Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je docela známé, že v "pop"kultuře jsou drogy tak od šedesátých let zobrazovány kladně, násilí a blbost je zase specialita černošského rapu, který svou černou komunitu odsuzují k primitivnosti na další dekády. Spíš by si měli konzumenti ujasnit, zda jim nevadí ono násilí, které se za obchodem s drogama nachází. Viz Mexiko, Kolumbie, Venezuela a brutalita tamních kartelů. Zejména ty levičácký holywoodský a hudební pokrytecký tlamy.
  • https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Falešné_dilema

    Běžný klam. Bohužel na spousti lidí to stačí.
  • Problém je, když si to pak lidé vysvětlí tak, že Putin je ten správný.
  • Bože hlavně ne žádné Cibulkovy záchvaty.

    Fun fact A: Taliban byl vždy proti výrobě drog.
    Fun fact B: Taliban se kompletně vzdal US pár měsíců po invazi. US to nepřijala, heh. Místo toho tam CIA začala platit lidem za udávání lidí napojených ne "teroristy". Průměrně intelignentímu člověkovi hned dojde, proč 90+% lidí na Guantanamu nemělo s terorismem nic společné. Takhle se holt vyrábí terorismus, když je dojde...
  • Už nekuř. Prosím na kolenou.
  • Bože. Tohle fakt ne.
  • tak si to tak neber. je jasný že to nacpou do palivovejch nádrží od letadel nebo to odletí přímo letadlem CIA . ..Zkus se zeptat nějakýho žoldáka,, pardon vojáka, který byl v Afg. co se stane, když se po nějakém atentátu apod. nenajdou těla koaličních vojáků : )
  • :D a pak tě máma probrala, že si zaspal do školy. slib mi, že nepůjdeš k volbám prosím tě!
  • Sypu si popel na hlavu, za toho Jaffara a trochu i za ty léky. Ale stejně myslím, že by to chtělo v textu lépe odlišit, protože dnešní debata o drogách je silně spojená s nadužíváním a zneužíváním léků.
  • ales.smutny
    Spíš by to chtělo přečíst si ten článek. Že předmětem diskuse jsou drogy a návykové látky (kam ostatně mohou spadat i léky), je zcela jasné.

    A záporák v původním Princovi je vezír Jaffar, hlavní hrdina je princ zachraňující sultánovu (vládcovu), dceru ;)
  • *prince of persia, tedy vládce persie. Hloupej autocorrect.
  • Ale oni chrání demokracii !!. ty hloupej. V Afgánistánu maj mapříklad tolik opia, že ho chudáci amíci musí nacpat do těl mrtvejch vojáků a lifrovat to vodtamtud pryč !!
  • Dokud v Čechách nestoupne úroveň znalosti angličtiny, nemá smysl psát výcucy anglických článků. Že to autor nepochopil je jasný z tý zmínky o lékárničkách. Drugs nerovná se automaticky drogy, drugstore není zásobárna fetu. P.S. Až budete pařit prince z Persie, vezte, že Prince od Persia je ten zlej.
  • Kdo nikdy nesjel lajnu ať hodí kamenem.
  • https://www.youtube.com/watch?v=wkLxdcgYgoY :D jn
  • 0011
    Co dodat? Třeba argument, já mu ty mínusy nenaklikal, třeba se ty lidi soustředili i na jinou část mého argumentu než sdělení že si rekreačně zahulím. Jestli všechny rekreační huliče odepíšeš z diskuse s tím že jsou to buď teenageři nebo vyhulený mozky tak budiž, ale já zaprvé užívání drog neobhajuju a za druhé píšu o šíření falešných informací které je špatné ať už se jedná o drogy nebo jakékoliv jiné vážné téma. Nesdílím nadšení kolegy homelesse, dvacet mi bylo dávno mám divoký mládí za sebou, ale můžeme se buď bavit nebo se urážet, vy se očividně bavit nechcete a já nemám náladu vracet urážky, protože to nikam nevede, tak vám jenom popřeji pěkný zbytek večera
  • Rejsek
    Milé děti, strýček Billy vám říká: "Nekupujte si drogy!.......Staňte se popovou hvězdou a lidé vám je budou dávat zadarmo.“ :-) (Láska nebeská)
  • homeles8
    A co jste vy za lidi? Myslíte si, že když nekouříte trávu, tak jste slušní lidi? Ne, jste stejně špatný, jako ostatní. Jste horší než lidi co kouří trávu, protože pod vlivem marihuany jsme veselý, šťastní a máme se rádi. A vy jenom takvoým lidem nadáváte a berete je jako něco nižšího. Vy jste arogantní, zlý a špatný. *11*
  • Chlape, s tebou souhlasím. Těch plno lidí ''nesouhlasí'' jsou buď ''náctiletí'' nebo vyhulený mozky. Co dodat...
  • *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit