Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky mě to moc nechytlo. Ale sváděl bych to spíš na nepovedený trailer. Předchozí gameplay videa na mě působily daleko víc.
    • Pravda tento trailer mě také tak moc nezaujal nicméně hra sama o sobě vypadá moc dobře!
  • krici z toho same clishé

    ... a dost priserna grafika
    • Z tvý mámy vyšlo příšerný klišé, ty "clishé" *14*
  • Vypada to velmi kreativne! *14*
  • tonnymontana
    tak tohle fakt vynecham a jen me mrzi ze se to jmen uje resident evil. Vylekat nebo navnadit hororovou atmosferu muze tento trailer jedine uprostred lesa s led svickou a sustenim menbearpiga za stanem... pokud bude DLC "allgore excelsior" tak bych do toho sel :D
  • Krescz
    nevím jestli se u toho budu bát když mám zbraně...moc akční...třeba to bude creepy sh*t jako Dead Space
    • Zbraně mi nevadí, jen čekám, že budu mít nouzi o náboje. Ta radost, když jsem našel v RE1 nové náboje do brokárny. Chjo to byly časy. *5*
  • Prilis akcni, grafika navic dost slaboucka. Prvni ukazka me navnadila, ted uz ztracim zajem
    • Ne opravdu si to nekupuj, slaboučká grafika. Jestli ti jde o grafiku, tak zvedni zadek ze židle a jdi ven, tam je grafika luxusní.
    • Akční...Jak to můžeš poznat. Jsou to jen sestřihy. Mezi tím můžeš půl hodiny pobíhat a bát se, kde co na tebe vybafne. Pořád věřím, že se to alespoň přiblíží RE1,2,3. *13*
      • MrSanta
        Očekávám spíš hratelnost RE4. Akčnost jako taková by vadit nemusela. System Shock 2 je taky akční a o slabé atmosféře hovořit nemohu. Naopak jsem byl většinu času napnutej jak kšandy.
        Uvidíme, jak se s tím autoři poperou.
  • Bych spíše uvítal nový Silent hill.

    Já vím, že toto má navrátit čest jménu Survival horror (hlavně po Resident evil 6)a vede se mu to moc dobře, ale rád bych zase uviděl místa na které nerad vzpomínám. *4*
  • Třeba se pletu, je to jen názor, ale mám takový pocit, že to úvodní řekněme 1-2 leté období po startu nové generace konzolí je graficky relativně srovnatelné s koncem předchozí generace proto, protože vývojáři chtělí logicky co nejvíce peněz a dosáhnou toho jak? Že hru vydají jak na old gen, tak na next gen. A aby se ušetřil čas a peníze, nepracují na dvou různých verzích, ale mají v podsatě jednu verzi pro old gen, pak udělají na konci pár drobných úprav a z toho jim vyleze next gen verze. Lidi kupují obě, peníze se sypou, ale hra nevyužívá potenciál next gen konzole, protože na ni nebyla primárně dělaná.
    Ale to je jen můj tip.
  • TheGGG
    Paráda, sice trochu přehled hororových klišé, ale stejně to vypadá skvěle. Pindy o nulovém next genu mě nechávají chladným, resistance 1 na PS3 taky vypadal skoro stejně jak hry na PS2 a podívejte jak božsky vypadají poslední exklusivity na PS3. Ještě nevím jestli budu hrát na PC nebo PS4, ale tato hra vypadá jako něco co bych se víc hodilo do mého temného PC koutu.
    PS: zajímá mě jak vypadá xicht toho chlápka s trezorem na hlavě,?
  • Ta scéna kde se ta klečíčí postava pomale otáčí, no Resident Evil 1 jak vyšitej *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit