Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The_Nameless_One
    Tak to je stará známá věc, že frantíci angličtinu přímo milují... Kdysi dávno jsem u jednoho chtěl domluvit pro kámoše nocleh, a když jsem na něho začal anglicky, podíval se na mě jako na špínu a řekl, že anglicky se baví leda tak se svým psem, a to jen v případě, že ho chce urazit... *4* Ještě chvíli jsem na něj nevěřícně koukal a po celou tu dobu mě přímo učebnicově ignoroval... Klobouk dolů! *4*
    • frag.ment
      Ono asi záleží v jaké části Francie.. Mám z před pár let z dovolené obdobnou zkušenost, ale před měsícem jsem byl v Nice a tam se dalo anglicky krásně domluvit (teda já anglicky moc nevládnu, ale vždy jsme se nakonec pochopili *4* ).
  • Ferdis2
    Táto hra je nádhernou ukážkou zmareného potenciálu.
    Dobrá hrateľnosť a atmosféra, ale naprosto zúfale vykreslené postavy. Nie som presvedčený, či nový dabing bude stačiť, aby moja spoločníčka technomancerka stále nevyzerala ako retardovaná, ale uvidíme....
  • Kdo má zdlouhavé nahrávání (loading) tak si hoďte hru na plochu (alt+tab) a zprátky do hry... hnedka to poběží. Jinak to je zvláštní hra tedy...
  • Čekám na češtinu (už se na ní dělá) a pak jdu na 100% do toho.
    • BoB.2
      To jim možná tet trochu zamotaly hlavu.
      • Co víš, třeba neofiko čeština bude nakonec kvalitnější než původní ofiko angličtina *3*
        • Jo, to se občas stává, pokud někdo umí překládat a píše dobře česky (lépe než Frantík anglicky). *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit