Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyz se podivam do configu, tak wiiu dle meho uz bude podporovat i UE3 *2*
  • No to snad ne!7000-9000 Kč,jako jsou normální?By mě zajímalo kdo si to koupí,když jsou už za rohem nový PSko a Xbox.Navíc na Wii zase skoro nebudou vycházet nový hry,budou tam ty jejich spešl Nintendo hry.
    Navíc někdy už dřív jsem četl že nové Wii bude mít stejný výkon jako dnešní konzole.
    Abych si to koupil,to bych musel bejt magor(pro rejpaly,to že si to koupíte neznamená že jste magoři,jenom pro mě to fakt není a musel bych být v nějakém pominutí smyslů abych si to šel koupit)
    • Zadne ps a xbox za rohem fakt nejsou. *3* Pouze vase zbozna prani.
    • Trol.diskuzni
      Já chápu, že ta cena zní nadstřeleně... Jenže na druhou stranu - kolik myslíš, že bude stát PS4? Bude to pod 10 litrů?

      Co se zbytku textu týče, Wii U bude podle mě téměř jistě znatelně výkonostně lepší než X360 a PS3 a ty fíčury, které bude mít, podle mě mají opravdu šanci na úspěch.
      • Ani to Wii U nebude pod 10k. Clo a daně diktované EU se o to postarají.
  • Shenkster
    Silně pochybuju !
    • +1 tak já věřím tomu, že grafika ve Wii U bude podporovat DX11, DX11 podporuje i integrovaná grafika od Intelu, ale ani náhodou DX11 mít nebude ;-)
  • Pane Poláček /malý Poláku/, kéž by ses jednou dostal aspon do redakce Blesku, ale na tuto úroven se nikdy nedostaneš. http://www.mediaguru.cz/2011/11/galerie-spolecny-newsroom-blesku-a-aha/. Není to sice pořádná novinařina aka Ferdinand Peroutka, ale je to pořád lepší, než se s tou podivnou sbírkou zoufalců a komoušů /grygar, bachyně, dobrovský/ vést na vlně popularity původního games.tiscali.cz, copypastovat nebo maximálně překládat novinky z lepších, rozuměj informovanějších serverů, a psát zcestné recenze na téměř všechno co vyjde.
    • rancor1223
      Jestli se vezou na něčí popularitě tak možná tak své z dob svého působení v LEVELu/Hrej.cz. Původnímu games.tiscali se sice popularita upřít nedá, ale kvality bych jim upřel hned. Číst se to nedalo, koukat se na to nedalo,... Kvality Blesku raději rozebírat nebudu.
    • ?
    • Není to pc, bacha na to. Konzolová hw architektura je jiná než PC, i když v příští generaci bude asi nejpodobnější co zatím byla od dob prvního Xboxu. Ale stejně tam budou nějaký esa v rukávu, jak znám Nintendo, nějaká superrychlá cache, EDRAM, co já vím. A RAM bývá sdílená pro GPU a CPu, to taky hraje dost roli.
    • NO nevím, člověče, PS i XBOX na tom mají být velmi podobně (možná i hůře), což je sice smutné, ale dělá to z nich rovnocenná zařízení (výkonově). Samo, že tohle jsou spekulace..
  • eb42
    Nechme spekulací a počkejme na E3, tam Nintendo řekne co a jak.

    http://e3.nintendo.com/
    • Jsou to spekulace, ale pravděpodobné a dost možná i reálné. A já jsem osobně nadšený. Pokud poběží ACIII ve fullhd v 60fps, sakra proč ne? Xbox a PS3 půjde do skříně.
  • Hanzales
    No špekulování se asi nezůčastním, ale na tuhle konzoli jsem velmi zvědav. Myslím, že stejně nejdúležitější bude, jak se se schopností co do výkonu a ovládacích možností ujmou samotní vývojáři her.
    • rami.cz
      Na NES zadna herni konzole v soucasnosti nema *1* *1*
      • Hanzales
        NESko jsem bohužel nikdy neměl a bil bych se za to řemenem dneska. Tehdy jsem jen postával v Prioru a hráli sme Mario a tak :) Tehdy jsme se taky zmohli jen na videohry od čonga. Snad se dá někde dneska ještě splašit. Vím, že jsou asi nějaké emulátory, ale není to ono. Stějne tak jako hrát SS1 má mnohem větší kouzlo na 386 s 15 monitorem ;o) Jinak novému Wiičku náhodou věřím dost. O to jsem zvědavější na offic info atd.
  • Trol.diskuzni
    Oh boy, oh boy, oh boy!
    • Ringwraith
      Tož třeba tady bude lepší diskuze, než my dva v Bleskovkách. *3*
      • To není hate, jen povzdechnutí. Očividně jste se hledali, až jste se našli *7*
        • Ringwraith
          Ale stejně vyvoláváš offtopic v další diskuzi, Teo.

          V diskuzi o Diablu 3 to tolika lidem vadilo a vsadil bych se, že i tobě, ale jinde jedem zas.
          • ty take reagujes a je to uplne o ho*ne
          • Tak když rozkliknu diskuzi a tam vidím ten první trolí příspěvek, nedá mi to a slučně naznačím, jestli by nechtěl dělat raději něco jinýho. Mimochodem ten, kdo to tu spíš plevelí, jsi ty, protože tebe jsem se na nic neptal a tvůj názor mě nezajímal... Jdu.
            • Ringwraith
              Šťastnou cestu.

              (Asi by to chtělo skrýt celé toto vlákno a začít diskuzi nanovo. *3*)
        • Trol.diskuzni
          Asi tak jako Amaroun s Cahirem... *14*
          • Neřeším. Spíš si říkám, jestli není lepší se zkusit projít, vyklidnit se a trochu se zamyslet - namísto celodenního a nic neříkajícího přispívání do diskuzí...
            • Zbytečný ti vůbec něco říkat *7*
            • Trol.diskuzni
              Tyto dny to cítím v kostech, bádám tady po radostech!
    • Děláš taky něco jinýho kromě toho, že visíš celej den na netu? *12*
      • Trol.diskuzni
        Šrotím se na zkoušku... *4*

        (a valím D2 a Fifa12)
      • Ringwraith
        A co to má co dělat s tím, že je natěšenej na možnou sílu Wii U?

        Teď ti odpoví a ty, nebo někdo jiný, jeho odpověď neunesete, a začnou pindy nanovo.

        Takže doporučuju spolknout hořkou pilulku a nehatovat někoho všude po stránce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit