Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Splet sem se, protože sem si neuvědomil, že některý ty věci tam byly přidaný modem, nicméně to nemění nic na faktu, že ten engine na to jak je starej toho umí ranec. Ve svý době těžce nadčasovej...
  • nebyt tebe tak tady umrem hloupi a nudou
  • Tak samozrejme by to museli jeste trochu upravit. Ale asi jim to za to nestoji.
  • vzdycky se vytahoval s 1070
  • a nebyt bile hory, mohli cesi vladnout cele evrope
  • moje současné PC na toto asi nestačí, takže si zatím přečtu toho Remarqua nebo se podívám na první světovou válku v barvě
    https://www.youtube.com/watch?v=h01uaFY3Ap8

    každopádně nebýt 1.SV, tak by nebyl ani nacismus ani komunismus. Jak nástup nacismu tak bolševická revoluce byly důsledky zavraždění rakouského arcivévody.
  • A co jsi udělal s GTX1080 ??? Není to tak dávno, co jsi se tu s ní vytahovat. Trole?! *1* *1* *1*
  • Já bych zkusil aktualizovat ovladače GPU.
  • Squad
  • Proc myslis ze jsou cekaci doby na tenhle mod tak dlouhy?
  • mam i5 4590, 16 gb ramky, všechny disky SSD, Je to ro stara mašina všechno jedu na max 60fps. SW battlefront terej jede na stejnem enginu mi jede 90-100 fps.

    Podle diskuzí na forech BF1 některý procesory zatěžuje na 100% ikdyž některé i slabší tolik nezatíží, jde tedy o bug a už dlouho cekam na opravu.
  • Při použití základní logiky dojdu ktomu že si v prvním příspěvku psal pouze o prvním Crysis při zapnutý teselaci, tak se to tady nesnaž zahrát do autu ty logiko.
  • Třeba už lidi na PC dostali rozum, ale to nebude asi ten případ no a na konzolích se to hraje, protože tam není nic kloudnýho co bys hrál dlouhodobě. Což je docela paradox když většinu exluzivních titulů dopaříš do 20hodin a těch co stojí za řeč spočítáš na prstech.
  • TheGGG
    BF1 *14* *14* skvělá hra a nejlepší fps za rok 2016, v operacích jsem strávil moře času a na dlc se těším, nové operace potřebuji skutečně nutně...
  • TheGGG
    kecy v kleci, mám gtx1070 a jedu na ultra s 60fps no problemo, na hackery jsem za 80 hodin hraní narazil jen párkrát a i když vyhledávání hráčů a zápasů je občas šajt, většinou se připojím bez problému a mapak se rychle zaplní...
  • Jo, občas si to člověk zahraje, jen ty čekací doby na jednu hru jsou prostě někde jinde. Ono gamebalance by měl být hlavně v rukou studia, a ne v hlavě hráče kolik blbostí je ochoten ještě akceptovat.
  • On ti snad někdo brání v hraní oficiálního herního módu: Back to basics, kde všichni mají pouze opakovací pušky?
  • je to sice sranda, ale když tam po týdnu člověk vidí víc samopalů a poloautomatických pušek, než bylo vyrobených za celý 4 roky, tak to trochu ten feeling ztrácí. Škoda.
  • Co na to rict? :DDDDDD
  • Jenomže proč hrát bez modů, když můžu s modama. Jde o to, co dokáže ten engine...

    /logic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit