Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sci-fi RPG není nikdy dost, ale vzhledem k tomu, že Bioshock byl hrozná kravina, tak bych byl opatrný.
    • XXHUGOXX
      Ten hate na BioShock je už dávno trápny. Kašlite radšej na to. *6*
  • Jack1947
    Já bych sice radši FPS ale tak ok, aspon že nezahálejí. To se přecijenom cení a nespadli někam třeba do mobilů freemiumu. *4*
    • v mobilních hrách je budoucnost, hrbení se nad pc nad 8-bity uz odzvonilo
  • Mňo počkáme si rádi, neboť KEN hry zkrátka umí. System Shock 2 je klasika stejně jako Bioshock a Infinite byl jen dobrý. Z hratelnostního hlediska není co vytknout, ale měnění těch realit bylo zmatečné, měnily se příliš málo, nedalo se to ovlivnit, prostě příběh hry jen tak prošuměl a zkrátka nebylo to žádný WOULD YOU KINDLY ?
  • Kozy
    Přál bych mu aby si vylepšil po Infinite reputaci, přesto radši nebudu mít velký očekávání.
    • XXHUGOXX
      Veď Infinite bol veľmi vydarený a chválený hráčmi a recenzentmi po celom svete, tak nechápem tvoj komentár.
      • irdzi
        Měl pár světlých stránek (za mě příběh a vizuál) ale gameplay byl mnohem horší než u jedničky ... mnohem víc se z toho stala střílečka a to jsem nesl docela těžce - a navíc v tomto žánru tady jsou lepší hry a nemusej si u toho hrát na cosi uměleckýho:) ...to že někdo hru pochválil v recenzi ještě neznamená, že se musí líbit všem ne?.) Když pominu super příběh, tak byl i pro mě infinite spolu s Dark Souls 2 největší zklamání za poslední roky:)
        • za ty lepší hry v žánru považuješ například které?
          • irdzi
            A to si zrovna nemyslim - pro mě jednička s DarkSouls1 asi nejlepsi hra co jsem na x360 hral - nerekl bych, ze tam je gameplay spatnej - naopak me treba bavil hrozne moc. Pribeh to melo skvelej, atmoska i gameplay jednicky se mi libil hrozne moc. Clovek si tam urcoval vlastni tempo hry a mohl bejt v ramci moznosti kretivni - hackovat ruzny strilny, delat pasti...to vsechno v infinitu uplne chybelo a namisto toho dostal arenovy strileni ... ten skvelej pribeh byl az trosku v kontrastu s tim, co bylo naplni ty hry...ale je to hodne o vkusu - pro em to proste bylo v tomto zklamani.
            Rage jsem zminil spis pro to, ze kdyz uz clovek dostal do ruky zbran, tak to bylo paradni - po dlouhy dobe jsem si pripomel, jak skvely je mit v ruce brokovnici :))) Jako fps strilecka to proste pusobilo na me lip ...
          • irdzi
            http://www.trueachievements.com/mygames.aspx?gamerid=443327
            ale fakt uz moc na strilecky nejsem no ... primarne parim na X360 a castecne na 3DS:)
          • irdzi
            V žánru tupých stříleček se mi víc líbilo Rage, Darkness2, CoJ:Gunslinger, Halo Reach ... je pravda, ze moc na strilecky uz nejsem ale Infinite byl oproti predchudci mnohem vic strilecka a ten prvek nebyl podle me dobre zpracovanej na to, ze ty ostatni tam skoro nebyly(mohls jsi mit jen 2 zbrane, jejich upgradovani bylo tragicky, pocit ze strelby dost nijakej (RAGE) atd)...
            Jediny cim pro me Infinite byl lepsi nez vyse zmineny byla story, posledni pul hodina hry, jeji zacatek a par wow momentu ... jinak to byla natahovana obycejna strilecka (rpg prvky byli na urovni rage nebo darkness2)...
            • Díky za odpověď :)
              Na jednu stranu máš určitě pravdu, na druhou stranu myslím, že pro cílového hráče Bioshocku je právě příběh, herní svět, případně sdělení důležitější než gameplay. Takže brát hry typu Rage jako alternativu není úplně adekvátní.
              Ono co si budeme nalhávat, už původní Bioshock byla trochu nuda hrát. Ta série má zkrátka trumfy někde jinde.
      • stejnou bandou jako da:i, tzn. konzumentum omalovanek (vytvarna stranka byla snad jedina, ve ktery me infinite nezklamal)
  • Projekt, který by měl vyjít pod hlavičkou 2K Games, rozhodně neuvidíme na E3 a zřejmě ani na dalších herních výstavách roku 2014.

    Ehm Tahle chybe je tu už druhéj den, *15* Doporučuju si po napsaní článku a korekci pravopisných chyb přecíst článek jako čtenář, nebo to dát k přečtení jínému redaktorovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit