, ta je nezávislá, ale vlastní práva na hry. To je případ Bloodborne a v minulosti Demon's Souls. Je tedy pouze na Sony, zda se objeví i jinde, než na Playstationech, nebo PSP/Vitě. Šance na jiné konzole, ať už od Nintenda, nebo MS se dost blíží nule.

          From Software vyrábí i jiné hry, se kterými nemá Sony nic společného. Ty se samozřejmě mohou, a také často objevují, i najiných konzolích. Jako třeba Dark Souls.
  • No jako vtip dobré.
    Nebo za 1999Kč taky ještě ujde.

    Ještě to ani nevyšlo a už teď tuším že to bude velký propadák!
    A v prvních ukázkách prezentovat že si tam zahrajete 5 let starou hru je velký úlet.
    • nechapu proc by mel byt propadak hra skyrim
    • Ses v minusu chlapce, zrejme meles houvna..
      • I kdybych měl 15487747874787478744455212365484545 mínus hlasů tak to neznamená ani ... :-)
        Svět se neřídí "lajkama" a mínusama.
        • Skutecne? Ty blaho to jsem nevedel, dekuji za osvetu *7*
          • Není zač. Rád pomůžu.

            Stačí se jen zeptat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit