Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufam, ze beru jenom krabici ;)
  • Je opravdu velky rozdil mezi kradezi a porusovanim autorskych prav.
  • ME ma do RPG hodne daleko, spis takove kecaci FPS
  • Pro mě je u RPG (i když se zdráhám toto označení pro Mass Efect použít) obtížnost něco jiného než zvýšená tuhost nepřátel.
  • bude dostupny len cez origin?
  • Sorry, já myslel optimalizované jako do CZ jazyka... Spletl jsem se :D moje chyba, sry
  • ....není optimalizované? Vždyť to je starý Unreal Engine, to by na nízké detaily běželo plynule snad i na mém předpotopním laptopu.
  • Možná trochu offtopic, ale bude tam Miranda Lawson? Objeví se nějaké nové postavy krom těch "zajetých kolejí"? jak v ME2 ta Miranda Lawson? Jinak já si to asi koupím za plnou palbu, protože EN jazyk zvládám celkem v klidu, ale štve mě že to není optimalizované, ale taková hra...
  • Cahir
    Hrtá jedničku na Spektru či dvojku na hardcore opravdu jednoduché nebylo a to se rozhodně nepovažuji za příležitostného hráče.
  • Masa-san
    JJ proti tomu nic nenamítám, aspoň to vydrží déle a neprolétnu tím jak akčním trhákem, ale naopak bude třeba občas i použít hlavu. *5*
  • No to neni uplne presny. BioWare to hlasal, ale neni to tak uplne pravda. Urcite pouzivaj novejsi verzi Unreal enginu. Typnul bych to na verzi z podzimu 2011 nebo novejsi.

    Bude zajimavy sledovat kolik funcionality z EU/UDK v ME3 vyuzijou navic proti ME2. Na screenech je videt jasnej pokrok, ale velka cast vylepseni, ktery jsou od roku 2011 dostupny pro UE jsou pouzitelny jen na PC. Doufam, ze se dockame opravdu o generaci lepsi grafiky, tak jak to UE3 ukazuje v GDC 2011 demu.
  • Je videt, ze si Hardcore a Insane obtiznosti v ME2 nevidel. Ta prvni je prijemne tezka a ta druha uz spis neprijemne. Kdyby si napsal, ze Insane obtiznost v ME serii neni tak uplne Insane, tak byc mozna souhlasil, takhle placas bludy.
  • Zvýšit obtížnost u hry, která žádnou obtížnost nemá, není až takový problém.
  • Erien
    Miranda ho teda moc nenásledovala, alespoň né ta moje. SPOILER! : Když jsem nakonci dvojky záhadnému nic nedal a on začal nadávat, tak ho Miranda vypla a mě pomohla. :)
  • no jak se tak divam na ty screeny tak nejsou vubec v krytu a jen tak stoji primo na odstrel na prostredku bojiste takze obtiznost asi jednucha :))
  • *6* *6* *6*
  • tak sorry jsou tam:
    http://masseffect.bioware.com/me3/media/screenshots/
    stačí rozkliknout obrázek a dát download
  • a na nejnižší obtížnost tam bude hopsat velikonoční zajíček? ( Třeba od vodafonu už mě pěkně štve ustřelit mu kebuli by byla paráda)
  • vlastik.plaminek
    To je vlastně fakt. Někdy mi huba nebo klávesnice jede rychleji, než hlava
  • Ne, krabičku nekupuji kvůli Originu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit