Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já vám nějak nevím lidi...hrál jsem na PC a s mojí 3 a půl roků starou konfigurací to vypadá "ne až o tolik hůř" než tady na tý prezentačce - pravda, TressFX moje Radeon HD5850 kousala pomalu, bez toho ale alles gute. *3* Takže "Říkám WOW" asi podobně hlasitě jako když vyšla Win Vista *15*
  • Je hezký, že se u pasu začal houpat cepín ale ta nejdůležitější část Lary, která by se měla houpat, je pořád jaksi zkamenělá *1*
  • Grafické vylepšení prostředí je pěkné, ale Lara tam má hrozný ksicht. V původní verzi to byla sympatická holčina, ale tady vypadá neustále hnuděně a otráveně, jakoby se jim nepovedly animace mimiky.
    • Nesouhlasím, nová Lara vypadá líp než ta stará. Nevím nakolik jsi hrál novou verzi, ale je super (včera jsem dohrál).
      • tak ja neviem, tuto ta stara vyzera rozhodne lepsie, ale inac vsimnite si rastliny, ten next-gen je nejaky slaby nie? :D:D:D http://i1.ytimg.com/vi/N92DiSd2e9E/maxresdefault.jpg
  • Jack1947
    Nevidim sebemensi duvod, stale a vubec neuvidim.

    ( Lide co neparily OLDGEN edici vubec ,si to daji v te one NEXT-NEXT gen grafe).

    Jo a timto to asejc konci no. ( teda ne serie, to by bylo HROZNE).

    Ty trapne blystive efekty, jsou uz na dnesni dobu ponekud nesikovne zvolene, BOOM byl tusim okolo 2006-07 to jeste nekoho nadchlo. Dneska pchf NUDA.
    • Nevim proč ale pokaždý když tu vidim tvuj příspěvek, automaticky ti musim dát mínus... bude to asi tim, že všude píšeš nějaký nesmyslný nesrozumitelný hovvna a ještě se pokaždý tváříš, jak tomu rozumíš...
      • Jack1947
        To me tesi, ze je stale zajem... dit jinak bych to nepsal. *3* Za chyby se samozrejme omlouvam. Jsou to myslenkove pochody ktere mi vytanou na jazyku/sreci sem hodim.
        Vetsinou nic promysleneho v tom ani nikdo uz nehleda.
  • Inquisitor
    Kdyby radši udělali pokračování, místo předělávky.
  • TressFX je fičura, kterou dokáže člověk ocenit jen v cutscénách, protože při hraní pak kouká Laře úplně jinam, než na vlasy.
  • no nevim jestli to byla hra roku, pac se to spise blizi uz na Uncharted a ne klasice jeskyne pasti a premyslet u hlavolamu...je to akcni strasne uz ale dohral jsem to.
  • Co je na tom next gen?? Muze mi to nekdo vysvetlit, vetsi nesmysl jsem nevidel. Zoufaly pokus vyvojaru, nebo to nemyslej vazne. Stejna hra a podle me stejna grafika (mam to na pc, a vim, jak s tema vlasama uz machrovali tehdy). Ale kdo chce vyhodit penize, za tu samou hru...
    • Je to remake pro next gen ;) .. TressFX vlasy jsou napsaný jinak a vypadají mnohem líp než na PC :) Je taky upravený světelný engine, částicový systém apod.. tohle na PC nebylo.. a žádný DX10 PC by ti to nerozchodil v tomhle nastavení ;) ano, je to stejná hra, pouze v lepším kabátku a se všema DLC :) Ale proč ne? Je spousta lidí, který to nehráli a chtějí si to zahrát a mají PS4/XOne ;) ..Já bych za to klidně peníze "vyhodil", protože mě to bavilo :)
      • Absolutne s tim nesouhlasim. A ps 4 si kvuli tomu zatim kupovat nebudu, abych zkoumal rozdily. A ruku na srdce, kvuli tomuhle si to fakt koupi malokdo, to spis bych videl jako spis bonus k PS4, ale jako plnohodnotnou hru urcite ne. To proste neberu.
        Jinak to, co jsi napsal, zni rozumne, jen tady v tomto pripade na to mam uplne opacny nazor.
        • conflig
          Já už si tady někdy připadám jak v ústavu *16* tahle hra vyšla na PC, PS3, X360 a teď i pro PS4 a Xone.. Co se vám na tom furt kurv* nelíbí? na touhle už nejde reagovat jinak!

          pokud to máte koupené na PC,PS3,X tak vás nikdo nenutí to kupovat i na next gen.. tahle verze je tu prostě jenom, aby pokryla více platforem.. za tohle by jste měli děkovat!!
          • Špatně zvolený marketingový tah. Ani né rok starou hru byť lehce nyní vylepšenou, vychvalujou do nebes. Což se většině majitelů zánovní hry koupené za plnou cenu nyní líbit nebude. Tak to je, vrhá to stín, že nyní mají něco méně cenného než ty na "nextgen" konzole. Chápeš?! Jinak ti ale rozumím jak to myslíš, ale někdo je prostě zhrzený :)
            • Ta hra prostě vyšla na nový platformy.. chápu, že za ní chtějí stejnou cenu.. To je jak kdyby vyšla PC verze a třeba na X360 by měla stát míň nebo jako bonus k X360 jen proto, že už vyšla na PC.. :D Je to stejná hra, která po roce vychází na nových platformách. Nikdo si kvůli tomu PS4/XOne kupovat nebude, ale pro ty, kteří je mají a "old-gen" nehráli, je to super. :)
    • kubi-wan
      Na druhou stranu, prodává se to na nový konzole. Nevidim nic špatnýho platit stejnou cenu za hru na jinou platformu.
  • Jedna z nejlepsich her lonskeho roku. Skvela hratelnost, pribeh, grafika. Doufam, ze brzy vyjde dalsi dil. A ze to tady dostalo pouze 7 me neprekvapuje, jsem zvyklej , ze dobry hry tady dostavaj nesmyslne malo.
    • osobně mě to taky strašlivě bavilo a hra se mi moc líbila :-)
    • Tu totiz recenzenti v hrach hladaju zbytocne viac, ako by bolo zdrave, kazda hra podla nich musi byt unikat a prist s niecim novym *7*
    • Mart9
      Ty seš můj člověk a evidentně správný odborník, který pozná kvalitu.
  • Recenze na grafický facelift?

    OK, doufám že nezapomenete zmínit neuvěřitelně next-genovou realistickou AI nepřátel (aneb naběhni si na svoji smrt) a jejich neuvěřitelně realistický počet. (na ostrovech přeci běžně bývají celé armády, že).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit