Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do dneška si pamatuju první vypuštěný video průjezdu Imprezy z RBR(láska na první pohled)...a marně čekám na to až vyjde nástupce. Rallye je pro mě absolutní top v motorsportu a štve mě, že pořád vydávaj jen mainstreamový braky a vylepsujou jen osvětlení a licence..
    • Mně osobně přijde grafika RBR co do realnosti naprostá špička, v žádné jiné hře není tak realný osvětlení a správná paleta barev . POdle videa to vypada na totalní brak s grafikou plnou bloom effectů a jizdním modelům typu nfs undeground. Jako velký fanoušek rally musím opět sáhnout po rbr, nic lepsiho v dohledu není.
      • DangerousDave
        RBR rešpektujem ako rally s najlepším jizdnim modelom ale jeho grafika bola tak vyblitá ako snáď ešte žiadna iná, nie nadarmo vznikli mody ktoré grafiku upravujú bližšie k realite, upravujú kontrast, menia farby. Rozumiem tomu, že sa práve znižovaním kontrastu a farieb snažili navodiť pocit akejsi reálnejšej grafiky ale v niektorých tratiach to už dotiahly do takého extrému že mal človek pocit akoby dostal šedý zákal http://is.gd/U0AgZv vs http://is.gd/twpmks
  • To je sice hezky ze bude lepsi grafika ale ohledem na mizerny jizdni model ktery soude podle traileru zustava stejny je mi to sumafuk. *6*
  • Radioaktivni_surikata
    Tak pokud na Vitu nenasadí nějakou nesmyslnou cenu, bude to trochu vypadat a nějak rozumně se to ovládat, klidně si dám říct. S PC verzí to u mě asi nedopadne, ale na Vitu mi vysloveně chybí pořádný auta. Tohle by na nějakou dobu zapláclo velkou mezeru v jejím portfoliu her.
  • Já nechápu, proč nikdo není schopný udělat pořádné, opravdu pořádné rallye závody... s parádním jízdním modelem, autentickýma tratěma, zvukama, atmosférou apod... Vždyť co se týče nároku na výkon je tam defakto jedno auto, víceméně úzká trať ...... to by přeci nemělo být tak složitý to vypiplat... když někdo může udělat super hru (Forza 4 například) s 10ti autama, velkým okruhem, tak proč by nešlo tohle? ........
    • Jednou bych si chtěl zahrát hru,kde se bude dát nastavit auto od A do Z jako v RBR,bude plně licencovaná,bude se jezdit na úzkých silničkách alespoń trochu podle reálu a hlavně kde by jedna RZta trvala alespoń 10 minut,a hra by vypadala k světu.Ale to se mi asi nikdy nesplní...
      • DangerousDave
        rbr+rch2000 *4* ... *9*
  • DangerousDave
    sa mi nechce verit ze su tam aj pomerne uzke trate dokonca aj len o niečo širšie ako auto, čo je samozrejme super. A osvetlenie sa mi páči, je dobré že sa neboja do mapy pustiť poriadnu dávku slnečných lúčov, čo bol zase problém RBR. Som zvedavý na jizdni model.
    • Podle tohoto videa: http://www.youtube.com/watch?v=zOCEZ-fJkVA&feature=related bych to viděl,že jízdní model bude asi stejný jako v předchozích dílech :/
      • USER47
        Mě v předchozích dílech jízdní model nijak neurážel. Přišlo mi to podobný starejm colinům, rozhodně výrazně lepší než oba dirty.

        Mnohem větší problém byly ty odfláklý tratě.
  • Moc lidí to dnes sice neví, ale už kdysi existovaly WRC hry . Nejnovější díl ze staré série bylo WRC 5: Evolved a to vyšlo už v roce 2005 na PS2. Je neuvěřitelné, že na svou dobu mělo velmi pěknou grafiku téměř srovnatelnou s 1. a 2. dílem z nové série. Navíc u té starší série byla i mnohem lepší ovladatelnost vozů, než u té nové.
    Zde je odkaz na ukázku starších dílů (sorry za otřesnou kvalitu videa, ale tohle video ukazuje uceleně celou starou sérii.): http://www.youtube.com/watch?v=-UC7UfLGkws
    • Tuhle hru si moc dobře pamatuji *4* grafika je pěkná i dnes *1*
  • Krtecek-GT
    Původně to mělo být "Návrat rally propadáku WRC třetím dílem". Jak to, že některá studia udělají dobrou hru a zkrachují, a ti co dělají WRC už tvoří třetí díl a zlepšení žádné, přesto mají z čeho žít
    • protože "dobrá hra" vyžaduje trénink, nějaký snažení se, kdežto k WRC stačí sednout a hned jsi šampion...
      • Krtecek-GT
        Já teda hrál oba dva díly a vyloženě hrůza to nebyla, hrál jsem horší hry, ale abych šel a koupil to za plnou cenu 1000kč, tak to určitě ne.
        • já nehrál žádnej, ale podle mě je to ten důvod...
  • takze rallye klasilka je CMR? ja kdyz precetl nadpis tak sem ocekaval RBR *9*
    • USER47
      CMR? O tom přece článek vůbec není...
      • jo aha tak to sry, po trapasu jmenem WRC 2 sem tu hru uplne zazdil a ocekaval sem dalsi CMR. kazdopadne to na mym komentu nic nemeni. rallye klasika je RBR
  • něco mi říká, že zůstanu u Richard Burns Rally :)
    • Mno rbr je král..kdo neměl radost, když úspěšně dokončil tutorial, dojel první erzetu, vyhrál první závod nebo dokázal vyhrát šampionát, tak nemůže mít rád rallye. Ja osobně se vždycky musel úplně rozpumpovat abych projel pořádně celou trať bez chyby a takový pocity, výzvu a přítomnost ty krásný železný bestie kolem sebe jsem snad nikde jinde neměl.
      • Po tom co jsem přidal kupu modů a vylepšení do RBR ( na disku to zabere 28 GB) tak se mně někdy staně, že erzetu opakují 30x zasebou abych zatačku projel co nejčistěji. To se nemuže stat u žadné jiné zavodní hry.
    • pro mě dost překvapivě zůstává nejlepší Colin 2.0... asi proto, že se mi to povedlo i na klávesnici dost dostat do ruky a vyhrávat :)
  • Místo grafiky a nasvícení by měli zapracovat na jízdním modelu s lepší fyzikou aut.
    • Wyder
      Asi tak, grafika teda byla taky špatná, ale zásadní je jízdní model a fyzika. Obávám se, že dokud někdo neudělá HD remake Richard Burns Rally, tak žádná nová pořádná rally hra nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit