Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja si kvuli teto hry koupil xbox a celou serii
  • A treba nas prekvapi a oznami to na novou generaci konzoli :) , tak tady nedrzkujte a pockejte si na E3
  • Konzole jsou brzda ? to se člověk dozví novejch věcí
  • GlaDOS
    Myslím, že Epic by mohli místo natahování jedné uzavřené série (i když budou postavy a příběh jiný, pořád je to na stejné brdo) radši dát šanci jiné, starší sérii, a to Jazz Jackrabbit 3 v krásné 2D grafice (něco jak Ubisoft udělal s Rayman Origins).
    • Jazz by vážně bodl..
  • Proč si shovávat neoznámená překvapení na E3, když je mohou vypustit dva dny před tím...
  • celá série GoW je shhhhhhhit
    • Shenkster
      Stejně jako tvůj vkus pro hry *3*
  • xbox by mel uz davno zaniknout diky tehle bezvyznamne krabicce je pomalejssi technologie ve hrach vse se musi delat tak aby to fungovalo na tuhle kravinu.Kde by ted pc hry byly s technologii kdyby tu nebyl xbox a dalsi herni pitome krabice.A co se tyce piratstvi tak jestli si nekdo mysli ze se neda hrat piratske kopie na xboxu tak je blb. *16*
    • h0p3
      doteď jsem byl zticha protože mi to bylo jedno, ale tohle už vážně nejde.. to jste lidi fakt takový pitomci ?! přestaňte držkovat a kupte si tu konzoli, stojí pár šušňů, nebo s prominutim držte huby.. nikoho tyhle "vysoce inteligentní" příspěvky nezajímaj a jestli jo, tak si to napište do deníčku a né pod každej článek kterej se otíra o konzole.. porád nechápete, že konzole jsou doménou Ameriky a o tom to je o penězích, buď se s tim smiřte a nebo si dál myslete, že to můžete nějak změnit a ano mám jak PC tak konzoli.. míru a lásce zdar
      • Reakce mimo mísu. Nahoře je řečeno, že konzole jsou brzda a to prostě fakt. Ano v USA to frčí, ale to jen protože je to jednodušší a tím to víc sedí jejich IQ. Chtějí konzumovat a bez nějakho zdržování. Konzole by měly být odděleny od PC a žít si vlastním životem ve svém světe a nesrat se do herního sektoru, kde je PC.
        • a ty co take uzasne robis na tom pc, ked ti to tak iq dviha? lebo hranie na pc nie je zrovna to najzlozitejsie, co dokaze uzivatel s pocitacom vykonat, je ti to jasne?;)
        • h0p3
          *deleted* .. screw you guys, i'm going home
        • Spades
          A jak přesně bys to chtěl udělat? To by každý musel mít PC PS3 i XBOX, aby si zahrál hry které chce. Takhle si může (většinou) vybrat na které platformě tu hru chce hrát.
          A to že konzole brzdí vývoj není pravda. Vývoj jde stále kupředu, jen hry na konzole vypadají hůř jak hry na PC...

          Podívej se na Diablo 3 - PC only hra, a taky nemá kdovíjak dobrou grafiku. Pak se podívej na Crysis 2 a BF3, hry s aktuálně nejlepší grafikou, a jedou jak na PC, tak na xboxu.

          Navíc dlouhou dobu byly konzole lepší jak PC, jen to u poslední generace posr@li s tí, že neodměřili kolik budou hry potřebovat RAMky. Příští generace už by tím pádem měla být v pohodě.
          • Příští generace bude opět rychle překonána a stojím si za tím, že konzole brzdí vývoj. Crysis 2 atd sice jedou i na konzolích, ale jak vypadají oproti PC. Battlefield 3 je další příklad a to i omezením síťové hry. Diablo je co se technologií a průlomů sra.ka. Nic proti Diablo je příklad na prd.
        • MrSanta
          Skutečně reakce mimo mísu *7*
          Další který zapomíná na asijský trh.
  • MidnighT91
    Série je uzavřená místo píč*vin se má microsoft soustředit na pc konveze dvojky a trojky... Docela zvěrstvo vydat první díl, načnout tím příbeh a nedat nám možnost ho dokončit celej...
    • pernicek
      A proč myslíš, že 2 a 3 není ještě na PC hm? Asi proto, že se 1 prodalo absolutní minimum a většina lidí to zpiratila. Mircosoft tu ochotu projevil, ale hrači si to pos**li sami, tak teď nebrečte.
      • Spades
        Za to si M muze sam. Kdyby tu hru vydal zaroven na xbox i na PC, tak by se toho prodali mraky. Bohuzel MS chtel vydelat na xboxu, tak vydal GoW jen na xboxu, a tim padem si hodne lidi xbox koupilo. Bohuzel ti lide uz si pak nekoupili GoW na PC, a tim padem klesli prodeje.
        To same Halo...
        • Tak hlavne PC verze mela temer nulovou PR a vysla jen aby se nereklo. Ja si GoW koupil ciste nahodou, kdyz jsem zvazoval porizeni third person strilecky a ve Score se docetl o konverzi strilecky z Xboxu na PC. Jedine pozitivum to melo ze kluci s People Cant Fly dostali moznost si videlat na chleba protoze na te konverzi delali.
          Alan Wake se na PC zaplatil a Redemy jiste nelituji ze ho na nej nakonec udelali.
          • njn tak ja se MS nedivim ,ze se jim do konverze nechce . Ono kdyz na Xky se za mesic proda nalej milion kusu a za stejne obdobi obohejch 70 tisic tak co potom chces . Osobne si myslim ,ze ta konverze se dodnes nezaplatila . Byl tam pridamej obsah zlepsena grafika presto to nemelo tizenej uspech .
            • ale mel jsem moznost si zahrat treti dil na Xboxu a nak me to stim gamepadem nebavilo . Uznavam ,ze jsem lama a musel bych se nakou dobu ucit ,ale je fakt .ze to ovladani stejne nema ten spravne drive . Nejvic me tam vadi to otaceni .
      • Ja pro to udelal maximum - hru jsem koupil. Sotva muzu zkoupit vsechny kopie aby Microsoft videl dobre prodejni cisla a mozna se tak rozhoupal vydat dalsi dily na PC. Ja za ostatni PC hrace nezodpovidam! Kdyby se dalo na konzolich piratit stejne snadno jako na PC, tak by i tvi konzolovi 'bratri' piratili o stosest.
    • Kdybych vedel jak s nami Microshit vyj.be tak jsem si prvni dil ani nekoupil. Co oko nevidi to srdce neboli. Ta firma je vubec pro smich, GfWL neco tak otresneho a nepotrebneho zase hodne dlouho svetlo sveta nespatri.
    • To same co Halo. Debilove dojebani z MS *10*
    • kup si xbox a netrolluj tady *12*
      • Jsi mamlas.
    • plescher
      Máš naprostou pravdu. Teprve o letošních vánocích jsem se konečně odhodlal pořídit si XBOX, takže jsem mohl dokončit téměř až urážlivě useknutý příběh (po jedničce), ale na PC jsem samozřejmě nezanevřel (mé milované adventury a Splinter cell), takže bych porty uvítal. Jenže těch už se asi nedočkáme, protože místo toho, aby se PCčkáři rozplývali blahem, tak si budou stěžovat na zastaralou grafiku (GOW2) a budou to brát jako důvod, proč si hra zaslouží, by jí lidi pirátili. A z tohoto důvodu se nevyplatila dělat konverze jinak výborné hry, jako je například Read dead redemption. Ach jo, PCčkář těžký chleba má.
      • tahle serie mne osobne miji zkousel sem jednicku, ale nechytila. prislo mi to jako strasna nuda. takze i nad tim, ze neni port dalsich dilu nijak nesmutnim
      • GlaDOS
        Ještě ty tu mudruj, že se konverze nevyplatí.
  • plescher
    LOL, další GOW hra, že už si nedají pokoj. Série je hezky uzavřená, tak proč se v ní ještě šťourat. Jenže byznys je hold byznys, s tím nic nenaděláme, a pokud má hra mraky věrných fanoušků, tak budou vycházet další díly a je jedno, jestli to bude jenom donekonečna ta samá, již dávno oschlá nastavovaná kaše, hlavně když budou fanouškové platit těžký prachy za jejich milovanou sérii. Na druhou stranu, udělat prolog/spin-of jednotlivých postav je ten nejrozumnější krok, s jakým mohly tvůrci přijít.
    • h0p3
      souhlasim, také jsem od hry odcházel s pocitem že mi vývojáři nic víc nedluží, což se dneska nedá říct o téměř každý druhý hře, ale zas na druhou stranu k tomuhle kroku přistupuji s otevřenou myslí, protože gow sérii mám rád a myslim, že chlapci a děvčata z epicu prostě umí *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit