Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Homola za to muzes beztak ty ty jeden zmetku , *9*
  • No ještě aby si ti největší nadrženci kvůli tomuhle kupovali nové konzole. Měl jsem dneska krásný den, ale s tímhle ať mi vylížou prd3l. :)

    Že bych byl z toho vašeho GTA V udělanej se říct nedá. Spíš mě mrzí, že si tuto lahůdku nebudu moct užít pěkně v klidu na Vánoce.

    Je zvláštní si uvědomit, že vlastně GTA V na staré konzole vyšla už v září 2013 a na PC vyjde pravděpodobně teprve na konci ledna 2015.
  • Mato1987
    Ja to kvitujem, nech si dajú na tej PC verzii riadne záležať, keď som si počkal rok, tak ma sotva 2 mesiace nezabijú.
    Aj tak som hru na ps3 ešte neprešiel, lebo som nemal príliš voľného času, som možno tak v polovici a tak to môžem cez vianočnú dovolenku dobehnúť :D
  • Hotovo. GTA nekupuju.
  • prudislav
    https://www.youtube.com/watch?v=rb1vOrm9SX4
    • Ten konec traileru je super. Vychází to na konzole a jó mimochodem taky na pc :). Už se tomu můžu jenom smát.
  • K*k*ti z Rockstaru. Uz se nemohu dockat az si to jejich odkladane veledilo stahnu a par hodin zahraju. *2*
  • Lotr
    Tak já GTA V na PC už dohrál a musím přiznat že pokud neoznámí masivní mod podporu tak o tu hru nemám zájem.
    Kromě zajímavého příběhu nenabízí víc jak předešlé díly.

    Jo abych nezapomněl.
    Pro děti.
    Kouzelné slovíčko zní emulátor
    • Tafaraj
      jj to jdi vyprávět dětem do školky...ty ti to možná žrát budou ;) ty emulátore :D
    • emulator,kterej neexistuje? to jses teda master swag...
      • Lotr
        http://www.emulator-zone.com/doc.php/playstation3/rpcs3.html

        Můžeš si to zkusit chlapče.
        Nechápu děcka jako jsi ty. Emulátory existují už od dob PS1. Jen to klade vysoké nároky na hardware.

        Ale to by jsi musel něco o PC a jeho možnostech vědět.
        Chceš říct vtip? Každá hra. Na jakoukoliv platformu byla vždy jako první hrána na PC. Protože na PC se hra jakéhokoliv typu jakékoliv platformy vyvíjí.
      • http://pcsx2.net/getting-started.html
    • kennyB
      Nabízí toho daleko víc, než předešlé díly...
      • Lotr
        Z mého pohledu ne.
        Ano je tam tuna nových miniher. Ale když si je odmyslíš tak co je tam nového? Jde jen o vylepšené GTA IV

        Ano výborný příběh je klad. Ale GTA se od třetího dílu moc prostě nemění. Je to pořád to samé.
  • to jsis jako myslel ze to vydaj stejne na nextgen a na pc? kdyz nextgen neni verejne cracknut to by byli brazni, pokud by nevyuzili konzole co to na nich verejnost neupirati, lol to jsou zas detsky nazory pcckaru
    • Hlavne ze ty, se svym negativnim prispevkem plnym predsudku a bezdukazniho obvinovani jsi verejne potvrdil, ze jsi nad veci.
      • proste mas dve masiny na kterych lidi spustej jen to co zaplati a mas ve firme slovo kam pujde tvoje primarni nabidka, no pokud bys ty tu hru rval hned na pc tak by z tebe meli radost v rockstaru.
  • prudislav
    Super PC verze na konci zkouškovýho , takže je šance že projdu do dalšího semestru ;-)
    Snad za ty 2 měsíce navíc zvládnou optimalizaci!!
  • Tak kolik si Sony a Microsoft zaplatili tentokrát? O tuto hru přestávám mít zájem, takhle naštvaný jsem už dlouho nebyl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit