Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano je to uzasna technologia, pre hry typu Quake Wars a nie do koridorovych strielaciek kde mam objekty par centakov od seba a vidil low res humus v celej svojej krase a s doskakovanim k tomu ako bonus. Papierovo to moze byt mana z nebies, mna zaujima vysledok a ten je proste rozporuplny.
  • ono je taky potreba se zamyslet nad tim, proc to doskakovalo. zatimco drtiva vetsina enginu jen neustale vylepsuje jiz objevene, chlubi se fotorealistickymi texturami, ktere jsou ovsem naskladane tak, jak kachlicky ve vasi koupelne, tak id prisel (ostatne jako vzdy) s necim revolucnim. bohuzel low res textur , popr jejich doskakovani je dani za tuto novou featuru. Zatimco moderni enginy maji max. rozliseni textur 4098x4098, tak id zvladne 128000x128000, coz je trochu rozdil. holt nekdy je dobre si o danem enginu neco precist, nez zacnu zvanit nesmysly, kterym vubec nerozumim.
  • tak predobjednal som preto lebo mam rad survival horor,mikamiho,resident evil je moja srdcovka, kvoli dlhemu obdobiu sucha ,kedze mam ps4 cca neake 3 mesiace a este tam nebola poriadna hra okrem moto gp a nhl 15. to je moj dvovod objednavky vopred. prste tejto hre verim ze potesi fanusikov survivalu. ale takisto viem ze nebude pre kazdeho a kazdy z nej nepadne na rit. preto cakam hodnotenia 7/10 pre expertov na prezitie 9//10
  • Ved ani nemusis, tretina prispevkov od teba, to hovori same za seba.
  • Mato1987
    kua to som si teda na seba ušil ale búdu, dvaja trollovia naraz, to asi nedám :D
  • TheGGG
    Jo, doskakování je peklo, je tu sice solidní fan návod jak to zmírnit, ale pořád tu při každém pohybu myší mám důkaz, že id tech 5 je stejně špatný jako one direction.
  • Boha jeho, to jak keby som pocuval PR zvasty priamo od Bethesdy. To doskakovanie uvidi kazdy kto neni slepy jak patrona, staci prudsie pohnut mysou. Se stim smiř.
  • Mato1987
    Tak iste tam nebude to percento odstránených problémov absolútne 100%, to nie je nikdy, no väčšina ľudí čo s tým streamovaním textúr malo výrazné problémy po rýchlom hotifxy už nemali.
    A poprosím ťa, zamysli sa nad tým, čo napíšeš, lebo tá vec o subjektivite čo sa týka framerate-u je absolútne nevhodné prirovnanie.
  • Jasne ze to patch zlepsil, ale neodstranil. U Wolfa to je tiez, staci sa rychlejsie otocit. Ale berem ze to je subjektivna vec, cize tak ako niekto nepozna rozdiel medzi 30 a 60FPS, tak mu zasa nemusi vadit doskakovanie textur.
  • Mato1987
    No zatiaľ sa len vie, že budeš potrebovať aspoň 64-bitovú verziu OS. No oficiálne požiadavky zatiaľ neurčili, ale ak ti išlo RAGE a Wolfenstein: TNO tak ti pôjde aj The Evil Within.
  • Zdravím, nevíte někdo jaké budou systémové požadavky pro tuto hru?
  • TheGGG
    Právě proto to píšu, nevím, proč my máme tyto (ne)cool Evil názvy, zatímco v originále se to jmenuje Biohazard, popř. Psycho break. PR oddělení nás má asi za voly.
  • Mato1987
    Možno by teda stálo sa vážne povážiť, ale nie, teraz vážne. Nebolo by zlé keby si si prečístil a sformátoval svoje rozhasené PC. Ja mám pamäť pomerne dobrú, aspoň zatiaľ a viem, že patch ktorý vyšiel behom niekoľkých dní od vydania tieto problémy so streamovaním textúr aj na slabších zostavách takmer úplne odstránil.
  • tak to o Rage si pamatujes blbe, jo vysel patch... hmm ale ani ted s poslednim patchem mi hra nejde tak, jak by mela a už sem ji finalně smazal. Wolf fachal o dost líp
  • CRYPT
    Vypada sakra dobre, takovej Silent Hill
  • Mato1987
    Ak si dobre pamätám tak rage mal v deň vydania tento problém so streamovaním textúr pri rýchlejšom pohybe myškou po obrazovke, ale opravili to behom prvého týždňa a zase pri novom wolfíkovy som tento problém vôbec nepostrehol...Nechcem nikoho poučovať, ale v tvojom prípade možno môže byť problém medzi klávesnicou a stoličkou, prípadne v rozhasenom pc, ktovie, tých príčin môže byť kľudne aj viacej.
    U borderlands a mass effect to budú určite skôr problémy enginu ako niečo iné, pretože obe hry bežali na UE3.
  • Ach jo, perfektne, uzasne, megahustokrutoprisne a zasa ma bude vytacat doskakovanie textur. A len tak bokom, Rage aj Wolf sa mi paci, len to zasrane doskakovanie ma vytaca. Rovnako ako ma vytacalo v Mass Effecte a Borderlandoch, ale tam mi to doskocilo iba raz, pri prvom nacitani.
  • bethesda ?
    nie, radsej knihu.
  • Tak asi existuju vyvojari, ktorym ludia proste veria. Evil Within sice pre mna do tejto kategorie uplne nepatri, ale takisto si napr. predobjednavam vsetky tituly od Atlusu (vyvijane Atlusom, nie vydavane), vsetky Nintendo tituly ktore ma zaujimaju (Smash Bros, Zelda, Fire Emblem) ci akukolvek mainline Dragon Quest hru.

    EDIT: A aby som upresnil, este NIKDY ma ziadna z tychto serii nesklamala.
  • S Resident Evil suhlasim, ale Psychobreak sa mi osobne paci viac :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit