Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto
    naprostý souhlas, ta hra vypadá zatraceně skvěle a dlouho jsem očekával mmo hru, kde nebudeš muset cvičit prstoklad a spamovat makra. Na zdejší komunitu se nemá cenu ohlížet, tady jsou zdegenerování hráčí Doty, Diabla, Skyrimu a dalších "perel"..
  • BTW: Redakce udělejte s tímto herním kacířem něco.
  • Další rádoby temná japonská kravina. A kde jsou pořádné hry?
  • Jestli myslíš dark souls a ten ani nikdy posazen nebyl.
  • A další důkaz o tvé nedospělosti.
  • TheGGG
    WTF Jak v tomhle může někdo vidět SAO? To anime je těžce overrated a navíc krásně ukazuje stav dnešních MMORPG, je to stejná omalovánka pro b1bečky, jako WoW a spol. Jsou stovky lepších anime, soft nerdíci a otaku se ze SAO mohou p0srat, hlavně že tam je úplně trapná romance.
  • TheGGG
    Post apo. temná městská fantasy s nepřekonatelnou grafikou a mysteriózní atmosférou? Jak na todle může někdo pyč0vat? Naprosto se těším, další důkaz o dospělosti her na Ps4.
    BTW: redakce milujte mě, vypnul jsem adblock.
  • kede se berou lidi co tohleto porat to same dokola bavi?
  • princip ala Assassins creed nie? Este aj ta hlaska s uputavkou na film mi pride ako "odkaz" na Black Flag :)
  • nevim no, s Nervergear už možná... :D
  • BoB.2
    Někdo by se měl začít bát.
  • Knifer
    Zas na druhou stranu za vyzkoušení nic nedáš pokud se nic nezměnilo má to být Free
  • Caincz
    Když jsem viděl první trailer při představovačce PS4, málem mi vypadly oči z důlků a říkal jsem si, že to ani není možný, aby to tak vypadalo (ten trailer, co vypadal jako gameplay, postavy sedící kolem ohně a následná megabitka s oheň chrlícím drakem)...a opravdu to tak asi vypadat nebude, každý další záběry ze hry mě vizuálně moc nezasahujou a poté, co jsem zjistil, že to bude hlavně multiplayer, navíc s podivným fázováním do budoucnosti a minulosti, moje nadšení opadá na nulu. Bloodborne, Lords of the Fallen a asi i Zaklínač 3 mi budou stačit...
  • Od té doby co je šéf po smrti mám padla :D
  • staaars
  • Taky vám to připadá jak Sword Art Online ?
  • Jack1947
    No, to vypadá že Ds král nebude sesazen ani omylem... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit