Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Clanok to zname video viacmenej potvrdzuje, prevedenie konzole je lacne a nekvalitne (obrazovka sa vam casom poskrabe, bocne ovladace zacnu viklat) a plne dizajnovych chyb. To vsetko za cenu vyssiu ako PS 4. Co sa tyka ostatnych hardwarovych chyb, mal pan Bohonek stastie na nezavadny kus. Zatial este nevieme aky je pomer medzi zavadnymi a nezavadnymi kusmi, ci je to 1 k 10, 100 alebo 1000.
  • KamilZm
    V řeči pařanů další perfektní AAA recenze od Miloše.
    Jen je myslím chyba v rozlišení na TV 1920 x 1280 .
  • Veskoslav
    "I po týdnu mi tato hybridnost přijde až magická a občas prostě jen ze srandy zasouvám a vysouvám... konzoli, pochopitelně."

    Autor zapomněl říct, že má nejspíš ochranou folii. Tedy aspoň předpokládám, když na netu je hafo nasraných reakcí, že jim dokovačka poškrábala display, protože to není nijak ošetřené. A i když v textu píše, že je to vyjímka, tak se doporučuji podívat na fóra od Nintenda a postované fotky:-D To jsou škrábance jak od šroubováku. Mimochodem sklíčko má tvrdost 2, takže to poškrábete prakticky čímkoliv. Od klíčů až po plast. Takže dalších 500 za obal a krycí fólii zapomněl autor k nákladům připočíst:)

    "Při pohledu na hardwarové vnitřnosti se na mysl nevyhnutelně derou srovnání s nejlepšími mobilními telefony dneška, které nabízejí výkonnější čipy, větší RAM, více gigabajtů a jemnější displej. Co na to říct? Nintendo se může bránit tím, že zatímco Switch vás vyjde na 9 tisíc Kč, našlapaný telefon stojí dvojnásobek."

    Dvojnásobek? One Plus 3T stojí 430 dollarů. Obyčejný One plus 3 ještě levněji. A mají špičkové střeva. Autor asi zná jenom Samsung atd. co? Čínské značky mu nic neříkají....
    • milos.bohonek
      Jistěže říkají, sám jsem měl Xiaomi a nedávno jsem příbuznému vybíral Huawei. Ten příměr neber tak agresivně doslova, jiné telefony zase stojí ještě víc než dvojnásobek, šlo jen o hrubé zprůměrování.
      • Veskoslav
        No ono většina loňských vlajkových lodí stojí už pod 10 000 a to už rozdíl prakticky není. Nechtěl jsem tě tím nějak urazit, ale ten příměr je prostě blbý. Kdyby jsi napsal vlajkové lodě výrobců, tak by se to dalo, ale špičkové telefony? To je například i LG G5, Samsung S6 atd. a ty mají také skvělá střeva:) A jinak děkuji za odpověď. Potěšilo. A kdyby jsi mohl, tak piš recenze i na normální hardware atd., skvěle a dobře se čteš.
        • telefony jsou dražší protože se z nich dá i telefonovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit