Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrá otázka..
    Osobně bych si na to asi nevsadil. Kde má EA celou češtinu je celkem jasný a pro jistotu jí zrušili i na Originu.
    A pokud Andromeda bude v rozsahu podobně jako ME3 a DA:I, tzn. kolem 3000 normostran, pochybuju, že by jen tak z ničeho nic vysolili milion za profi překlad.
    Fanouškovkská čestina by zase potřebovala někoho, kdo by přitáh opravdu hodně nadšený a obětavý lidi a ukočíroval je. Což být může a nemusí. Co vim, tak lidi z předchozích ME maj už většinou jiný starosti, než po nocích datlovat písmenka zadarmo.
    A třetí věc je engine. Nabourat Frostbite podle všeho taky žádná sláva.
  • Tolik příspěvků a ani jeden náznak, zda lze doufat v češtinu. Zná někdo skutečnost?
  • Pravdu máš, taky mi to stačilo, ale nerad bych, aby to teď bylo jinak (kdyby se to aspoň nesnižovalo pořád)
  • Skrze MP si šlo přilepšit, ale nutný rozhodně nebyl.
  • To by mě právě zajímalo, jestli je každá skutečně jednodruhová, protože za partnerku budem mít aspoň jednu Asarijku. Quariany by mohli vzít jako pár kusů protože jsou to skvělí mechanici, ale jinak jsou to takoví kočovní cikáni galaxie
  • Jo to byl, ale nemusely by být výsledky z něj nutné do SP jako v ME3.
  • A pak budou užasle koukat jakto že ostatní se tak vláčeli...


    A pokud budou na normálních archách, největší smysl mají pokud poletí s Turiany. Jako jediní jsou totiž taky dextro.
  • Dokonce až na 29. prosinec 2017.
  • Naprosto Top reportáž!!
  • Ve trojce byl MP docela povedený. Jednoduchá odreagovačka *14*
  • No tak s jarem se můžete rozloučit. ME byl posunut na druhé čtvrtletí *9*
  • Jo protože to se nikdy v historii světa nestalo...
  • Nebude to nic jednoduchého, protože starousedlíci Kettové se na imigrantskou flotilu nedívají zrovna přátelsky. Proč mi zrovna tohle připadá jako zápletka poplatná aktuálnímu dění ve světě...
  • Přesně JunkArch vyrazila rok po lidské a bude tam první (a najdou si krásný nový svět a vytvoří si na něm mechanické služebníky...) *1*
  • Jsou to jedni z nejlepších lodních techniků v galaxii. Tali dokonce vtipkuje že když jí dáš nějaké spoje, kus plechu a trochu Eeza, naučí tu slátaninu dělat precizní FTL skoky.

    Navíc mají zkušenosti s tím co dost dobře může potkat Archy - žili přes tři století pouze na lodích a ví tedy co dělat a co nedělat pokud se Archy zaseknou podobně, ikdyž na kratší dobu.
  • Jednoznačný souhlas. Na jednu stranu je úžasné na Mass Effectu to, že multiplayer skutečně nepotřebuje. Na druhou stranu je pravda to, že multiplayer v ME3 byl prostě kapitola sama pro sebe a hlavně, byla to špičková kapitola - jinými slovy naprosto fantastický multiplayer, u kterého jsem zažil stejné množství hodin zábavy, jako u singlu. Prostě pecka pro hráče mého typu - fotřík od dvou dětí, co na to má čas po večerech a nemusí se bát, že bude za debila před ostatními, co to hrajou celé dny. Takže multiplayeru v Andromedě držím palce. Osobně by mi stačilo, kdyby byl stejný jak v ME3 jen s přidaným vertikálním blbnutím.
  • Jack1947
    Hlavně at to s tím Mp nepřeženou.
  • Chci! Chci! Dejte! Dejte! Hned! :D:D
  • Zas v době, kdy ty archy vyrazily, neměli Krogani žádnou jednotnou vládu, to už spíš čekám quarianskou archu, která nebyla v oficiálním seznamu, ale prostě je tak nějak najednou doletěla... *1*
  • No... podle mě to všechno zní skvěle. Ve světě, kde se vše ve hrách zjednodušuje či konkretizuje pro pitomce, mi i to odebrání dobré/zlé volby připadá odvážné a super. Mě to štvalo. Strašně jim (a nám) držím palce, i když si neumím představit, že pořád nebudu vzpomínat na Garra a ostatní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit