Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přehypovaná nuda ... bych řekl, kdyby to byla přehypovaná nuda ... což je, takže to teď říkám. *7*
    • Nezáviď, že si to na tom svém šrotu nezahraješ *1*
  • Stejne si myslim, ze ty hw naroky jsou trosku prestreleny. Hra vypada dobre, to ano, ale nevypada zas tak supr uzasne, aby potrebovala takovyhle hw.
    Budto CDPR zamerne prestrelil, nebo jen troli a nebo v tom nejhorsim pripade se jim nedari optimalizovat.
    Radsi nad tim nebudu premejslet, protoze dokud to nevyjde, nikdo nebude vedet jak narocny to ve skutecnosti je. ._.
    • Neni to preztreleny,tato pc sestava je normou pro next gen,pro vsecny vyvojare AAA titulu na pc,chcete next gen a nemate zelo!Tak si dejte tri grafarny do sly!
  • Pane Gerwante :-D
  • Keyz
    "...následně už se nebudete muset bát lektvary používat, protože půjdou vyrábět snadněji."

    Toho jsem se nebál, že by byl problém lektvar vyrobit. Nikdy to nebyl problém, surovin bylo dost (kdo si na to pro Kristovy rány zase stěžoval....)

    Spíše nebyla nutnost ho použít anebo pouze minimálně u bossů. (kde byl zase ve 2 díle problém s tím, že člověk netušil kdy potká bosse a tedy si nemohl v klidu sednou, napít se a poté tam naběhnout.) Chlastání za boje bylo lepší...
    • Tak to Já se včera seknul v druhém aktu prvního dílu. Nešel mi vyrobit blizzard ani vlaštovka, jaké překvapení bylo, že musím mít kvalitnější alkohol a né jenom obyčejnou žitnou *1*
      • Keyz
        Prostě to bylo vymakaný :)
        Jakmile jsi to zjistil tak nebyl problém sehnat lepší chlast.

        Zde jako poté vyrobíš vše z jednoho chlastu a tedy budeš moci mít skoro nekonečno lektvarů? To snad ne...
  • tohle mě dělají schválně.jak já se těším
  • Inquisitor
    To je jedna z mála her co asi zvedne prodeje hw nad běžný průměr :). Na ultra to bude asi slušný žrout výkonu.
    • To asi jo, ale ty trapný pop-up stromy v LODu budou stále. *2*
  • Lukyz
    Tak zpráva o "úpravě" výroby lektvarů se mi moc nezamlouvá. Přeci jen to rozhodnutí, zda lektvary použít teď nebo je raději schovat na později mělo svoje kouzlo, protože nikdy jsem neměl dostatek surovin na vše a to hlavně díky omezené váze co mohl Geralt nést. No, uvidíme *3*
    • To víš, přizpůsobení se ovečkoidnímu, 13ti letému mainstreamovému stádu neunikne žádná hra, takže si všichni radši zvykejte. *2*
      • Zato ty se tu prezentuješ neobyčejně dospěle *7*
        • To víš, mám v sobě pěnu z piva, tak se mi trochu rozmotal jazyk. *2*
  • RazorProduction
    Skoda ze to graficky nevyzera jak na prvich 2 trailerov,teraz je stoho omalovanka *13*
  • Podla insider zdrojov bol Zaklinac 3 odlozeny kvoli tomu, ze ho na Xbox One nevedia rozbehat ani v 900p a 30 fps, hra je inak uz davno hotova ale MS na nich tlaci...pri Witcherovi 2 exkluzivne na Xbox stavilo poliaci na zlu kartu...
    • Tak ako to omlatili aby to bezalo aspon 30fps na PS4, tak by to trocha viac omlatili aby to bezalo na Xone. To fakt nebude az taky problem. Skor je to stale este riadne zabugovane/
    • Zaklínač 2 byl jen na Xbox 360, protože dle vyjádření vývojářů, byl vývoj na PS3 strašný, složitý a měli mnoho problémů. Což potvrdilo mnoho studií které dělaly multiplatformovky, že vývoj na PS3 je složitější než na Xboxu. Chtělo to hlavně cvik a naučit se s tou architekturou, které měly ale jen studia co dělaly exkluzivní hry na PSko, proto exkluzivity vypadaly krásně, a multiplatformní hry hnusně.
      • Psal jsem tu o vylepseni obrzu na ps3 a ps4,ze i na konzolich se da vodost zlepsit grafika,v ps3 a ps4,je funkce deep color autput,ten znacne vylepsuje grafiku,vice ostrosti,a prechodu barev,cerna je cerna,bila je bila.podpora 1080p 10bit,12bit,16bit panel.A ze ten rozdil je markantni!Jen zobrazovac musi mit podporu HDMI 1.3!Podotikam,ze tato funkce je na off!Je treba prepnout na automatic,nebo full a vypnout a zapnout ps4 nebo ps3,pri zapnuti konzole by se melo zobrazit 1080p 12bit!Hodnoty mohou byt i vyssi!Kdo chce o teto funkci vedet vice,at zada v seznamu:funkce deep color autput.
      • Vsak ano a presne teraz maju taky isty problem na Xbone s tou dementnou krpatou ESRAM a pomalou pamatou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit